>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETFAN - podwójne emocje w finale LE

najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
1652857845976.png

Już w środę finał Ligi Europy. Kto wygra rozgrywki: Eintracht Frankfurt czy Rangers? Skorzystaj ze specjalnej promocji. Zagraj zakład na ten mecz do godz. 20.00, a otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA na LIVE na to spotkanie.
1. Postaw kupon

  • Postaw kupon za dokładnie 49 zł
  • Kupon ma być zagrany na finał Ligi Europy: Eintracht Frankfurt - Rangers
  • Kupon należy postawić do godz. 20.00
  • SOLO
2. Odbierz cashback
  • Otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA 49 zł do wykorzystania na LIVE
  • Zakład bez ryzyka jest do wykorzystania na mecz Eintracht Frankfurt - Rangers
  • Jeśli zakład bez ryzyka okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki pomniejszony o podatek na konto główne
3. Warunki
  • Od 18.05, godz. 00:00 do 18.05, godz. 20:00 na zakład przedmeczowy
  • Od 18.05, godz. 21:00 do końca meczu Eintracht - Rangers na zakład LIVE
  • Każdemu Graczowi przysługuje 1 cashback
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

 
Otrzymane punkty reputacji: +735
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
O ile dobrze rozumiem ten bonus to jeśli zagramy przykładowo za 49 zł na awans Eintrachtu a za zakład bez ryzyka live na awans Rangersów to tak czy tak będziemy na plus a jeśli wejdzie nam zakład z konta głównego to dodatkowo dostaniemy zwrot za bonus live ? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
O ile dobrze rozumiem ten bonus to jeśli zagramy przykładowo za 49 zł na awans Eintrachtu a za zakład bez ryzyka live na awans Rangersów to tak czy tak będziemy na plus a jeśli wejdzie nam zakład z konta głównego to dodatkowo dostaniemy zwrot za bonus live ? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę
Granie przeciwstawnych zdarzeń w tym samym bukmacherze może się źle skończyć. A czy warto naginać regulamin dla 20zl?
 
M 0

martin123154

Użytkownik
rozumiem że SOLO zagrane w ramach match boosta za 49 też sie liczy? Bo nie widze nigdzie w regulaminie punktu który by to wykluczał (chyba że mieści sie to pod zakłady specjalne ale chyba nie?)
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Od razu po zagraniu kuponu widnieje ten freebet? Zagralem jakąś godzinę temu kupon ale nie widzę żeby mi się promo aktywowało
 
Dr House 106,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Cwaniaki. Nic nie napisali że ten kupon live trzeba zagrać z salda głównego. A kupon prematch jest tylko "biletem" do tego żeby w razie porażki na live dostać zwrot minus podatek. Czyli jeden wielki wał a nie podwójne emocje.
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
"W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe" jak byk na stronie promocji.
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Dopóki będą się znajdować naiwni na promocje z bukmacherskich biedronek dopóty rynek się nie zmieni i tak pozostanie jak jest jestem tego pewny.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Cwaniaki. Nic nie napisali że ten kupon live trzeba zagrać z salda głównego. A kupon prematch jest tylko "biletem" do tego żeby w razie porażki na live dostać zwrot minus podatek. Czyli jeden wielki wał a nie podwójne emocje.
Od razu po zagraniu kuponu widnieje ten freebet? Zagralem jakąś godzinę temu kupon ale nie widzę żeby mi się promo aktywowało
rozumiem że SOLO zagrane w ramach match boosta za 49 też sie liczy? Bo nie widze nigdzie w regulaminie punktu który by to wykluczał (chyba że mieści sie to pod zakłady specjalne ale chyba nie?)
Niesamowite ile osób nie czyta regulaminów, albo nie potrafi ich czytać ze zrozumieniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +385
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Z tymi promocjami to trzeba przeczytać regulamin zawsze na spokojnie.
Jeszcze dopytac na czacie, bo tych zmiennych jest tyle ze inaczej sie nie da
 
Do góry Bottom