>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628_WYSOKA_WYGRANA.png

Warto gonić marzenia! Nasz Gracz wygrał przeszło 232 tys. złotych!

33-letni Krzysiek z pewnością będzie już do końca życia wspominał miniony, październikowy weekend! Kupon, który zagrał przyniósł mu chwałę i sporo pieniędzy, bo przeszło 232 tys. zł!

Weekend pełen emocji!

Ależ taśmę stworzył nasz Gracz! Krzysiek zasiadł w fotelu i w piątek, 20 października, stworzył kupon składający się aż z 19 zdarzeń. Na rozliczenie musiał poczekać do poniedziałku, ale jak się okazało było warto!

33-letni Krzysztof postanowił zapewnić sobie dreszczyk emocji przez cały weekend. Na kuponie znalazły się zdarzenia od piątku do poniedziałku głównie z topowych europejskich lig. Nie zabrakło oczywiście również takich smaczków jak chociażby mecz 2. ligi polskiej. Łącznie 19 trafionych zdarzeń - szacun!

Po trafieniu 18 z 19 meczów, nasz Gracz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i skorzystać z przydatnej funkcji cashoutu, dzięki której połowę ze stawki 232 tysięcy złotych wygrał już przed rozstrzygnięciem spotkania Tottenham - Fulham. Gratulujemy!

Krzysiek pomógł szczęściu i zagrał odważnie. Ty też jesteś w stanie to zrobić. Graj każdego dnia, korzystaj z promocji i goń za marzeniami!

Kupony można zobaczyć -> TUTAJ
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Wlasnie oskubali moja dziewczynę na 500 pln. Tylko dlatego ze pierwsza wplate zrobila blikiem nie ze swojego konta i cała wygrana z bonusu jej (moim zdaniem) po prostu ukradli bo inaczej sie tego nie da nazwac. Polecam uważać

Jezeli od razu przy pierwszej weryfikacji konta dopatrzyliby sie nieprawidłowości i nie przyznali bonusu to jeszcze rozumiem bo ich prawo nie dac bonusu ale w tym przypadku to jawne oszustwo
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Wlasnie oskubali moja dziewczynę na 500 pln. Tylko dlatego ze pierwsza wplate zrobila blikiem nie ze swojego konta i cała wygrana z bonusu jej (moim zdaniem) po prostu ukradli bo inaczej sie tego nie da nazwac. Polecam uważać
Jezeli od razu przy pierwszej weryfikacji konta dopatrzyliby sie nieprawidłowości i nie przyznali bonusu to jeszcze rozumiem bo ich prawo nie dac bonusu ale w tym przypadku to jawne oszustwo
Ale na co polecasz uważać?
Zrobiłeś multi na dziewczynę i popełniłeś błąd, dzięki któremu buk cię wyłapał.
Czemu przez swoją głupotę wystawiasz im złą opinię?
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ale na co polecasz uważać?
Zrobiłeś multi na dziewczynę i popełniłeś błąd, dzięki któremu buk cię wyłapał.
Czemu przez swoją głupotę wystawiasz im złą opinię?
Napisałem wyraznie czym jest spowodowana moja zla opinia, kazdy moze ocenić to jak chce . To że polecilem swojej dziewczynie zalozyc konto z powodu bonusu nie znaczy ze zalozylem multikonto
 
K 20

kiniek78

Użytkownik
Napisałem wyraznie czym jest spowodowana moja zla opinia, kazdy moze ocenić to jak chce . To że polecilem swojej dziewczynie zalozyc konto z powodu bonusu nie znaczy ze zalozylem multikonto
Chciałeś ich wydymać, ale zrobiłeś to nieudolnie i jeszcze masz do nich pretensje. Nie ma to jak kombinować i się dziwić, że jak wyłapali to zabrali.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
krótka historyjka która mnie spotkała grając na ich maszynach w lokalach(głownie są to bary):
online limituja błyskawicznie , wiec sprawdziłem liste lokali w których można pograć zakłady w betfan, 1km ode mnie maja dwie maszyny na których wygrałem w zakładach sportowych około 5000zł. Od tego momentu zaczęły się schody. Wypłacić dla nich tak "wysoką sume" nie jest zbyt proste. w 1. dniu zostało mi wypłacone 900zł, w kolejnym dniu 254zł , a w 3dniu całe 109zł. obsługa twierdzi że szef z betfan ma 500km do ich lokalu i żeby próbowac wypłacić pieniadzę około środy. W miedzyczasie dowiedziałem się że 30km ode mnie jest równiez lokal betfan. Pojechałem i tam równiez obsługa w szoku, wypłacono mi 800zł, a reszte 200zł ktorę mieli w kasetce zostawili sobie na wypłate mniejszych wygranych dla innych graczy. oczywiście gdyby nie okazjonalna oferta która była tylko u nich i w sts zapewne w życiu bym tam nie poszedł, zobaczymy czy za kilka dni uda się wypłacić reszte około 3000zł,
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Kiedyś w sts w punkcie stacjonarnym miałem taki przypadek. Po weekendzie poszedłem po wygraną i odesłali mnie z kwitkiem. Kazali przyjść w połowie tygodnia. Kwota była dużo niższa niż 5k
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Muszę pochwalić zachowanie betfan. W grudniu na maszynie zagrałem kupony, dwa z nich weszły ale niestety fizycznie je zgubiłem. Jednak po wyjściu z lokalu zrobiłem ich fotki. W reklamacji napisałem że mam zdjęcia zagubionych kuponów i prosiłem o możliwość wypłacenia wygranej na co betfan się przychylił i wygrana jest u mnie. Niecałe 2k pln. Także brawa za taką postawę bo wiem że nie wszyscy nasi bukmacherzy podobnie rozstrzygnęliby tę sprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +288
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Muszę pochwalić zachowanie betfan. W grudniu na maszynie zagrałem kupony, dwa z nich weszły ale niestety fizycznie je zgubiłem. Jednak po wyjściu z lokalu zrobiłem ich fotki. W reklamacji napisałem że mam zdjęcia zagubionych kuponów i prosiłem o możliwość wypłacenia wygranej na co betfan się przychylił i wygrana jest u mnie. Niecałe 2k pln. Także brawa za taką postawę bo wiem że nie wszyscy nasi bukmacherzy podobnie rozstrzygnęliby tę sprawę.
U mnie w betfan to standard. Często brakuje papieru do drukowania i musze wtedy robic fotki kuponow.
 
Do góry Bottom