>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betfair - zbieram info

endriu 361

endriu

Forum VIP
zbieram info o betfair, ponieważ chciałbym tam wpłacić parę pln ... a chodzi mi głównie co o nim sądzicie, głównie interesują mnie opinie osób które tam często grają ??? :-D
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Jedna z najlepszych firm na świecie zajmująca się bukmacherską. Wysokie kursy, które niwelują różnicę przy pobieranych prowizjach. Bardzo szybkie i darmowe wypłaty. Support odpisuje najczęściej do godziny, no i na pewno nie robią w w wała, bo i nie mają po co. Jedyny mankament to zakłady kombinacyjne. Jest ich nie wiele, a np. piłki nożnej już nie połączysz z baseballem bądź, innym rynkiem. Ale jeśli grasz single to się nie zastanawiaj i wpłacaj.
PS.
Zapomniałem dodać ze czasami trochę trzeba poczekać na rozliczenie zakładu, ale tylko tych nietypowych rynków.
 
A 52

androlo

Użytkownik
powiem tak
najlepsza gielda na swiecie
mam pare sposobow na gre
czyli na rozkrecenie bonusu


bonus w betfair obrocic to jest pikus w porownaniu nz innymi hmmmmmmm bukmacherami

polecam!!
 
A 52

androlo

Użytkownik
Jedna z najlepszych firm na świecie zajmująca się bukmacherską. Wysokie kursy, które niwelują różnicę przy pobieranych prowizjach. Bardzo szybkie i darmowe wypłaty. Support odpisuje najczęściej do godziny, no i na pewno nie robią w w wała, bo i nie mają po co. Jedyny mankament to zakłady kombinacyjne. Jest ich nie wiele, a np. piłki nożnej już nie połączysz z baseballem bądź, innym rynkiem. Ale jeśli grasz single to się nie zastanawiaj i wpłacaj.

PS.
Zapomniałem dodać ze czasami trochę trzeba poczekać na rozliczenie zakładu, ale tylko tych nietypowych rynków.

jest to firma numer 1 na swiecie!!!!
nie ma zadnych problemow
w betfair nie potrzeba a wrecz nie mozna grac zakladow kombinacyjnych
sa sposoby gry !
trading itp!
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
jest to firma numer 1 na swiecie!!!!
nie ma zadnych problemow
w betfair nie potrzeba a wrecz nie mozna grac zakladow kombinacyjnych
sa sposoby gry !
trading itp!
Można grać kombi, ale ich oferta na kombi jest dość mała. A trading można &quot;uprawiać&quot; na każdej giełdzie. Ale to nie zmienia faktu, że polceam.
 
Do góry Bottom