>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betfair "wygra" bądź "nie wygra"

T 0

trzybe

Użytkownik
Witam ostatnimi dniami zainteresowałem się w/w bukiem, jednak trapi mnie jedna sprawa. Mianowicie wczoraj został rozegrany pewien mecz piłki nożnej.
Boca Juniors - Colon
typ1 : 1,94
typ2 : 4,90
remis : 3,35
opcja &quot;wygra&quot;, czyli klasyczne obstawianie 1,x,2
jednak nie wiem o co dokładnie chodzi w opcji &quot;nie wygra&quot;, w kilku postach wyczytałem, że opcja &quot;nie wygra&quot; oznacza wykluczenie wygranej jednej z drużyn bądź wykluczenie remisu, więc idąc tym tokiem myślenia zaznaczenie opcji &quot;nie wygra&quot; dla drużyny Colon, oznacza to samo co w tym przypadku 1x ?
Jeśli tak to nie podoba mi się jedna rzecz, spójrzmy na obrazek

^przepraszam za link w takiej postaci, ale dla mnie rozwiązanie tego problemu jest naprawdę ważne
to obrazek z wczorajszego meczu, przy &quot;nie wygra&quot; na Colon jest kurs 5,20 lecz moim zdaniem to nie możliwe, że na typ1 jest kurs 1,94 a na typ1x jest 5,20, coś tu jest chyba nie tak, zapewne moje rozumowanie na temat opcji &quot;nie wygra&quot;
Ktoś mógłby pomóc i rozjaśnić mój umysł?
Pozdrawiam.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
W przypadku lay&#39;a z kursem 5.2 by wygrać 10eur musisz postawić 42eur: (5,2-1)x10=42eur. Więc wygrana brutto wyniesie 52eur przy zobowiązaniu 42eur.
Można powiedzieć, że obstawiając kurs lay 5.2 to w przybliżeniu to samo jak granie po kursie back 1.24 (kurs liczymy dzieląc wygraną przez zobowiązania: 52eur/42eur), w tym przypadku jest prawie zgodny z 1X.
Szanse 1: 1/1,94x100%= 51.54%
Szanse X: 1/3.35x100%= 29.85%
Kurs 1X: 1/(51.54% + 29.85%)= 1.23
 
Do góry Bottom