>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Betfair

L 0

l.mark

Użytkownik
Witam

Rozpoczynam grę na betfair i mam pytanie odnośnie pewnego sposobu obstawiania. Przedstawię to na przykładzie dzisiejszego spotkania Espanyol v Liverpool

Załóżmy, że stawiam 10$ (przeliczając na PLN ok 30zł) na Espanyol na lay po kursie 4.3 i wtedy mam zysku 35$
Natomiast drugi zakład stawiam na bwin na zwycięstwo Espanyol po kursie 3.60 za 36.60 PLN i wtedy niezależnie od wyniku mam 65 zł zysku.

Niech mi ktoś wytłumaczy, da się tak grać, dobrze myślę i to wszystko obliczam czy nie??
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Załóżmy, że stawiam 10$ (przeliczając na PLN ok 30zł) na Espanyol na lay po kursie 4.3 i wtedy mam zysku 35$
Chcąc wygrać 35$ grając lay po kursie 4.3 musisz zaryzykować stratę 115$ ponieważ jest to kurs po jakim ktoś stawia u Ciebie na Espanyol właśnie te 35$.
Jeżeli zaś zaryzykujesz (postawisz) jak piszesz 10$ po lay 4.3 możesz wygrać jedynie 3$.
W momencie gdy klikasz na lay stajesz się po prostu bukmacherem.
 
L 0

l.mark

Użytkownik
a no tak.. nie wiem jak mi takie głupoty mogły przyjść do głowy.. a mogę grać tak, że stawiam na Espanyol back, na Liverpool back i na remis back?? oczywiście stawki ustawiam tak żeby mieć zysk przy zwycięstwie którejś drużyny a jak będzie remis to żeby wyjść na zero
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Jasne, że możesz .
To jest właśnie istota gry na Betfair tylko nie licz na to, że zrobisz to w jednej chwili.
Potrzeba na to trochę czasu, a nigdy nie wiesz co się może wtedy wydarzyć.
 
L 0

l.mark

Użytkownik
w tym momencie kurs back na Espanyol wynosi 4, na Liverpool 2.18 a na remis 3.40. da się tak że mogę teraz puści 3 kupony, jeden na espanyol np za 10, drugi na Liverpol za 18,35 a trzeci na remis za 8.21?? czy betfair ich nie przyjmie.. bo jak bym tak puścił to w razie wygraney espanyol lub liverpoolu jestem ok 1 do przodu a jak remis to na zero
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Musiałeś coś pokręcić w rachunkach bo mi wychodzi wg twoich kursów i stawek na remisie -8.65, a na Liv i Esp +3.44.
Masz tam taki przycisk &quot;więcej opcji&quot;-kliknij na niego i zaznacz sobie Wyświetlenie symbolu &quot;a jeśli&quot; i wszystko ci się wyjaśni.
Gdyby to było takie proste.
 
Do góry Bottom