>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betfair Trading - dziennik

H 2

hardfm

Użytkownik
Witam serdecznie,
jak widac konto zostalo zalozone uuuuu dawno temu, ale tez musialo sporo wody w Wisle uplynac i sporo kasy trzeba bylo stracic aby wrocic. Czy jestem gotowy? Zobaczymy. Dziennik powstaje w celu trzymania dyscypliny. Bede sie staral informowac na biezaco o wynikach. Sprawdzmy wiec co z tego wyjdzie....
Dwa mecze na poczatek mnie interesuja Cracovia i Modena.... wiecej o strategiach i powodach zajecia danej pozycji w kolejnych postach
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Bank 100pkt
Skala punktowa 1-5
wartosc jednego punktu 5GBP
Cracovia - nie spodziewam sie fajerwerkow w pierwszej polowie wiec odpuszczam
Modena - 17 spotkan u siebie i 4 razy 00 w pierwszej polowie, Ternana 17 wyjazdow i 6 razy 00... spogladajac na tabele wyglada, ze maja o co grac... byc moze standardowy LTD ( Lay the Draw ) lub Lay 00 HT ...
Przerwa:
Dwa razy 00 i zwlaszcza podczas meczu Modeny potrzebne sa mi gole, Cracovia zgodnie z przewidywaniami
Jest gol w Krakowie, jednak prowadzenie Podbeskidzia daje tylko 0,4 pkt... na radar lapie sie rowniez dunski Randers
Modena 1-0 wreszcie, jednak troche za pozno jesli chodzi o punkty... ponizej 0,4 pkt
W Holandii poki co kursy za wysokie, a we Francji na celowniku Laval...
Martwi brak goli w Danii, natomiast szybko strzelone gole we Francji zniweczyly plan ( mecz nie jest juz na radarze )
Dania 1-1 bez goli w IIp - jest strata, obserwuje IFK i zwroce uwage na koncowke Ip w Holandii
Dordrecht i Telstar byc moze tani lay 00 Ip
Obserwuje Turcje i koncowke meczu Bursaspor
IFK 1-0 poprawia samopoczucie
Telstar 1-0 przed przewa sprawia ze pojawia sie nawet usmiech ???? i mozna zabrac sie za Hannover bez presji
St Patricks, Roma na radarze
Arles bedzie szukalo wygranej a ja taniego lay 2-2
Roma 1-0 a do mojego zakladu braklo 2 ticki ????
Zbyt optymistyczne podejscie do Hannoveru moze wiele kosztowac...
Najlepsze statystyki nie zawsze sie sprawdzaja 00 Hannover niweczy caly dzien... zostalo kilka meczy, podsumowanie i screen w dniu jutrzejszym
 
D 8

dg5

Użytkownik
Gralem kiedys ltd i powiem Ci ze jest to bardzo złudna strategia. Wydaje sie prosta bo pada gol przy odpowiednim doborze druzyn i jest kasa ale srednio kurs na remis w meczach do ltd wynosi 3,5 wiec duze zoobowiazanie co prowadzi do kleski. Mialem super serie ktora skończyła sie na 1 meczu, która wyzerowała wczesniejszy zysk. Pomysl ile musisz ciułać zeby np zrobic 30 % banku a ile 0-0 kasuje 30 % banku
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
H 2

hardfm

Użytkownik
Gralem kiedys ltd i powiem Ci ze jest to bardzo złudna strategia. Wydaje sie prosta bo pada gol przy odpowiednim doborze druzyn i jest kasa ale srednio kurs na remis w meczach do ltd wynosi 3,5 wiec duze zoobowiazanie co prowadzi do kleski. Mialem super serie ktora skończyła sie na 1 meczu, która wyzerowała wczesniejszy zysk. Pomysl ile musisz ciułać zeby np zrobic 30 % banku a ile 0-0 kasuje 30 % banku
Wielkie dzieki, zgadzam sie w 100% dobor spotkan jest najwazniejszy + zarzadzanie bankiem. Z tym, ze robie nie tylko LTD wiec miejmy nadzieje, ze dyscyplina zwiazana z dziennikiem pomoze ????
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Dzien dobry,
Podsumujmy dzien wczorajszy:
na 100% pelna ucieche beda mieli Ci ktorzy nie wierza bo -6,2 pkt w jeden dzien daje powod do stwierdzenia * a nie mowilem *.
Bledy:
1. Overtrading to na pewno
2. zbyt duza wiara w jeden mecz ( Hannover kosztowal mnie najwiecej w dniu wczorajszym ) + niepotrzebnie na tym jednym meczu oparlem kilka strategii
3. Ip w Holandii pomimo dwoch wygranych do przerwy - bledem bylo obstawienie zwyciestwa aby wziac 1pkt a nie ryzykujac 1pkt, w obu przypadkach byloby to po 3 pkt wiec dzien bylby w okolicach zera ( powod - pospiech aby uzupelnic forum )
Dobrze ze weszla pozycja z *zakladow dnia* ktora wczoraj umiescilem to troche oslodzilo.
Ok 93,8 pkt, nie wracalem aby szybko zrezygnowac... Ci co maja odwage niech trzymaja kciuki.
Screeny jak obiecalem beda - musze tylko uporac sie z ich umieszczeniem.
Do pozniej, busy day ????
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Ok, zobaczmy co przyniesie dzisiejszy dzien, w tle Hiroshima-Kashima a ja sprawdzam statystyki...
Goscie ( Kashima ) wychodza na prowadzenie i tak naprawde czekalem na te bramke, zobaczymy co dalej...
0-2 do przerwy, gol dla gospodarzy uatrakcyjni widowisko + pozwoli na pierwsze punkty w dniu dzisiejszym, na radarze FSV i jako, ze maja o co grac spodziewam sie goli i pod to dopasuje strategie ( miejmy nadzieje, ze nie powtorzy sie Hannover ???? )
0-3 w Japonii i zagwarantowany przynajmniej punkt, wciaz 0-0 we Frankfurcie ale poki co tylko obserwuje
Ajjjj, FSV odjechal ....

Zenit na radarze, dobre statystyki jesli chodzi o gole i druzyny naja o co grac... ov3,5 jednak jeszcze nisko, obserwuje
Zenit 1-0, ov 3,5 jednak bylo za nisko, Denizlispor na celowniku + Reggiana
Praktycznie bez plynnosci w Turcji, czekam na Bundeslige...
Munich, Hoffenheim i Mainz fajnie gdyby byly gole ale tuz przed koncem Ip, marzenia ? pod to sie ustawiam zobaczymy
Hoff and Hertha licze na gole w koncowce - niestety 00 Ip
1pkt wpadl dzieki Mainz
Denizlispor dobry mecz szkoda ze nie bylo plynnosci ????
Swansea 2-1 po 27 min i moj drugi z rzedu typ w *Typach Dnia* trafiony ????
Mainz i Reggiana to mecze gdzie potrzebuje goli w IIp
upps Reggiana 0-1 ????
Kilka gier w UK+Ried, Krasnodar, Granada, Odense na radarze
Nie udalo sie zlewarowac punktu z pierwszej polowy w meczu Mainz, potrzebny gol w meczu Bristol-Crewe
Bristol bez goli ???? ale nie ma tragedii jak w dniu wczorajszym po meczu Hannoveru... to sie zwie dyscyplina lol
Testuje nowa strategie na meczu Alaves - 00 HT nie za bardzo jest jak testowac ????
Krasnodar 1-2, gol w doliczonym czasie gry robi punkt
Alaves 1-0 i test wychodzi w okolicach 0
Wieczorna sesja to Montpellier, Rennes i Inter....
Monpellier ok, na Legii testowalem kolejna strategie ale ponownie w okolicach 0, potrzebuje goli na Interze, poki co w okolicach zera,a podczas sesji nocnej kilka spotkan z Am. Pld.
Scereeny w dniu jutrzejszym ponownie
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Dzien dobry,
niestety nie udalo sie przelamac i zakonczyc dzien na plusie. Minus 1,2 pkt to jednak minus. Powalczymy w dniu dzisiejszym, z tym ze jestem poza domem i ciezko bedzie wstawiac komentarze na biezaco. Jutro screeny na 100%.

PS
Moj Value Bet as Typ dnia w dniu wczorajszym ponownie w kasie co troche oslodzilo gorycz porazki
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Dzien dobry,
wyglada, ze czesciej musze tradowac poza domem ????
wracam na wlasciwe tory po wczorajszym dniu ????
Odpowiedni dobor spotkan do odpowiednich strategii, czy to jednodniowy wybryk czy wreszcie wlasciwy trend ?
Kilka spotkan na radarze wiec do zobaczenia wieczorem.
PS.
Po 3 dniach -0,6 pkt, bank wynosi 99,4pkt
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Dobry wieczor,
na poczatek Pribram i mecze w Szwecji na radarze...
Pierwsza polowa w Danii i koncowka meczu w Szczecinie rozczarowaly + Pribram ktory zostawiam bez komentarza... slaby poczatek, ale... ????
Pribram 1-1 za pozno...
Bez bramek w Danii, ponizej oczekiwan w meczach w Szwecji...slabiutko poki co
Slabo w poczatkowej fazie, niepotrzebnie odpuszczony Juve i Caen ????
Ufff.... Celta *saved my day*
Podsumowanie:
1.do jednej ze strategi wybralem Pribram zamiast Gornika, a myslalem o tym pol dnia - chyba zbyt dlugo LOL
2. Majac kiepski start odpuscilem Juve i Caen ( dwa mecze ktore bylyby w kasie )
3. Celta byla dobrym wyborem.
4. Szwecja - zbyt dlugo zwlekalem na Elfsborg i Malmoe gdzie zdobycze punktowe mogly sie pojawic i pojawic duzo wieksze odpowiednio
Ogolnie -0,8 pkt ale poczatek dnia byl kiepski
Uaktualnienie juz robione o poranku, wiec do zobaczenia wieczorem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 2

hardfm

Użytkownik
Witam serdecznie,
poki co w sumie minus 2pkt i bank wynosi 98, ale wierze, ze w dniu dzisiejszym wieczorem wreszcie nadejdzie ten dlugo oczekiwany moment ???? i nasz bank wyniesie ponad 100 pkt.

Poki co Screeny z wczoraj
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Nic dla mnie w dniu wczorajszym niestety. Nie bylo nigdzie odpowiedniej wartosci.
Prawdopodobnie dzisiaj i jutro bedzie podobnie. Niewykluczone ze zobaczymy sie w piatek. Oczywiscie jesli jednak cos sie wydarzy bede aktualizowal, pozdrawiam
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Dzien dobry,
troche aktywnosci podczas sesji popoludniowej Rosja i Szwecja byly na celowniku... i co ? Hmm +3.1 pkt czyli bank wynosi 101.1... starczy na dzisiaj ? Mam kilka spotkan na radarze w sesji wieczornej Norwegia, Dania, LM... jesli znajdzie sie cos odpowiedniego podejme ryzyko i wstawie uaktualnienie... Jesli nie...screeny jutro rano
Nie udalo sie podlaczyc pod mecze w Norwegii i Danii byc moze powodem zbytnia ostroznosc, nie zmienia to jednak faktu, ze bank jest na plusie ( minimalnym bo minimalnym ale jednak ???? ).
Jeszcze raz screeny rano a ja zycze emocji podczas meczu LM
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Dzien dobry,
screen w zalaczniku.
Na ten moment nie znalazlem nic interesujacego jesli chodzi o dzien dzisiejszy, jednak skandynawskie mecze moga dac szanse w pozniejszych godzinach.
Cierpliwosc zaplaci, jesli nie dzisiaj jutro tez jest dzien.
Pozdrawiam
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Witam ponownie,
ok, nic na sile.... zwrocmy uwage na kilka spotkan w dniu dzisiejszym...
1. mecz w Singapurze ( Tampines ) i jesli pojawia sie okazje postaram sie je wykorzystac...
Ceny w Singapurze sa za wysokie, odpuszczam na chwile obecna
Male klopoty techniczne ????
Czy ja kiedys zatrzymam overtrading ? Chcac zrobic cos z niczego najprosciej wrzucic sie na mine... Zwlaszcza przypadkowy wybor, ktory zawyczaj konczy sie 0-0.
Ok, ok obiecuje postaram sie juz ... ehhhh
Mniej niz 3pkt z tym ze..... na minusie
Szczegoly screeny jutro jak zwykle.
Spokojnej nocy
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Dzien dobry, screen w zalaczniku,
do dzisiaj mam *kaca* ze wzgledu na overtrading...
No nic, dzisiaj bedzie lepiej ????

Sprawdzam mecze na dzien dzisiejszy, takze uaktualnienia w pozniejszych godzinach.

Powodzenia
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Witam serdecznie,
musze zmartwic tych ktorzy juz zacierali rece, ze cos nie poszlo i przestal ????
Dopoki bank jest dopoty beda screeny, jesli zejde do 0 bedziecie o tym wiedzieli.
Brak czasu podczas weekendu spowodowal drobne opoznienie.
Ostatni screen zawieral okres do 02.05.2014 godz 11:45.
Zalaczony zawiera tylko wynik od wyzej wspomnianego momentu do teraz...
Nie zalaczylem transakcji gdyz podczas weekndu bylo ich mnostwo, nie mialem tylko zyskownych transakcji, byly stratne rowniez, ale wynik powyzej moich oczekiwan ????
Jesli ktos ma watpliwosci co do transakcji i chce dowodow prosze o info i je umieszcze, nie ma problemu...
UWAGA: +14,8 pkt ????
Bank wynosi: 113 pkt

Pozdrawiam
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Dzien dobry,
Sigma i Lech na poczatek, zobaczymy jaka jest aktywnosc graczy...
Sigma 2-0 ullllaaalllaa
 
H 2

hardfm

Użytkownik
Dobry wieczor,
czas najwiekszym moim przeciwnikiem, no coz tak bywa. Ale screen dzisiejszy jak spojrzycie na daty od ostatniej publikacji. Caly tydzien tradingu i oklo 2 pkt. Ktos powie, kurde malo ale mamy 15 pkt ????
Troche spektakularnych zwyciestw jak na Koronie czy Arminii ale tez kilka zdrowych wtop ( oczywiscie wszystko w ramach MM ). Ale jest poprawa, nie ma juz takiego overtradingu ( podziekowania dla mojego mentora ???? ). Nie minal miesiac i prawie 15% zysku... wszystko oczywiscie zalezy od kwoty przypadajacej na jeden punkt. Jesli bank osiagnie 200 zwiekszymy wartosc 1 pkt.

Mam tylko nadzieje ze bedzie mozna sie wyrobic jakos z czasem aby publikowac czesciej!
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom