>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetFair Prognosis

erbik 3

erbik

Użytkownik
route -&gt; to są ostatnie zmiany punktowe np. liczba 4 może oznaczać skok z kursu 2,10 na 2,14 i tu masz skok o 4pkt więc 4 =&gt; 2 =&gt; 5 =&gt; -3 po prostu oznacza ilość punktów w 4 ostatnich kursach.
ale nie jest napisana np. liczba 4 tylko 0 &lt;&gt; 50 &lt;=&gt; LOW MIN A
więc jak to należy rozumieć?
i rozumiem, że skok o 1 tick:
1,00-1,99 to 0,01
2,00-2,99 to 0,02 itd.?
 
F 24

fbv

Użytkownik
A czym to się generalnie różni od zwykłej stronki ze spadkami kursów? Co on przewiduje, przecież wyświetla się mecz gdzie jest spory spadek i tyle...
 
777 28

777

Użytkownik
Rózni się szybkością bo tu masz szybsze info niz na stronkach, a jego przeznaczenie to - lepsze dane do analizy przy tradingu :p
 
B 0

blahzay

Użytkownik
dobra wyskoczył mi jeden mecz,ale nadal nie wiem jak mam czytac ten program. Zalaczam plik co mi wyskakuje. Napiszcie mi prosze co to oznacza. Co najlepiej obstawiac...
 
K 6

karp

Użytkownik
Najedź na spotkanie i klikaj na zakładki na dole:
Odds Home/Over;OddsDraw;Odds Away/Under
Na wykresie zobaczysz co i jak się przedstawia.
A ponadto przeczytaj temat od 1 strony.
Sporo wyjaśniono już co do tego programu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 0

blahzay

Użytkownik
tak tak, to ja widze, ale kiedy nalezy obstawiac i co np. Jezeli kurs na wygrana druzyny X o godz 23.00 wynosil 2.00 a o 23.30 wynosil 2.50 to znaczy ze powinnismy ja obstawiac czy wrecz przeciwnie??
 
K 6

karp

Użytkownik
Trudno doradzić co jest lepsze.
Piłka jest okrągła a bramki są dwie.
Obserwuj,notuj,sprawdzaj i wyciągaj wnioski.
 
K 0

kinslayer1990

Użytkownik
betfair prognosis już nie działa? Jest jakiś może program zastępczy w którym można szybko (czytaj: szybciej niż betfair) zobaczyć spadki lub wzrosty kursów??

PS: Edi spróbowałem tego bota ale to jakiś dziwny program, nic z niego nie kumam, i raczej nie przewiduje kursów
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Witam, powróciłem na forum po długim czasie. Kiedyś tworzyłem programy dla ludzi z tego forum i widzę że mój BetFair Prognosis miał nawet spore zainteresowanie. Może są osoby chętne by uruchomić projekt na nowo ?
 
tasmamen21 0

tasmamen21

Użytkownik
Witam, powróciłem na forum po długim czasie. Kiedyś tworzyłem programy dla ludzi z tego forum i widzę że mój BetFair Prognosis miał nawet spore zainteresowanie. Może są osoby chętne by uruchomić projekt na nowo ?
Witam Mario jak najbardziej jestem za.. przydalby sie taki program wlasnie podobny do BFPrognosis bardzo pomoglby w zarabianu na BF. Czekam na jakies newsy ;)
 
Do góry Bottom