>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETFAN - Bonus od depozytu do 300 zł!

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 - Zgarnij 300zł!.png

Europejskie puchary nie zwalniają, więc to dobra okazja żeby rozdać wam trochę kasy. Zrób depozyt, a przyznamy Ci bonus 50% - aż do 300 zł! Bonus wykorzystasz na dowolne wydarzenia!
1. Dokonaj depozytu
  • minimalna wpłata to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu wynosi 300 zł
  • np. wpłacając 600 zł otrzymujesz bonus 300 zł
2. Odblokuj bonus
  • obróć JEDNOKROTNIE depozytem
  • kupony AKO lub SINGIEL
  • kurs min. 2.50
  • bonus zostanie odblokowany do gry po rozliczeniu zakładów
3. Obróć bonusem
  • JEDNOKROTNIE, grając za CAŁY BONUS (czyli jeśli zostanie przypisany Ci bonus 300 zł, to należy zagrać za 300 zł)
  • kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami
  • kurs ogólny kuponu min. 3.80
  • UWAGA: bonus jest aktywny przez 48 godzin!
4. Czas trwania
  • promocja trwa od 22.02.2022r., od godziny 11:00 do 24.02.2022r., do godziny 23:59
  • każdemu Graczowi przysługuje jeden bonus


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x100.png
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Przestroga dla graczy !!!UWAGA
Ten bukmacher stosuje złodziejskie praktyki ,nie polecam tam korzystać z promcocji.
Przykład :
Wpłaciłem 600 zł .Obróciłem całe 600 kursy pow 2,5 .Znalazłem 3 zdarzenia kurs min 3,8 ,żeby zagrać za 300 bonusu .Betfan oczywiście weryfikuje kupon i mieli ok 5 minut!!!! Po czym akceptuje 100 z 300 .No dobra zostało 200.Próbuje coś na siłę grać za te 200 ,ale się nie da bo ciągle jest komunikat -nieprawny wkład .Na chacie po długiej dyskusji powiedzieli ,że to błąd techniczny który trwa już2 dzień i bonus przepadnie najprawdopodobniej .Banda złodziei
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Cześć marasspec marasspec
Podaj na priv swój e-mail, zweryfikujemy powyższe informacje bezpośrednio z Betfan.
już mi całkowicie odebrali bonus twierdząc : Na Twoim koncie wykryto działania niezgodne z Regulaminem Internetowych Zakładów Wzajemnych BETFAN. W konsekwencji tego, Twoje BETkonto zostało wykluczone z promocji, a wszelkie aktywne bonusy anulowane. Zabrali bonus i tyle .

Banda złodzei i tyle.
Post automatycznie złączony:

dodam ,że zakładałem konta na znojomych ,ale bardzo dawn temu i wszystkie konta oprócz mojego już dawno są wykluczone z jakiekolwiek promocji.Z promo mogłem korzystać z swojego konta na mnie założonego tylko .Także pisanie dziś ,że złamałem regulamin jest zwykłym skur ...... twem żeby odebrać bonus .Uciekam d nich jak najdalej .Nie polecam nikomu
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
już mi całkowicie odebrali bonus twierdząc : Na Twoim koncie wykryto działania niezgodne z Regulaminem Internetowych Zakładów Wzajemnych BETFAN. W konsekwencji tego, Twoje BETkonto zostało wykluczone z promocji, a wszelkie aktywne bonusy anulowane. Zabrali bonus i tyle .

Banda złodzei i tyle.
Post automatycznie złączony:

dodam ,że zakładałem konta na znojomych ,ale bardzo dawn temu i wszystkie konta oprócz mojego już dawno są wykluczone z jakiekolwiek promocji.Z promo mogłem korzystać z swojego konta na mnie założonego tylko .Także pisanie dziś ,że złamałem regulamin jest zwykłym skur ...... twem żeby odebrać bonus .Uciekam d nich jak najdalej .Nie polecam nikomu
Ty tak serio? Pozakładałeś kilka kont i masz pretensje ze zabrali bonus? Nie mam pytań. Dobrze ze przynajmniej nakreśliłes , że wina jest po Twojej stronie, a nie buka
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Przestroga dla graczy !!!UWAGA
Ten bukmacher stosuje złodziejskie praktyki ,nie polecam tam korzystać z promcocji.
Przykład :
Wpłaciłem 600 zł .Obróciłem całe 600 kursy pow 2,5 .Znalazłem 3 zdarzenia kurs min 3,8 ,żeby zagrać za 300 bonusu .Betfan oczywiście weryfikuje kupon i mieli ok 5 minut!!!! Po czym akceptuje 100 z 300 .No dobra zostało 200.Próbuje coś na siłę grać za te 200 ,ale się nie da bo ciągle jest komunikat -nieprawny wkład .Na chacie po długiej dyskusji powiedzieli ,że to błąd techniczny który trwa już2 dzień i bonus przepadnie najprawdopodobniej .Banda złodziei
Błąd techniczny który trwa drugi dzień? Wiele razy tak miałem że przyjmowali zakłady po innych stawkach niż grałem nie pytając czy to akceptuje.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
To chyba normalne ,że założem konta na kilka zaufanych osób jak powstawał betfan kilka lat temu i korzystałem z bonusu startowego.Betfan wszystkie konta oprócz mojego pierwotnego wykluczył z jakiekolwiek promocji i było to ok 2 lata temu.Na swoim pierwotnym koncie założnym na siebie wysyłał mi powiadomienia co jakiś czas ,żeby skorzystał z bonusu i tak robiłem od ponad roku. Ostatnią promocję która mi dał był przy wpłacie 600 zł bonus 300 i z niej skorzystałem.Wykluczenie z promocji teraz jak ,nie korzystam juz tak dawno z innych kont ,które są wykluczone jest przez ok???????
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
tak, to jest ok
Złamałeś regulamin i dopiero teraz wykryli powiązanie twojego konta z innymi więc dopiero teraz cię wykluczyli. Nie ma nic w regulaminie o tym że ewentualne jego złamanie może się przedawnić
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
tak, to jest ok
Złamałeś regulamin i dopiero teraz wykryli powiązanie twojego konta z innymi więc dopiero teraz cię wykluczyli. Nie ma nic w regulaminie o tym że ewentualne jego złamanie może się przedawnić
wykryli teraz bo ich ograłem na kilkanaście tysięcy w trakcie olympiady .Wcześniej konto było w okolicach zera i było wszystko ok i nikt się nie przejmował bonusami hehe .
 
A 50

Aratou414

Użytkownik
Trzeba nie mieć za grosz wyobraźni zakładając jakieś multikonta i nie liczyć się z tym, że kiedyś Cie dojadą. Tak działają buki. Złamiesz regulamin to sobie nie pograsz.
 
Do góry Bottom