>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betfair 5 E free

L 0

lukas15

Użytkownik
Ale czy twój kolega to sprawdził jkaoś to teraz bo jakoś sobie przypominam że ta promocja już kiedyś była
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
to jest nowa seria wystarczy poczytac warumki ale jest tam tez napisane ze promocja tylko dla Niemiec Austrii i Szwajcarii
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Promocja tylko dla Niemiec, Austrii i Szwajcarii? Komu z Polski udało się otrzymać freebet? Piszcie.


Betfair to bardzo popularna giełda zakładów sportowych. Osobiście nigdy nie zamierzałem tam wpłacać pieniędzy, jednak warto by było przyjąć ten skromny prezent. Znając ich szeroką ofertę mozna wyjśc na tym bardzo korzystnie. :-D
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Kolego tutaj nikogo nie interesuje to czy zamierzałeś wpłacać do betfair czy nie. Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia na temat tych 5 euro do betfair to się nie wypowiadaj.
Od mojego zgłoszenia minęło już ponad 48 godz. i 5 euro nadal nie ma więc nie ma co liczyć za bardzo na szczęście bo bonus nie był do nas skierowany.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Tosiek !

1) Przecież wiadomym było, że skoro promocja tylko dla krajów niemieckojęzycznych więc jakim prawem ktoś mógł to z nas dostać ?

2) Te 5 EUR to wcale nie tak dużo, tylko jeden zakład, bo tam minimalna stawka wynosi 4 EUR, ciężko coś ugrać

3) Tak a propos buka, to zraził mnie tym, że kazał mi rachunki, prawo jazdy , i jeszcze inne cuda kserować ! (nie kopiować bo oni chcą kopię, a nie oryginał) Sam skan paszportu nic nie dał aby wypłacić od nich kasę ! ;| No chyba, że ktoś ma kartę płatniczą, to wtedy 4 EUR każą na konto przelać i jest weryfikacja ukończona ;]
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Tosiek !

1) Przecież wiadomym było, że skoro promocja tylko dla krajów niemieckojęzycznych więc jakim prawem ktoś mógł to z nas dostać ?

2) Te 5 EUR to wcale nie tak dużo, tylko jeden zakład, bo tam minimalna stawka wynosi 4 EUR, ciężko coś ugrać

3) Tak a propos buka, to zraził mnie tym, że kazał mi rachunki, prawo jazdy , i jeszcze inne cuda kserować ! (nie kopiować bo oni chcą kopię, a nie oryginał) Sam skan paszportu nic nie dał aby wypłacić od nich kasę ! ;| No chyba, że ktoś ma kartę płatniczą, to wtedy 4 EUR każą na konto przelać i jest weryfikacja ukończona ;]




stawka minimalna wynosi tam 2 euro, i wcale nie jest tak ciężko coś ugrać jak mówisz. I to raczej jest typowa giełda zakładów. co do 3 punktu to się zgadzam proces weryfikacji mają niesamowicie pogmatwany, często także potrzebuje się podpisu notariusza.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
proces weryfikacji maja trudny tylko jak chcesz aktywowac wyplaty z konta autralijskiego, jak nie grasz zdarzen odbywajacych sie na ziemi australijskiej to mozesz nie weryfikowac go
 
vde 119

vde

Użytkownik
proces weryfikacji maja trudny tylko jak chcesz aktywowac wyplaty z konta autralijskiego, jak nie grasz zdarzen odbywajacych sie na ziemi australijskiej to mozesz nie weryfikowac go
Aaaaa, to już wiem czemu raz wypłaciłem bez problemu, a później zaczęło się wprost piekło z weryfikacją, że az odpuściłem tego buka :-D Zagralem GP Australii, ale z konta zwykłego a nie australijskiego, ale z tego co widzę to to potwierdza Twoją wypowiedź :-|
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Dobra. Czyli nie ma nawet co wysyłać danych konta? Z tego co piszecie wnioskuję, że z Polakami się to nie uda.

Może jednak ktoś z Polski otrzymał freebet? ????
 
B 0

browar112

Użytkownik
potwierdam.Ja rowniez dostalem maila:
Lieber Betfair-User,
leider konnten wir Ihrem Betfair-Account keine 5 EUR Bonusgutschrift erteilen. Laut den AGBs gilt diese Gutschrift ausschließlich für Betfair-Neukunden (Kunden ab dem 20.05.2009) mit Wohnsitz in Deutschland, Oesterreich oder der Schweiz, welche nicht von anderen Aktionen profitiert haben und wird selbstverständlich auch nur ein eniziges Mal gewährt.
 
Do góry Bottom