>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair test

L 45

laha

Forum VIP
Witam.

----------------------------------------------------------------------
Jako że mam teraz mniej problemów z firmą, i trochę czasu aby zajrzeć na forum, chciałbym przetestować pewien system który chodził mi po głowie pare miesięcy, a ostatnimi czasy zobaczyłem go na forum.
http://forum.bukmacherskie.com/f18/system-lay-na-multi-zaklad-na-betfair-48770.html
Test prowadzony NIE WIRTUALNIE choć myślę że na razie odradzam wam granie nim, przynajmniej przez 1 miesiąc testów. Przewiduję granie dziennie 2 kuponów.
Statystyki co tydzień.
Statystyki Typów Trafione/Nietrafione nie będą miały sensu, więc ich nie będzie.

Początkowy stan konta: 1000 euro
Zakładana wygrana dzienna: 5 euro
------------------------------------------------------

------------------------------------------------------
Drugim testem prowadzonym w Expekcie będzie progresja na kurs 2.00 . Kursy wybierane samodzielnie tak aby ako wychodziło 2.00 i wyżej. Zakładam maksymalnie 7 serii (nie zdażyło mi się więcej niż 5)
Test również potrwa 2 miesiące.
Stan Konta Expekt: 1000 zł
------------------------------------------------------
 
L 45

laha

Forum VIP
▶ System 1

▶ Kupon 1

Kaerjeng v Hacken (Backing Hacken @ 1.38)
Siroki Brijeg v Olimpija (Backing Siroki Brijeg @ 2.68)
Ferencvaros v FC Ulysses (Backing Ferencvaros @ 1.38)
Buducnost Podgorica v Flamurtari (Backing Buducnost Podgorica @ 1.5)
Olimpik-Suvalan v FC Minsk (Backing FC Minsk @ 3.04)
Birkirkara v Vllaznia (Backing Birkirkara @ 3.34)


AKO: 70.23
Stake: 3
PI: 207.69


Dla przypomnienia, ten kupon został zagrany na to że NIE wejdzie. Jeżeli kupon okaże się trafiony, tracę 207.69 euro. Jeżeli natomiast nie będzie zwycięski, zyskuje 3 euro.
▶ Kupon 2

Brann v Odd Grenland (Backing Brann @ 1.96)
Viking v Sarpsborg (Backing Viking @ 1.7)
TPS v Haka (Backing TPS @ 1.56)
Keflavik v Valur (Backing Keflavik @ 2.62)

AKO: 13.5
Stake: 2
PI: 25

Dla przypomnienia, ten kupon został zagrany na to że NIE wejdzie. Jeżeli kupon okaże się trafiony, tracę 25 euro. Jeżeli natomiast nie będzie zwycięski, zyskuje 2 euro.
 
L 45

laha

Forum VIP
▶ System 2
Rad - SP Tre Penne Over 2.5 1.25
FC Spartak Trnava - FK Zeta 1 1.50
Fulham FC - NSÍ Runavík Over 2.5 1.20
Stawka: 10zł
AKO: 2.25
EW: 22.5zł
 
L 45

laha

Forum VIP
▶ System 1
▶ Kupon 1
Kaerjeng v Hacken (Backing Hacken @ 1.38) ⛔
Siroki Brijeg v Olimpija (Backing Siroki Brijeg @ 2.68) ⛔
Ferencvaros v FC Ulysses (Backing Ferencvaros @ 1.38) ✅
Buducnost Podgorica v Flamurtari (Backing Buducnost Podgorica @ 1.5) ⛔
Olimpik-Suvalan v FC Minsk (Backing FC Minsk @ 3.04) ⛔ (1:1)
Birkirkara v Vllaznia (Backing Birkirkara @ 3.34) ⛔

AKO: 70.23
Stake: 3 ✅
PI: 207.69


▶ Kupon 2
Brann v Odd Grenland (Backing Brann @ 1.96) ✅
Viking v Sarpsborg (Backing Viking @ 1.7) ⛔
TPS v Haka (Backing TPS @ 1.56) ⛔ (1:2)
Keflavik v Valur (Backing Keflavik @ 2.62) ⛔
AKO: 13.5
Stake: 2 ✅
PI: 25
Kupon 1 +3
Kupon 2 +2
Pierwsze koty za płoty, jak widać zwycięstwo nie było zagrożone ani przez chwilę.
 
L 45

laha

Forum VIP
▶ System 1
▶ Kupon 3
Atletico MG v Internacional (Backing Internacional @ 3.56)
Coritiba v Ceara (Backing Ceara @ 7.84)
Fluminense RJ v Atletico PR (Backing Fluminense RJ @ 1.66)
Palmeiras v Atletico GO (Backing Palmeiras @ 1.57)
AKO: 72.29
Stake: 2
PI: 213.87
Dla przypomnienia, ten kupon został zagrany na to że NIE wejdzie. Jeżeli kupon okaże się trafiony, tracę 213.87 euro. Jeżeli natomiast nie będzie zwycięski, zyskuje 2 euro.
▶ Kupon 4
Limerick v Mervue Utd (Backing Limerick @ 1.35)
Monaghan Utd v Shelbourne (Backing Monaghan Utd @ 3.4)
Waterford v Longford (Backing Longford @ 6.91)
AKO: 31.43
Stake: 3
PI: 91.29
Dla przypomnienia, ten kupon został zagrany na to że NIE wejdzie. Jeżeli kupon okaże się trafiony, tracę 91.29 euro. Jeżeli natomiast nie będzie zwycięski, zyskuje 3 euro.
 
L 45

laha

Forum VIP
▶ System 1

▶ Kupon 3

Atletico MG v Internacional (Backing Internacional @ 3.56)
Coritiba v Ceara (Backing Ceara @ 7.84) ⛔
Fluminense RJ v Atletico PR (Backing Fluminense RJ @ 1.66)
Palmeiras v Atletico GO (Backing Palmeiras @ 1.57) ✅

AKO: 72.29
Stake: 2 ✅
PI: 213.87



▶ Kupon 4

Limerick v Mervue Utd (Backing Limerick @ 1.35)
Monaghan Utd v Shelbourne (Backing Monaghan Utd @ 3.4)
Waterford v Longford (Backing Longford @ 6.91)

AKO: 31.43
Stake: 3
PI: 91.29
Kupon 3 +2
 
L 45

laha

Forum VIP
ZMIANA ZASAD GRY!
Dostałem sporo wiadomości, o różnych treściach które mówiły mniej więcej że mając w portfelu 1000 euro to sobie można grać i wygrywać, i nie każdy jest w stanie poświęcić 4000zł na zakłady.
Stwierdziłem że macie racje. Dlatego zmieniam troszkę zasady mojego tematu. A mianowicie początkowy stan konta to równo 45 euro! Wpłacając je na betfair ze złotówkowego konta w Moneybookers zapłaciłem dokładnie 187zł. Także przepraszam moi mili, jeżeli nie możecie sobie pozwolić na taką kwotę, w zakładach nie macie czego szukać, no chyba że grać tasiemce po 2zł .
W temacie zamieszczone będą często typy live, często również nie będą zamieszczone typy które zagrałem dlatego stan konta może się nie zgadzać Wszystko będę wyrównywał w niedzielę każdego tygodnia pisząc małą statystykę i ewentualnie screeny na życzenie.
Jednocześnie na chwilę obecną rezygnuje z progresji na kurs 2.00 . Stwierdziłem że chce mieć porządek w statystykach, więc aktualnie moje konto w Expekcie jest puste. Trzymamy się gry w Betfair.
 
L 45

laha

Forum VIP
Kupon 1
Italy v Cuba Italy
Nadal v A Murray Murray
Tsonga v Djokovic Tsonga
Stake: 2
PI: 29.66
Dla przypomnienia, kupon ten został zagrany na to że NIE wejdzie. Jeżeli kupon wejdzie, tracę 29.66 euro. Jeżeli natomiast kupon okaże się przegrany, zyskuję 2 euro.
Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na godziny rozgrywanych meczy. W kolejności: 19:30 ; 16:00 ; 14:00
Ważna jest przestrzeń pomiędzy każdym z typów, a w szczególności duża przed ostatnim abyśmy zdążyli zagrać kontrę w przypadku gdy Murray oraz Tsonga będą górą. Nie wygramy wtedy wiele, ba nawet stracimy, lecz będzie to strata o wiele mniejsza niż 30 euro.
 
L 45

laha

Forum VIP
Kupon 2 zostanie zagrany tylko i wyłącznie w przypadku wygranej Djokovic&#39;a
Kupon 2
Nadal - Murray 1:3
Stake: 2
PI: 13.20
Dla przypomnienia, kupon ten został zagrany na to że NIE wejdzie. Jeżeli kupon wejdzie, tracę 13.2 euro. Jeżeli natomiast kupon okaże się przegrany, zyskuję 2 euro.
 
L 45

laha

Forum VIP
Kupon 1

Italy v Cuba Italy ⛔
Nadal v A Murray Murray ⛔
Tsonga v Djokovic Tsonga ⛔

Stake: 2 ✅
PI: 29.66



Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na godziny rozgrywanych meczy. W kolejności: 19:30 ; 16:00 ; 14:00

Ważna jest przestrzeń pomiędzy każdym z typów, a w szczególności duża przed ostatnim abyśmy zdążyli zagrać kontrę w przypadku gdy Murray oraz Tsonga będą górą. Nie wygramy wtedy wiele, ba nawet stracimy, lecz będzie to strata o wiele mniejsza niż 30 euro.
Jak widać wszystko gładko ????
 
L 45

laha

Forum VIP
Kupon 2
Nadal - Murray 1:3 ⛔
Stake: 2 ✅
PI: 13.20
Chciałbym dodać że Betfair zabiera 5% od wygranej, więc w rzeczywistości wygrywam 1.90 euro. Dlatego też zagrałem 2 kursy live które dały mi dodatkowe 3.8 euro na tą właśnie prowizję. Screenów nie będę wklejał, chyba że ktoś będzie sobie życzył, natomiast stan konta będzie zmodyfikowany o te właśnie +3.8 euro.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Nie wiem czy tu można pisać czy w wątkach z kuponami piszą tylko autorzy wątków ale też mi się ten system na betfair podoba. Czy masz jakieś minimalne AKO którym grasz ? i czy zawsze zostawiasz sobie zapas na kontrę na ostatni mecz ? czy masz jakieś kryteria doboru spotkań np. głównie gra przeciw faworytom lub odwrotnie ?
 
L 45

laha

Forum VIP
Odpowiem na Twoje pytania jak znajdę dłuższą chwilę czasu (jeszcze dziś). Oczywiście spokojnie możecie komentowac moje poczynania
Kupon 4
Fukuoka - Kofu 2:2
Stake: 2
PI: 36
Dla przypomnienia, kupon ten został zagrany na to że NIE wejdzie. Jeżeli kupon wejdzie, tracę 36 euro. Jeżeli natomiast kupon okaże się przegrany, zyskuję 2 euro.
Kupon 5
Urawa - G-Osaka 2:1
Stake: 2
PI: 21
Dla przypomnienia, kupon ten został zagrany na to że NIE wejdzie. Jeżeli kupon wejdzie, tracę 21 euro. Jeżeli natomiast kupon okaże się przegrany, zyskuję 2 euro.
 
L 45

laha

Forum VIP
Kupon 3

Vila Nova v Icasa Icasa ✅
Sendai v Nagoya Sendai ⛔

Stake: 2 ✅
PI: 46.64

Hoho, było mocno niebezpiecznie, budzę sie a tu Icasa wygrała 2:1 a Sendai prowadzi 1:0, na szczęście Nagoya dała radę zremisować i kuponik cacy
 
L 45

laha

Forum VIP
Powiedziałem &#39;pierd*le odegram sobie w calej kolejce japonskiej dzis&#39; z tym że nie byloby wtedy zgodnie z tematem, jak napisze notke bedzie jasniej ????
 
L 45

laha

Forum VIP
ZMIANA ZASAD GRY!
Dostałem sporo wiadomości, o różnych treściach które mówiły mniej więcej że mając w portfelu 1000 euro to sobie można grać i wygrywać, i nie każdy jest w stanie poświęcić 4000zł na zakłady.
Stwierdziłem że macie racje. Dlatego zmieniam troszkę zasady mojego tematu. A mianowicie początkowy stan konta to równo 45 euro! Wpłacając je na betfair ze złotówkowego konta w Moneybookers zapłaciłem dokładnie 187zł. Także przepraszam moi mili, jeżeli nie możecie sobie pozwolić na taką kwotę, w zakładach nie macie czego szukać, no chyba że grać tasiemce po 2zł .
W temacie zamieszczone będą często typy live, często również nie będą zamieszczone typy które zagrałem dlatego stan konta może się nie zgadzać Wszystko będę wyrównywał w niedzielę każdego tygodnia pisząc małą statystykę i ewentualnie screeny na życzenie.
Jednocześnie na chwilę obecną rezygnuje z progresji na kurs 2.00 . Stwierdziłem że chce mieć porządek w statystykach, więc aktualnie moje konto w Expekcie jest puste. Trzymamy się gry w Betfair.
Myślę że warto przeczytać.
Odpowiadając na pytania,
1) Minimalne ako.. tak, raczej tak. Staram się grać tak aby nie przegrać, więc zazwyczaj nie gram kursów na lay niższych niż 3.00 w połączeniu z wyższym. Tak jak właśnie Sendai + Icasa z kursami około 2.80 + 7.40 . Moim zdaniem takie połączenie jest bezpieczniejsze niż 3 typy z kursami 3.00 (a wychodzi takie same AKO) ze względu na mniejsze prawdopodobieństwo ogólne (nie wliczając fluacji) Taki typowy kurs jaki gram to wygrana 2 euro przy zainwestowaniu 22. Myślę że to optymalnie, no i nadaje się świetnie do dokładnych wyników.
2) Tak, zapas na kontrę zawsze mam, z tym że jeżeli chodzi o ten temat, tutaj jest napisane że mam 45 euro więc często może sie wydawać że nie zostawiam nic. W praktyce mam na Moneybookers wystarczającą ilość kasy do skontrowania zakładów granych na 400 euro, i korzystam z tego że pieniądze z Moneybookers do Betfair są transferowane w czasie rzeczywistym. Zabezpiecznie jest istotne, choć patrząc na ten temat, myślę ze za tydzień osiągnę 100% zysku, które będzie zabezpieczniem w temacie.
3) Co do kryteriów.. Dziś nie mam już tak wiele czasu jak wcześniej na typowanie, więc zazwyczaj typuje nieprawdopodobne dokładne wyniki, a jeżeli chodzi o kupony, często korzystam z VIP Typów które po prostu gram na odwrót (odwrotnie od naszych VIP&#39;ów). Myślę że założenie że nie trafią 4/4 jest zbliżone do 0 (szczególnie biorąc typy z paru tematów) dlatego taka optymalizacja wydaję sie najlepsza a jednocześnie (typy live) często dostępna gdyż dokładny wynik można grać właściwie na każde spotkanie. Ulubionym zakładem jest Dokładny wynik 2:2 zagrany po pierwszych 15 minutach meczu i wyniku 0:0 (taki własnie został zagrany Fukuoka - Kofu)
 
L 45

laha

Forum VIP
Kupon 4
Fukuoka - Kofu 2:2 ⛔
Stake: 2 ✅
PI: 36
Cytat:
Dla przypomnienia, kupon ten został zagrany na to że NIE wejdzie. Jeżeli kupon wejdzie, tracę 36 euro. Jeżeli natomiast kupon okaże się przegrany, zyskuję 2 euro.
Kupon 5
Urawa - G-Osaka 2:1 ⛔
Stake: 2 ✅
PI: 21
Cytat:
Dla przypomnienia, kupon ten został zagrany na to że NIE wejdzie. Jeżeli kupon wejdzie, tracę 21 euro. Jeżeli natomiast kupon okaże się przegrany, zyskuję 2 euro.
Cacy :&gt;
 
Do góry Bottom