>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betfair - trading - kilka pytań

M 0

maxx1337

Użytkownik
witam
zainteresowalem sie tradingiem i mam 2 pytania:
1. Zalozmy ze obstawilem BACK na druzyne nr 1 po jakims tam kursie, i pozniej ten kurs spadl i jest szansa na KONTRE LAY ale skad wiedziec jaka stawke dac na LAY aby byc na + we wszystkich przypadkach? (w LAY jeszcze jest tak dziwnie ze nie wpisuje sie zobowiazania tylko ile chce wygrac)
2. Jak w ogole obliczyc wygrana jesli kupie np. kurs 1.5 a pozniej sprzedam go za 1.48?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
przy tej samej stawce back wiekszy kurs i lay niższy, a zysk będzie różnica kursów od danej stawki

4 x 1,5 =6 4 x 1,48 = 5,92 6-5,92 = 0,08

twoja wygrana w takim przydaku to 0,08 eurocenta minus 5% prowizji od wygranych w obu przypadkach to nie wiem czy na plus byś wyszedł 2 euro razy 5% = 0,1 2,92 euro razy 5% w zaokrągleniu = 0,1

tylko nie wiem czy prowizje ci policza od obu czy od tej wygranej 0,08 eurocenta i z tego 5% sciągną
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
A więc tak:
1# ściągnij sobie jakiś program do tradingu bo bez tego ciężko będzie ci coś zarobić(są dużo szybsze niż strona betfair i mają dużo przydatnych funkcji)
2# na stronce betfair nigdy nie stawiałem ale powinno być tak samo: Jak kupujesz back za 10 to laya też za 10(tyle chcesz wygrać) i później w zależności czy masz zysk/strata kupujesz lay/back. I dzielisz sobie żeby było po równo(program zrobi to sam po wciśnięciu przycisku &quot;hedge&quot;, a na betfair niestety musisz sam to policzyć)
3# 5% prowizji jest odejmowane od zysku na całym rynku, a więc jeśli wypracujesz zysk to nigdy nie będziesz na ⛔

Jak masz jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało.
 
M 0

maxx1337

Użytkownik
a jaki program najlepszy na pocztek? jak widzialem ten BetAngel to zawrot glowy ile tam opcji a po za tym jest bardzo drogi ???? i o jakich udogodnieniach mowisz??
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Ja używam tylko bettradera i mogę go szczerze polecić. Niedługo wyjdzie nowa wersja.
A udogodnienia to jak już pisałem np. przycisk hedge,
Jest też funkcja, która sama wystawia zakład o jeden(albo ile tam chcesz) tick wyżej/niżej jak zakład zostanie przyjęty i wiele innych(te są już płatne ale jak jesteś dobry to koszty szybko się zwrócą)

Ogólnie wielu ludziom pomagają te funkcje. Ja używam tylko podstawowej tj.hedge, a resztę wolę robić sam:-D

Jak zależy ci na cenie to jest jeszcze fairbot ale według mnie nie opłaca się w niego ładować ani jednej złotówki, ale ma on bezpłatny 15 dniowy okres próbny podczas którego możesz używać wszystkich funkcji i zakładki ladder. A i wszystkie te softy są bezpłatne jeśli wystarczy ci zakładka grid(polecam na początek).
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Polecam isc plaska stawka naprzyklad 100j gdyz pomoze ci to w latwym obliczeniu ile zarobisz na jednym &quot;ticku&quot; i ile zostanie ci odjetej prowizji od wygranej...
 
M 0

maxx1337

Użytkownik
juz wszystko obczajone dzieki za pomoc
narazie mam malo pieniedzy na BF i gram tylko under/over 2,5 wydaje mi sie najbezpieczniejsze. Jesli macie inne pomysly chetnie poczytam ;)
slyszalem o lidze rosyjskiej (granie na faworyta kurs okolo 1.6 2 dni przed meczem) - w dniu meczu prawie zawsze kurs spada do 1.4 i mozna juz przed meczem kontrowac
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Ja mogę polecić ci wyścigi konne na ostatnie 10 min przed wyścigiem i tradowanie na faworycie. Istny raj jak dobrze odczytasz trend.

Według mnie na piłce ciężko coś zarobić bo dochodzi czynnik ludzki. Np.padnie gol i kursy same się zmieniają i jeśli nie zdążysz anulować zakładu to masz sporą stratę. Chociaż kto to wie ... sam nigdy piłki nie ruszałem.

A o tej lidze rosyjskiej to raczej wątpie. Gdyby tak było to kupa ludzi by na tym chciała tradować i wszyscy by kupowali backi. Kurs wtedy szedłby w górę, a nie w dół. Znajdziesz czasem pojedyncze przypadki ale to zależy od drużyn, wielu innych czynników i to na pewno nie jest reguła.
Pamiętaj &quot;prawie&quot; robi wielką różnicę. Raz będzie tak jak napisałeś, a raz wręcz odwrotnie, powodzenia:-D
 
M 0

maxx1337

Użytkownik
jesli chodzi o te konie to widzialem jak szybko zmieniaja sie kursy na faworyta.
ale na stronie ciezko szybko cos zdzialac, sciagnalem BetTrader&#39;a, w samym GRID&#39;zie da sie szybciej zakladac? po 1 kliknieciu zalozmy
btw wie ktos moze jak ustawic jakis filtr na betfair abym mogl zobaczyc wszystklie mecze dzisiaj pilki noznej ktore mozna obstawiac na zywo?
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Nie chodzi o to że szybciej zakład zostanie przyjęty ale o to, że dużo częściej kursy są odświeżanie i możesz szybciej zareagować na dany ruch kursu.
Niestety aby postawić zakład po jednym kliknięciu potrzeba już kupić sobie minutki.
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
btw wie ktos moze jak ustawic jakis filtr na betfair abym mogl zobaczyc wszystklie mecze dzisiaj pilki noznej ktore mozna obstawiac na zywo?
Wchodzisz w piłka nożna, następnie kupony, a potem już tylko wyszukujesz interesujący dzień tygodnia z dopiskiem &quot;na żywo&quot;

Dziś musiałbyś odnaleźć &quot;niedziela na żywo&quot;

wówczas wyświetli się lista wszystkich spotkań dostepnych w opcji live ułożona chronologicznie. Przy czym radzę uważać na nocne spotkania w lidze brazylijskiej. Ostatnio notorycznie nie są dostępne pomimo obecności na wspomnianej liście.
 
M 0

maxx1337

Użytkownik
ogolnie teraz gram sobie na under 2.5 (kupuje kurs przed meczem i sprzedaje 3 minuty po rozpoczeciu meczu i jest zysk okolo 0.1 na kursie)

mam takie pytanie: znacie moze jakies bezpieczniejsze rynki gdzie mozna zarobic wlasnie tak okolo 0.1 kupic kurs za 2.1 i sprzedac za 2.. bo kiedys napewno przydarzy mi sie mecz kiedy bramka padnie np. w 2 minucie i bedzie lipka bo traduje kwota 20% kapitalu wiec nie byloby zakolorowo jedynie kontra zeby zmniejszyc straty lub poczekac az kurs spadnie jak nastepna bramka nie bedzie padac ale to juz nastepne ryzyko, wiem ze nie ma takiego czegos jak bezpieczny rynek gdzie zysk jest gwarantowany ale moze cos bezpieczniejszego ????
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Jak chcesz grać bezpieczniej to nie traduj ip. Bo wtedy wystarczy jedna bramka i po tobie. A takiego rynku gdzie zawsze będziesz miał zysk nie znajdziesz. Raz przegrasz, raz wygrasz, tylko ważne abyś wychodził całościowo na ✅.
Ja sam traduje tylko konie na 10 min przed wyścigiem i uważam, że jest to dość &quot;bezpieczny&quot; rynek ale musisz wiedzieć, po której stronie powinieneś się znaleźć, pozdro.
 
M 0

maxx1337

Użytkownik
Esio jezeli obstawiam mecz za 20% kapitalu i pada bramka do 3 minuty to kurs z okolo 2 robi sie na 3 i wtedy szybka kontra idzie i jest mala strata (33% stawki) czyli 6% kapitalu, liczac ze dziennie bym gral 5 meczy to jakby sie jeden taki trafil pechowy mecz to wtedy caly dzien w plecy (wychodze na 0) a mysle ze taki mecz moze sie trafic raz na tydzien-dwa wiec nie ma takiej tragedii, watpie w jakas czarna fale kilku meczy w ciagu tygodnia gdzie padaja bramki tak szybko moze sie myle a na konie za wczesnie dla mnie (nie znam sie tak na tym i ogolnie jeszcze nie jestem dobry w wylapywaniu trendow, nie wiem jak to ogarnac ; ) )
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Może jest to pewien sposób, ale kursy rzadko zmieniają się o 0,1 jak napisałeś. Zwykle jest to 0,02, a czasem kurs pójdzie o kilka ticków do góry jak ludzie zobaczą, że prawdopodobna jest duża ilość bramek, ale może się mylę. Popróbuj sobie grać tym sposobem z 2 tygodnie i napisz nam jak ci idzie. Jak już mówiłem jestem zielony jeśli chodzi o rynek piłki kopanej, a więc może masz racje. Powodzenia
 
B 0

bilo22

Użytkownik
esio co do tych koni masz jakis sposob na to w jaka strone pojdzie kurs mozesz bardziej rozpisac swoj sposob bede wdzieczny
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Ciężko to opisać jednym słowem. Ja się uczyłem tradingu z samych filmików.
Ogólnie to patrzę po której stronie pieniądze szybciej znikają i nie przybywają. Wtedy po tej stronie stawiam zakład. Nie ma się co patrzeć na Wom ani na inne bajery(wg. mnie) bo mogą cię wprowadzić tylko w błąd. Ogólnie to musisz sam się nauczyć bo nie ma na to złotego środka. Jedni to potrafią, a inni nie. Im więcej będziesz tradował tym więcej informacji o ruchu rynku będziesz posiadał, a więc do roboty:-D. Powodzenia
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
DO koni polecam betbrain. Przed wyścigiem widać jak zachowują się kursy u buków i wiadomo jak my mamy sie zachować.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Mi jakoś przynoszą. Nie za duże ale jednak na plus. Czasem spoglądam też na grafikę ale to mi nic nie podpowiada.
Ja nie patrze na żadne strony jaką koń ma formę i jokey bo to i tak nie da mi żadnych informacji bo nie potrafię tego czytać. I bazuje tylko na zmianie kursów i jakoś zarabiam:-D.
Są oczywiście różne typy tradingu jak scalping i trading pozycyjny ale ja jakoś idę swoim stylem i idzie mi dobrze:-D. Byćmoże gdybym patrzał też na inne rzeczy jak staty i tym podobne to bym więcej zarabiał ale mnie jakoś nie ciągnie do analizowania statystyk
 
Do góry Bottom