>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betklass

vader 2,8K

vader

Forum VIP
http://betklass.com/default.asp
Zakładam temat bo takiego nie ma.
Na forum jest kilka starych tematów o promocji tego buka.
100% pierwszy depozyt do 100E
Betklass 100% up 100e
Betklass - 100%
Betklass - prosze o pomoc .. co do obrotu bonusu
100% first deposit do 100E + 10euro free
A teraz moja &quot;reklama&quot; firmy.
Pogrywałem sobie u nich od jakiegoś czasu. Nie brałem żadnych bonusów itp.
10 sierpnia o godzinie 17:21:11 zagrałem dubla. Kupon mi przyjęło więc ja zadowolony jak zawsze sprawdziłem w historii zakładów czy zakład jest i stronę buka zamknąłem. Prawie zawsze robię skany kuponów zagranych dla samego siebie. Wtedy miałem już tylko 8 minut do ropoczęcia meczu hokeja więc nie miałem czasu zrobić bo musiałem odpalić bwina i tam zagrać hokej.
Po meczach wszedłem na stronę buka i zalogowałem się. Co zobaczyłem? Stan konta taki jakbym nie zagrał tego dubla. Nie muszę chyba mówić, że kupon wszedł...
Jak się okazało PO ZAGRANIU i PRZYJĘCIU mojego kuponu buk zmienił kurs jednego meczu. Z @2.05 na @1.80

Zmianę kursu sami mi zrobili o godzinie 17:22:16. Czyli ponad minutę po tym jak zagrałem kupon.
To jest SKANDAL! Ja gram w takim czasie po takim kursie. Nie obchodzi mnie, że za minutę czy za 3 godziny zmieni się kurs. Ja gram po takim kursie jaki widzę. Poza tym ten kupon powinienem zaakceptować. Podczas gdy ja już wyłączyłem stronę buka. Żadnego maila od nich nie dostałem. Cały czas mam otwartą pocztę. Więc bym mógł nawet to zaakceptować do rozpoczęcia. Pomijając, że zmiana kursu po tym jak zagrałem mecz jest ZŁODZIEJSTWEM.
Poniżej screen.

Napisałem do supportu co to za chamskie praktyki. Po 2 dniach otrzymałem odpowiedź.
Podobno w czasie jak zagrałem wyskoczyło mi do akceptacji okno. Tylko jak mogło mi wyskoczyć skoro na skanie kuponu widać, że po minucie pojawiła się &quot;new offer&quot;. Ja już zamknąłem okno buka i otworzyłem co innego.

Generalnie nie polecam buka bo to amatorzy. Na dodatek złodzieje :!:
Na kolejny mail już nic nie odpisali... żenada.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie widzę jaki jest minimalny depozyt. Nie mają nic napisane jak patrzę.
Ale rzadko który buk pobiera prowizję od wpłaty przez Moneybookers.
2.50% Transfer fees
2.5% od sumy wpłaty. Trochę śmiech na sali :|
No i nie polecam grać u amatorów.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
wypłacalny bukmacher bo z tego co widzialem na forach zagranicznych to sa na czerwonej liscie odnosnie wyplat??
czyli krotko mowiac nie placa........
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pisałem, że &quot;złodzieje&quot; ;)
pasiak_forever pisałem Ci, że nie polecam. Bukmacher wygląda na krzak i miał zachowania jak krzak. Takich omija się z daleka. Po co robić sobie problemy... Szkoda kasy, czasu i nerwów.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Kiedyś wypłacali, ja tam nie miałem problmów, ale było to kilka lat temu, korzystałem z promocji od depozytu, wpłacałem i wypłacałem przez MB.
Vader nie za bardzo rozumiem o czym Ty piszesz, to w końcu anulowali ci kupon czy zmniejszyli kurs 1 zdarzenia?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przeczytaj pierwszy post. Tam wszystko jest opisane...
Tak nie postępuje cywilizowany bukmacher...
 
Do góry Bottom