>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETFAN - FREEBET ZA DWA ZAGRANE KUPONY

najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
1624877616457.png

Wracamy z promocją 2+1! Stawiasz dwa zakłady za 59 zł lub 149 zł, a jeden, o wartości postawionych kuponów, otrzymujesz GRATIS! Możesz otrzymać nawet trzy takie freebety!
1. Stawiaj kupony
  • Postaw 2 różniące się od siebie kupony za 59 lub 149 zł
  • Kupony SOLO lub AKO
  • Kurs kuponu min. 2,5
  • Kupony muszą być rozstrzygnięte do 29.06, godziny 23:59
2. Odbierz freebety
  • Otrzymasz freebet 59 zł (za 2 kupony o stawce 59 zł) lub 149 zł (za 2 kupony o stawce 149 zł)
  • Możesz odebrać aż 3 takie freebety (każdy po 59 lub 149 zł)
  • Freebetami grasz jak chcesz
  • Freebety pojawią się w ciągu 48h roboczych od zakończenia promocji
 
A 50

Aratou414

Użytkownik
O tak! Ostatnio trochę tam nie zaglądałem, ale dla tej promocji wracam zawsze. Człowiek zawsze podwójnie zarobi.
Dzięki za info!
 
A 50

Aratou414

Użytkownik
No chyba, że jesteś słabym graczem i nie potrafisz skleić kilku kuponów, które wejdą. Przecież w ramach tej promocji otrzymujesz freebet nawet jak twoje kupony są wygrane
Post automatycznie złączony:

Podwójnie zarobi? Raczej nie bardzo
No chyba, że jesteś słabym graczem i nie potrafisz skleić kilku kuponów, które wejdą. Przecież w ramach tej promocji otrzymujesz freebet nawet jak twoje kupony są wygrane
 
A 50

Aratou414

Użytkownik
Musisz postawic dwa kupony, a nie jeden, żeby otrzymać jeden freebet(stawka oczywiscie jest odejmowana od wygranej)
Wiem. Nie zmienia to faktu, że można mieć więcej wygranych niż jedną.
Tak jest w przypadku każdego freebetu w Betfanie. Nie wiem jak jest w innych bukach, bo od żadnego innego nigdy nie dostałem...
Tutaj co jakiś czas wpada jakiś freebet.
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Uwielbiam wpisy nowych kont, które są co dopiero założone na potrzeby promocji danego buka 🙂 Śmiesznie się to czyta, jak ktoś nie ma talentu do pisania, a chce coś na siłę wypromować. Btw.... Lubię Betfan.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
betfan? największy syf o jakim słyszałem. bez zgody na koncie podsyłają mi maile z promocjami, po zgłoszeniu odpisują, że zgody muszą się uprawomocnić na koncie. cyrk nie buk. nie polecam.
 
Do góry Bottom