>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair zamknięty dla Polaków !!!???

majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Witam. Nie mogę się zarejestrować na Betfair. Czy Polacy nie mogą się tam rejestrować? Od rana próbuje kilkadziesiąt raz się zarejestrowa i zawsze to samo &quot;We’re sorry but your application for a Betfair account has been rejected. If you’re not sure why, please contact us and quote the following reference: BFT10V13013258&quot;. Pomyślałem że może tam mam konto. Poprosiłem o nowy login wpisując mail na który się potencjalnie mogłem zarejestrować, ale mail od nich nie przychodzi to znaczy na to konto mailowe nie mam konta Betfair. Gadałem na czacie podałem wszystkie dane manualnie, gość powiedział że napisze maila,albo zadzwoni za chwilę, nic takiego nie miało miejsca. Nie wiem czy to ja mam tak zaj...... pecha do buków i tzw.&quot;typerów&quot; czy to jakaś ogólna antypolska akcja.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Dziś oczywiście to samo, piękne ostatnie dni, nie mogę się nigdzie zarejestrować, bet365 mnie zlimitował. Co mam zrobić z tym pieprzonym Betfairem, pisać do instytucji które go nadzorują, że specjalnie odmawiają mi założenia konta, czy to może inne buki przesłały moje dane i się boją dużo stracić. Jedyna opcja czyli czat też w h... kompetentna, podałem im wszystkie dane mieli mi sami założyć konto, fajnie że czekam na to do teraz. Zależy mi na czasie, bo codziennie sporo tracę przez to że nie mogę obstawiać. Jak widać specjalnie lecą na zwłokę...
Co ciekawe jakie bm dane nie wpisał, nawet na inne osoby, na fikcyjne osoby, to samo, czy to wina kompa, ich, nie wiem, ale dziwne że nikt o tym nie pisze, ani że oni o tym nie wiedzą na czacie.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Słuchaj, specjalnie dla Ciebie to sprawdziłem, i założyłem konto bez problemu na betfair. Na angielskiej wersji betfair, oczywiście adres polski itp.
Gdzieś u Ciebie chyba leży problem.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dziś oczywiście to samo, piękne ostatnie dni, nie mogę się nigdzie zarejestrować, bet365 mnie zlimitował. Co mam zrobić z tym pieprzonym Betfairem, pisać do instytucji które go nadzorują, że specjalnie odmawiają mi założenia konta, czy to może inne buki przesłały moje dane i się boją dużo stracić. Jedyna opcja czyli czat też w h... kompetentna, podałem im wszystkie dane mieli mi sami założyć konto, fajnie że czekam na to do teraz. Zależy mi na czasie, bo codziennie sporo tracę przez to że nie mogę obstawiać. Jak widać specjalnie lecą na zwłokę...
Co ciekawe jakie bm dane nie wpisał, nawet na inne osoby, na fikcyjne osoby, to samo, czy to wina kompa, ich, nie wiem, ale dziwne że nikt o tym nie pisze, ani że oni o tym nie wiedzą na czacie.
Będąc takim pro kozakiem jak tutaj opisujesz, to powinieneś mieć zdecydowanie wcześniej przygotowane &quot;zaplecze&quot;, a nie teraz płaczesz, że nie masz gdzie grać.
Co mam zrobić z tym pieprzonym Betfairem, pisać do instytucji które go nadzorują, że specjalnie odmawiają mi założenia konta, czy to może inne buki przesłały moje dane i się boją dużo stracić.
Masz fantazję... :grin:
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Słuchaj, specjalnie dla Ciebie to sprawdziłem, i założyłem konto bez problemu na betfair. Na angielskiej wersji betfair, oczywiście adres polski itp.
Gdzieś u Ciebie chyba leży problem.
dlatego mówię mam zajebanego pecha, nie wiem jakaś kłątwa albo coś, bo skoro Tobie się udało to czemu mi nie? Znowu &quot;
We’re sorry but your application for a Betfair account has been rejected. If you’re not sure why, please
contact us
and quote the following reference: BFT10V13015419&quot;
Inna sprawa prosiłem tych %$#!$@#! z czata wczoraj i dziś o rozwiązanie problemu pisali że prześlą to gdzieś i zrobią manualnie i co? i czekam do teraz. Nie wiem, przecież nie miałem tam konta, wpisuje wszystkie dane nawet te których nie muszę wszędzie są te zielone znaczki i po raz 44 ten sam błąd. Prawdopodobnie już nigdy nie zagram u żadnego buka jeżeli tak ma się dalej dziać.
PS. Sory za zmienioną czcionkę i podkręslenie ale nie umiem tego zmienić, klikam na to B i U z podkreśleniem i nic się zmienia więc muszę tak wstawić ten post
Próbowałem na wszystkich przeglądarkach i to samo, nawet czat nie wiem co to jest za błąd.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Będąc takim pro kozakiem jak tutaj opisujesz, to powinieneś mieć zdecydowanie wcześniej przygotowane &quot;zaplecze&quot;, a nie teraz płaczesz, że nie masz gdzie grać.

Masz fantazję... :grin:
Chyba Ty masz fantazję, to co powiesz na to
&quot;I&#39;m getting in touch as you recently applied for a Betfair account and were told you&#39;d need to contact us as the application was declined.

Unfortunately we won&#39;t be able to offer you an account with us. We reserve the right to suspend, close or decline an account at any time.

Regrettably this is a non-negotiable decision and we won&#39;t be able to discuss this any further.&quot;
Jak wyjaśnisz sytuację że gościowi który nigdy nie miał tam konta odmawia się założenia tam jego? Rozumiem jakbym je miał wcześniej, na kogoś z rodziny, numer IP, nic takiego nie ma miejsca. Pisze na tych złodziei przez których nie mogę wygrać pieniędzy skargę do instytucji nadzorujących, bo to jest SKANDAL żeby odmawiali mi założenia konta, dlaczego ja się pytam?
ps. i dziwnym trafem bet365 mnie zlimitował kilka dni wcześniej, przypadek?
Teraz nawet jak próbuje wpisać cokolwiek w tych polach to pisze &quot;
Oops – something has gone wrong

Have a quick chat with one of the team to sort it out asap&quot;
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Podaj kilka typów to zobaczymy czy przypadek czy nie
Nie będę dawał byle komu typów z forum zamkniętego, ale nie o to tu chodzi, lepiej napisz jak rozwiązać mój problem i dlaczego te kur... tak ze mną postępują, już im zagroziłem pewnymi rzeczami odpisując na tego maila. Co gorsza nie mogę w ogóle się rejestrować nawet na fikcyjne dane, bo skoro nie mogę na swoje to tylko to mi zostało
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Nie będę dawał byle komu typów z forum zamkniętego, ale nie o to tu chodzi, lepiej napisz jak rozwiązać mój problem
Czyli generalnie wygląda to tak: Nie będę Ci nic pokazywał popaprańcu, ale Ty rozwiąż mój problem.
Co gorsza nie mogę w ogóle się rejestrować nawet na fikcyjne dane, bo skoro nie mogę na swoje to tylko to mi zostało
Czy Ty masz Whiskas, zamiast mózgu?
Nie zapomnij wystąpić o wielomilionowe odszkodowanie, &quot;bo nie możesz wygrywać&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Czyli generalnie wygląda to tak: Nie będę Ci nic pokazywał popaprańcu, ale Ty rozwiąż mój problem.

Czy Ty masz Whiskas, zamiast mózgu?
Nie zapomnij wystąpić o wielomilionowe odszkodowanie, &quot;bo nie możesz wygrywać&quot;.
Na pewno Ty masz obrażając mnie jeżeli jestem w tak dramatycznym problemie, nie oczekuje od nikogo na tym forum pomocy bo wiem że ludzie tutaj na siebie tylko plują jadem. Sam sobie poradzę. Wystąpie o odszkodowanie od firmy ich nadzorującej bo wiem że jestem czysty i nie ma powodu by nie chcieli mi założyć konta. A ten koleś którego cytujesz nawet nie wspomniał o pomocy tylko zboczył z tematu i chciał coś czego nie mogę mu dać, więc nie ma tematu. Temat do zamknięcia
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Może chorzy na głowę nie mogą się tam rejestrować?
To skoro nie masz tam konta to po co się wypowiadasz? Bo nie wiem czym się chwalić że jesteś chory na głowę
To chyba oczywiste że podawałem im ten kod i to kilka razy co najmniej, ale już sobie odpuściłem, będą tego żałować.
 
E 293

emarco

Użytkownik
nie oczekuje od nikogo na tym forum pomocy bo wiem że ludzie tutaj na siebie tylko plują jadem. Sam sobie poradzę.
Ja nie pluje jadem. Drogi majkelu92....Poświęciłem kilka minut i sprawdziłem dla Ciebie i poświęciłem swój czas aby sprawdzić Twój problem. Założyłem konto betfair i poszło bez problemu (dla dociekliwych - konto na mojego cielaka w stodole na wsi - trochę powymyślałem i było ok). Poszło, dostałem e-maila, mogłem wpłacić a nawet zgarnąć bonus (gracz @mycute nie byłby zadowolony bo to tylko 10 euro).
Pomogłem Ci.
PS. Mam kolegę w betfair, jak chcesz to sprawdzi co jest grane.
 
Do góry Bottom