>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETFAN - Polska Guuurom, czyli w Betfan wygrywamy mecz ze Szwecją!

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 POLSKA GUUUROM.jpg

Już dzisiaj mecz na który czekaliśmy od kilku miesięcy - decydujące starcie o awans na Mundial w Katarze. W BETFAN nie musisz się martwić o końcowy wynik, bowiem wygraną ze Szwecją mamy pewną. Zdarzenie na wygraną Biało-Czerwonych rozliczamy na zielono - bez względu na faktyczny wynik!
1. Postaw kupon
  • postaw kupon z minimum 4 zdarzeniami
  • kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.40
  • kupon musi zawierać typ na wygraną Polski ze Szwecją Z TEGO, SPECJALNEGO ZAKŁADU
  • dokładna stawka 99 zł
  • minimalny kurs łączny kuponu 5.50
  • kupon musi zostać rozliczony do 29.03, godziny 23:59
2. Polska guuurom!
  • zdarzenie Polska - Szwecja traktujemy jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu
  • jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta
3. Warunki
  • W dniu 29.03, od godz. 07:00 do 20:45
  • każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • w przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Przypominamy o promocji dla osób, które założą konto z kodem FORUMBUK na zagranie kuponu na bramkę Roberta Lewandowskiego po kursie 50,0!!! Więcej szczegółów -> TUTAJ!!!


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x100 (1).png
 
M 0

Mateusz94

Użytkownik
Rozliczyli Wam już kupon? Ja wciąż czekam. Zagrałem mecz Hurkacza, który w momencie zawierania zakładu był awizowany na 21, ale godzina się obsunęła i mecz zakończył się koło 2 w nocy. Może dlatego nie rozliczyli. Ciekaw jestem jak podejdą do zapisu:
kupon musi zostać rozliczony do 29.03, godziny 23:59
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Rozliczyli Wam już kupon? Ja wciąż czekam. Zagrałem mecz Hurkacza, który w momencie zawierania zakładu był awizowany na 21, ale godzina się obsunęła i mecz zakończył się koło 2 w nocy. Może dlatego nie rozliczyli. Ciekaw jestem jak podejdą do zapisu:
kupon musi zostać rozliczony do 29.03, godziny 23:59
Daj znac, ale zapewne anulują ci wygrana Polakow z kuponu
 
K 15,6K

klakluki

Użytkownik
Mi zostało tylko polska gurom do rozliczenia i też ciągle nie rozliczone. Więc pewnie taktycznie przeczekanie. Reszta meczów rozliczona szybko
 
Do góry Bottom