>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfan - zasady bonusu. Dobrze rozumiem?

ooiieuioeoi 0

ooiieuioeoi

Użytkownik
Siema.
Chciałem zapytać czy dobrze rozumiem ten bonus.
Załóżmy ze ktoś ma 900 zł do wpłacenia.


Wpłata 900 zł musi być puszczona w całości jako pierwszy zakład?
Bo np. chciałbym normalnie bez bonusu postawić kupon z 4 meczami o AKO 3.5 za 800 zł.
Wygrana jest powyżej tych chyba 2200 zł więc jest adnotacja o dodatkowym 10% podatku - czy on występuje przy promocji grania bez podatku czy tylko dotyczy tego pierwszego podatku?

Czyli mogę zagrać ten kupon z 4 meczami jako pierwszy za 800 zł i dostać pieniądze poza bonusem i je normalnie od razu wypłacić a to 100 zł z bonusu jest osobno?

A wpłacając np. 900/1000 zł otrzymuję 90/100 zł bonusu który muszę tylko obrócić raz z kursem minimum 2.0 jednym lub więcej zdarzeniami na kuponie i np. grając bonusem za całość - 100 zł z tym promo bez podatku dostałbym 200 zł, pomnożonoby mi je do 2000 zł i mógłbym je wypłacić? I tak w ciągu 30 dni z pozostałymi dwoma bonusami od następnych, ewentualnych wpłat? A co jeśli nie będzie następnych wpłat?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Przy wpłacie 900zł otrzymasz:

Zwrot 100zł za pierwszy nietrafiony zakład. Dodatkowo (bonus główny, "potrójne uderzenie") -> dostajesz 90zł bonusu. Po jednokrotnym obrocie salda głównego 900zł będziesz mógł zacząć grać za bonus 90zł. Obrót salda głównego nie musi być postawiony "na raz". Możesz to podzielić nawet na 10 kuponów.

Jeśli chodzi o obrót bonusem - jest to pięciokrotny obrót. Przy bonusie 90zł, łączna suma stawek za bonus musi wynieść 450zł. Po dokonaniu obrotu, kwota, która Ci się tam uzbiera zostanie pomnożona x10 i wskoczy na saldo główne.
 
Do góry Bottom