>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair Mobile

T 0

tomt

Użytkownik
Witam.
Swoja przygodę na betfair zacząłem kilka tygodni temu.
Narazie idzie średnio +/- na 0.
Mam pytanie :
Czy ktoś z Was stawia/handluje za pomoca komórki?
Czy strona betfair działa wystarczajaco szybko aby grac live (in-play)?
Czy przy użyciu aplikacji Betfair Mobile np dla systemu Android mamy możliwość handlowania live na wiekszej ilości rynków, aniżeli tylko wygra/przegra/zremisuje np(under/over 2.5 gola).
Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
tomek
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Z tego co się orientuje betfair ma bardzo dobrze przygotowaną wersje mobile także spokojnie spełnia ona podstawowe stawaine wymagania. Sam nigdy nie korzystałem to nie będe oceniał. Wiem że są czasem problemy ale to wynikajace głównie z budowy telefonu, wyświetlacza itd tutaj link do strony bf mobile http://www.betfair.com/onmobile/
 
T 0

tomt

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, jednak zależy mi na relacjach osób, które faktycznie w ten sposób obstawiaja zakłady.
Pozdrawiam i licze na rozwój tematu.
tomek
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Ja tak robię od dłuższego czasu. Najpierw testowałem app na Androidzie - wszystko jest poprawnie, nieraz trochę długo trwa ładowanie rynków ale to pewnie zależy od telefonu/sieci. Minus jest taki że nie widać ile kasy jest na rynku i za ile można zrobić bet/lay żeby był rozliczony.
Wady tej jest pozbawiona wersja na ios (iphone/ipad) i ten system mogę w pełni polecić.
Jeśli chodzi o same przyjmowanie zakładów to nigdy nie miałem żadnych problemów
 
T 0

tomt

Użytkownik
A czy w aplikacji betfair mobile w grze na zywo jest do wyboru więcej rynkow? Z tego co ja widze to tylko wygra/przegra/ zremisuje.
Natomiast korzystając ze stronki betfair, czesto się zawiesza i nie chce przyjmować zakładów z powodów technicznych... czy to wina komórki, czy sieci?
pozdrawiam
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Jest 90% rynków dostępnych, w piłce np nie ma rynku &quot;total goals&quot; który przez www jest dostępny
 
T 0

tomt

Użytkownik
Hmm. Dziwne, gdy mecz jest live to mam do wyboru tylko wygra,przegra,remis. Jakiej komórki uzywasz.? Ja mam system Android, mój kumpel obstawiła na iphone, i niestety to samo , tylko jeden rynek w betfair_mobile,.
 
gawin 0

gawin

Użytkownik
Może wchodzicie w &quot;popularne rynki&quot; wtedy rzeczywiście jest tylko tak jak mówisz. Trzeba wejść w rynek przez wszystkie sporty
 
Do góry Bottom