>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Betfair - Odsprzedawanie!

y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Kilka razy obiło mi się o uszy, że w Betfair można odsprzedać zakład w trakcie trwania zakładu. Szukałem w necie, w pomocy ale nigdzie nie widzę. Może źle to robię... Mógłby mi ktoś powiedzieć jak odsprzedać taki zakład?
 
G 30

gareth

Użytkownik
Kilka razy obiło mi się o uszy, że w Betfair można odsprzedać zakład w trakcie trwania zakładu. Szukałem w necie, w pomocy ale nigdzie nie widzę. Może źle to robię... Mógłby mi ktoś powiedzieć jak odsprzedać taki zakład?
Polecam temacik &quot;LAY&quot; założony wcześniej.
Polecam również przeczytać instrukcję na stronie betfair.
Ciekaw jestem jak to szukałeś pomocy w necie.

Postawiłeś 10 funtów po kursie 1.5 i chcesz się wycofać?
Połóż (LAY) 10 funtów po kursie 1.5 i tym samym odsprzedaż zakład. W razie dowolnego wyniku wyjdziesz na 0 ponieważ twoje zobowiązania będą równe ewentualnej wygranej.

Polecam nie pytać co to są surebety...
Polecam nie dziwić się, że nikt nie przyjmuje twojego zakładu (LAY) po 1.5.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Wiem jak działa LAY i czym są surebety. Nie myślałem, ze tu chodzi o tak prosta zależność. A, i polecam być na przyszłość milszym jak ktoś się zwyczajnie pyta. Pomaga w kontaktach międzyludzkich, polecam sprawdzić!
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Wiem jak działa LAY i czym są surebety. Nie myślałem, ze tu chodzi o tak prosta zależność. A, i polecam być na przyszłość milszym jak ktoś się zwyczajnie pyta. Pomaga w kontaktach międzyludzkich, polecam sprawdzić!
HA! Kapitalna riposta! Jakże trafna i temperująca!
Sorki za offtopic.
 
Do góry Bottom