>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betfair.com

Status
Zamknięty.
dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam ostatnio znalazłem w internecie stronkę kolejnego buka.
Betfair
Zaciekawił on mnie, ponieważ ma bardzo ciekawe kursy. Czy może ktoś wie coś o tym buku??? Słyszeliście o nim??? może jakieś detale typu czy w Polsce można w nim grać itp.
 
dziubla 0

dziubla

Użytkownik
Bukmacher bardzo ciekawy, tak w Polscie mozna grac.

Oferuje on dwie opcje gry:

Back-(tak jak u zwyklego bukmachera, stawiamy na zwyciestwo danej druzyny, ilosc goli lub cos tego typu, z tym ze mamy do wyboru rozne kursy, do kazdego jest okreslona maksymalna stawka za jaka mozemy postawic)

Lay-W przypadku stawiania na porazke stawiamy, że dane zdarzenie nie padnie. Jezeli typujemy, np. mecz Juventus-Milan i obstawiamy przegrana Milanu, oferujemy w ten sposób notowania innym graczom, którzy chcą obstawić zwycięstwo tej samej drużyny. Jeśli Milan przegra, wtedy my dostajemy stawkę graczy obstawiających zwycięstwo. Gdyby Milan wygrał, my wypłacamy wygraną.

Jezeli chcemy postawic ze dana druzyna wygra ale nie ma odpowiadajacego nam kursu, mozemy sami ustalic kurs ale musimy sie liczyc z tym ze kto inny musi obstawic porazke danej druzyny przy podanym kursie

Tyle ????
 
E 0

emilovic

Użytkownik
Mnie tez zainteresował ten bukmacher i prosze osoby które maja z nim do czynienia lub cos wiecej na jego temat wiedza niech sie wypowiedza. Z góry dzieki!!!!!!!!!
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
bardzo dobry bumacher 29 kwietnia skonczyła sie promocja bo ten bukmacher dawał 10 ojro gratis!!!! ma wysokie kursy powiedziałbym nawet bardzo wysokie.Bardzo dobry buk do grania singielków ????
 
R 0

robkik

Użytkownik
Witam

mam zamiar zalozyc konto na Batfair niejestem pewien kilku rzeczy mozecie pomoc :roll:

gra ktos z Was moze na zakladach NIE WYGRA czyli przeciwko wynikowi?? jak to jest grajac przeciwko wynikowi przy kursie 2 stawka np 10e jestem zobowiazny wyplacic 20e czy 20e plus moja stawka 2 w przypadku mojego zlego typu??

od wygranych jest sciagana prowizja 5% od sumy wygranej czy od stawki+wygrana??
momentalnie po obliczeniu mamy mniejszy kurs ale i tak wiekszy niz u innych


goleo ja otrzymam 25e czy Tobie punktow nabije ????
z gory dzieki za odp

pozdrawiam

robkik ???? ???? ????
 
G 0

goleo

Użytkownik
5% masz na poczatku potem bedziesz mial coraz mniej. Wszystko zalezy ile bedzie gral zakladow. Ty otrzymasz 25albo 30 juz dokladnie nie pamietam. Jak grasz NIE WYGRA to jest to samo co 02 czyli

Typujesz przeciwko DRUZYNIE A Jeśli wygrasz zakład, Twój zysk będzie taki sam jak stawka obstawiającego 10 E. Kwota, której utratę ryzykujesz, wynosi 10E. Jest zobowiazany nie na 20 tylko 10
 
N 31

nazz

Użytkownik
Od razu napiszę, bo mnie to nieźle zmyliło i nie wiedziałem o co chodzi: mianowicie jeśli stawiasz stawkę na Back to wygrywasz stawka * kurs albo przegrywasz stawkę a jeśli stawiasz stawkę na lay to wygrywasz tą stawkę albo przegrywasz stawka * kurs. Np stawiasz 10 e po kursie 9 że nie będzie w spotkaniu wyniku 0-0. Wynik 0-0: przegrywasz 10*9 e; wynik inny: wygrywasz 10 e.
 
R 0

rhino77

Użytkownik
Witam, jakby ktos zamierzał się zarejestrować i dostać 29 euro na betfair polecam siebie
jako referala: YHPVPQTDJ , po trzech miesiącach dostaje sie drugi bonus, którego
wysokość jest uzależniona od postawionych kwot. Jesli ktoś bedzie chciał to pomogę
postawić pierwsze kroki. pozdrawiam
 
koper 29

koper

Użytkownik
kurew*** ten buk zarejestrowałem tam dane karty i mi napisało automatycznie karta nieważna, dla nieletnich i inne duperele a ze skanem i kontaktem osobistym nie będe sobie dupy zawracał
 
H 0

helmutt

Użytkownik
kurew*** ten buk zarejestrowałem tam dane karty i mi napisało automatycznie karta nieważna, dla nieletnich i inne duperele a ze skanem i kontaktem osobistym nie będe sobie dupy zawracał
Moim zdaniem to ze wymagaja skana dokumentow to nawet jest to plus, dbają o bezpieczeństwo, w końcu niektórzy obracają tam niezłą gotówką. A jeśli chodzi o zasilenie konta to jest na to wiele sposobów. Tutaj admin to nieźle przedstawił.
 
G 0

gonzalez

Użytkownik
koper napisał/a:
kurew*** ten buk zarejestrowałem tam dane karty i mi napisało automatycznie karta nieważna, dla nieletnich i inne duperele a ze skanem i kontaktem osobistym nie będę sobie dupy zawracał
Może to co zaraz powiem to niezbyt popularny pogląd i zaraz zostanę przez kogoś zlinczowany, ale musze zgodzić się z Helmutt&#39;em. To całe &quot;zawracanie d...&quot; ma coś na celu. Betfair nie chodzi o to, żeby każdemu entuzjaście obstawiania zakładów rzucać kłody pod nogi i utrudniać życie. Na forum jest bardzo dużo osób under 18, grających u buków, niektórzy za całkiem konkretne prawdziwe pieniądze i dosyć regularnie.
Jeśli takiemu młodemu człowiekowi brakuje rok do tej upragnionej osiemnastki to nie jest tragedia, ale gdy hazardem zajmuje się dziecko które dostało od rodziców pieniądze na kino/lody/ksiązki (niepotrzebne skreślić;)) i tak prawdę mówiąc nie myśli o tym, ze ta kasę może szybko stracić i nie do końca wie jak ciężko ktoś na te pieniądze pracował, to już jest nie wesoło.

Jak dla mnie proces weryfikacji tożsamości &quot;gracza&quot; jest jak najbardziej na miejscu i popieram całkowicie politykę Betfair i innych buków, mam nadzieje, że chociaż cześć użytkowników forum przyznałaby mi rację i nie chciałaby, aby ich dzieci (obecne lub przyszłe za wcześniej zaczynały przygodę z hazardem).

Pozdrawiam.
 
W 2

wislak

Forum VIP
No to szkoda, ale tak sie spodziewalem ze bedzie :/ A jeszcze jedno pytanie: czy moge jakos zrobic selekcje meczy? CHodzi mi o to, zeby pokazało mi same mecze gdzie jest SUMA GOLI do zagrania i np posortowac je sobie wg kursow albo dat,godzin itp... bo pod tym wzgleem trace mase czasu a bylbym wdzieczny jakby ktos powiedzial co i jak ;)
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
z tego co wyczytalem, to jezeli dostane reflinka i sie zarejestruje, to po postawieniu kwotny 100 funtow, dostane tak samo jak moj polecajacy po 20 funtow?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom