>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BetFair Prognosis

mario22 15

mario22

Użytkownik
Jakiś czas temu przestałem wspierać program ExploreBet i przestawiłem się na surebety i giełdę zakładów.
Obecnie współtworzę program do surebetów i w wolnym czasie piszę program który &quot;łapie trend&quot; na giełdzie BetFair. Chciałbym udostępnić moje nowe programy użytkownikom tego forum. Aplikacje udostępnie na forum w najbliższym czasie.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tak jak obiecałem umieszczam tutaj mój program który przewiduje trend na giełdzie zakładów BetFair.

Najważniejsze funkcje programu:
- wykrywanie nagłego skoku kursu
- wykrywanie trendu wzrostowego i spadkowego
- wykresy
- powiadomienia
- rynki 1X2 UO AH

- brak rejestracji i logowania
- pobiera dane automatycznie co 5 sekund
- prawy przycisk myszy &quot;Open Markets&quot; - otwiera stronę betfair z konkretnym rynkiem, o ile w bazie znajduje się nazwa drużyny
- w przypadku braku nazwy drużyny otwiera 2 okna z wyszukiwarką spotkań w betfair
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Widzę że program pobrało już 20 osób. Czy są jakieś pytania?
Jak pierwsze wrażenia?
 
K 0

kukiz1987

Użytkownik
pobrałem równiez i ja i powiem szczerze ze program jest naprawde dobry bynajmniej mi sie bardzo podoba i korzystam z niego na bieżąco wiec moge smiało powiedziec dobra robota!!
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Zaznaczę tylko że jest to wczesna wersja beta i w najbliższym czasie całkowicie przebuduję serwer i klienta.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
no masz komunikat w języku polskim więc naturalne że potrzebujesz programu NET Framework 4.0 aby uruchomic tą aplikację.

Kiedyś trochę sie tym bawiłem, ekstra zrobione ale pokazuje zmiany kursów sprzed paru godzin? a nie te aktualnie sie zmieniające więc przydatność taka sobie ale myślę że idzie w dobrym kierunku.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Kiedyś trochę sie tym bawiłem, ekstra zrobione ale pokazuje zmiany kursów sprzed paru godzin? a nie te aktualnie sie zmieniające więc przydatność taka sobie ale myślę że idzie w dobrym kierunku.
Jesteś w strasznym błędzie, gdyż kursy pokazuje jak najbardziej aktualne kursy. Wystarczy że dopasujesz sobie w programie w ustawieniach strefę czasową tzn. +/- 1 godzinę.
Opóźnienie względem strony z której pobieram kursy wynosi około 5-10 sekund i prześcigam jeżeli chodzi o prędkość pobierania danych wszystkie porównywarki kursów.

Zaznaczę tylko że nie pobieram kursów z BetFair ale z innej strony którą ce****e wyjątkowa szybkość reakcji na zmianę kursu.

Tak jak słusznie zauważyłeś do uruchomienia programu wymagany jest .NET Framework 4.0
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Wystarczy że dopasujesz sobie w programie w ustawieniach strefę czasową tzn. +/- 1 godzinę.
Ale że jak? Np. ostatni kurs z 16:09 więc jest dobrze chyba.
A co znaczy to Route i %?
Programik wygląda bardzo ciekawie, gratuluję zrobienia go ;)
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
W związku z ostatnimi pytaniami na PW oraz aby po raz ostatni rozwiać wszelkie wątpliwości piszę wielkimi literami:

PROGRAM NIE POBIERA KURSÓW Z BETFAIR - CZYLI KURSY NA PEWNO SĄ INNE NIŻ NA BETFAIR

NIE MA OPÓŹNIEŃ W POBIERANIU DANYCH

PROGRAM WYZNACZA TREND A WIĘC CZY KURS PÓJDZIE DO GÓRY CZY NA DÓŁ

PODAWANE KURSY SĄ UŚREDNIONE


więc proszę czytać dokładnie temat i nie zadawać głupich pytań na PW :cool:
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Dosyć wolno pobierają mi się mecze do bazy danych (na dodatek, nie te najpopularniejsze). Można jakoś ustawić w jakiej kolejności będą się aktualizowały dane spotkania ?
Czy jest opcja ustawić program aby wyświetlały się spotkania z innych dyscyplin ? Tenis, na przykład...
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Dosyć wolno pobierają mi się mecze do bazy danych (na dodatek, nie te najpopularniejsze). Można jakoś ustawić w jakiej kolejności będą się aktualizowały dane spotkania ?
Czy jest opcja ustawić program aby wyświetlały się spotkania z innych dyscyplin ? Tenis, na przykład...
Na czym polega to wolne pobieranie? raczej serwer jest dosyć szybki
Obecnie program wrzuca wszystko do jednej grupy ale w przyszłości wprowadzę filtrowanie lig
Wszystkie spotkania są aktualizowane w jednym czasie tj. co 5-10 sekund
Tak w przyszłości będą kolejne rodzaje sportów.

Tak jak wspomniałem jest to wczesna wersja beta więc ma sporo niedociągnięć min. niektórzy zgłaszali mi że nie działa filtrowanie po 1X2 OU AH czy Wam działa?

Czekam na dalsze pytania i propozycje :)
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Na czym polega to wolne pobieranie? raczej serwer jest dosyć szybki
Na tym, że np. teraz po jakichś 4 minutach pojawia mi się dopiero 1 spotkanie z serie b. Nie wiem może coś źle ustawiam.
Chciałem skorzystać dzisiaj ze spotkania Hiszpanów z Anglikami (U21) Mistrzostwa Europy ale jednak w ogóle nie mam takiego spotkania. Masz jakąś radę na to ?
e: po około 8 minutach mam dopiero 2 spotkania
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
btw mam podobnie jak wyżej, po 5 minutach jakieś 2-3 mecze, ale nie wiem czy tak ma być czy to błąd.
nie to nie jest błąd
program wyświetla informacje jeżeli na rynku powstał ruch cenowy, więc nie ma sensu by informował nas o skokach cen sprzed załóżmy godziny.
Program wyświetla tylko i wyłącznie najnowsze ruchy kursów.

Skoro w przeciągu 5 minut program pokazał 2-3 mecze to znak że tylko na tych konkretnych meczach mogą powstać jakieś ruchy na giełdzie betfair a reszta stoi w miejscu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mario22 15

mario22

Użytkownik
Aha, czyli wszystko okej.

A wyjaśniłbyś o co chodzi z tym route i procentami? bo nie rozumiem.
route -&gt; to są ostatnie zmiany punktowe np. liczba 4 może oznaczać skok z kursu 2,10 na 2,14 i tu masz skok o 4pkt więc 4 =&gt; 2 =&gt; 5 =&gt; -3 po prostu oznacza ilość punktów w 4 ostatnich kursach.

procenty -&gt; określają procentową wysokość skoku w porównaniu z poprzednim kursem im wyższy skok tym wyższy procent
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
nie to nie jest błąd
program wyświetla informacje jeżeli na rynku powstał ruch cenowy, więc nie ma sensu by informował nas o skokach cen sprzed załóżmy godziny.
Program wyświetla tylko i wyłącznie najnowsze ruchy kursów.

Skoro w przeciągu 5 minut program pokazał 2-3 mecze to znak że tylko na tych konkretnych meczach mogą powstać jakieś ruchy na giełdzie betfair a reszta stoi w miejscu
Dzięki za rozjaśnienie. O to mi chodziło ;)
 
Do góry Bottom