>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betdirect - 25Funtów + 25 funtów future Free bet

C 0

cactusman

Użytkownik
Pomocy!

Wpłaciłem 25 funciaków, zrobiłem 1 bet, wyszło mi z tego 28.50 funciaków, postawiłem free beta, wygrałem - mam teraz w sumie 50 funciaków.

A teraz problem.. Wchodzę do withdraw, wpisuje wszystkie dane a tutaj ... error! &quot;Moneybookers returned - BALANCE_NOT_ENOUGH&quot; .. Co to skończyły im się pieniądze czy co? Czy to na pewno jest zaufana firma? Jutro rano jeszcze raz spróbuje wypłacić a jak nie to napisze mejla, ale mam nadzieje że dostane tą kasę, to dla mnie dużo jest..

EDIT : uff, udało mi się wypłacić 20 funtów.. (ale więcej już się nie da, ciągle ten error tt) Ciekawe czy to dlatego że oni uzupełnili konto czy też dlatego że ktoś po prostu właśnie wpłacił... no to przynajmniej nie będę 100% stratny..

EDIT2 : Jednak napisalem do nich teraz i prawie od razu dostalem odpowiedz..

&quot;Please accept our apologies but we are having a few technical problems with withdrawals to Moneybookers at the moment. Unfortunately as there is no one available in our finance department until Monday we will be unable to resolve this issue until then. I will forward your details on to them now and as soon as we receive a response from them regarding this we will be able to contact you.&quot;

Że niby jakieś problemy maja.. Mam nadzieje że naprawią to.
 
S 0

serek

Użytkownik
pewnie wysuszony MB a przelew z banku z uzupelnieniem bedzie w Poniedzialek, ale i tak smieszna sytuacja ????
 
R 0

robsonex

Użytkownik
Odnośnie tego czy stawka jest zwtrotna w free betach. Wczesniej myslalem ze zawsze zabieraja stawke free beta po postawieniu zakladu. Lecz na http://www.be1128.com okazalo sie ze mozna stawiac free beta az go nie stacisz. Kase wygramna mozna wyplacic a free beta stawiamy znow :spokodfhgfh: . Polecam! I mam pytanie odnosnie wplaty z moneybooka do betdirect. Niemam tej opcji w deposit. Pisalem mejla ale nie odpisuja. :przeklina: . Moze wkoncu odpisza :-? , czekam....
 
C 0

cactusman

Użytkownik
A mi się już udało wszystko wypłacić dzisiaj około południa ???? Faktycznie najprawdopodobniej mają wysuszone konto, wystarczyło poczekać na jakieś nowe depozyty..

Wpłaciłem 25 funtów, wypłaciłem 51 ;) Polecam każdemu!

@robsonex
Ja mam w deposit TYLKO moneybookers.. Chyba domyślny jest sposób wpłaty taki jaki wybrałeś przy rejestracji..
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
mam pytanko czy promo dalej aktualne?? A moge zrobic tak
wpłacam 25 funtów. stawiam zakład po dowolnym kursie np.1.50 wygrywam mam na koncie jakieś 37.5 funta i stawiam teraz zakład z freebeta po kursie 2.00 i wygrywam. to czy moge całą kase z konta wypłacic od razu czy nie??
 
A 0

ahandicap

Użytkownik
Edit:

Odradzam tego buka, z tego co czytalem na innym forum jakis czas temu, stwarzaja przedziwne problemy, a o wyplaty walczy sie miesiacami.

Pioza tym, zeby nie bylo rownych i rowniejszych - kolega zlamal regulamin podajac ref linka.
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Edit:

Odradzam tego buka, z tego co czytalem na innym forum jakis czas temu, stwarzaja przedziwne problemy, a o wyplaty walczy sie miesiacami.

Pioza tym, zeby nie bylo rownych i rowniejszych - kolega zlamal regulamin podajac ref linka.
Miesiącami ? Lol

Ja czekalem 3 minuty i kasa byla na mb.
 
S 0

serek

Użytkownik
Edit:

Odradzam tego buka, z tego co czytalem na innym forum jakis czas temu, stwarzaja przedziwne problemy, a o wyplaty walczy sie miesiacami.

Pioza tym, zeby nie bylo rownych i rowniejszych - kolega zlamal regulamin podajac ref linka.
:zoltakartka:

Jeden z najbardziej profesjonalnych bukmacherów jakie spotkałem... kasa prawie natychmiast, problemów 0 i świetny suport - myśle, że gadasz jakies głupoty....


Daj przykład z innego forum to ci uwierze ( przegladam wszystkie najwieksze i nikt nie mial problemów !! )


Kawałek z innego tematu o betklass:

Jesli ktos jeszcze nie gral u tego buka, to z czystym sumieniem moge go polecic.

Max bonus 100 euro + 10 za rejestracje z polecenia = 110 euro

Jak ktos chce dostac wiecej, to zapraszam na priv

Wiecej na mojej stronie (do nicka dodaj &quot;com&quot; Jestem tam jeszcze wiecej promocji niznanych bukow
Pewnie go nie polecasz na swojej stronie - mysle ze za taki spam ????
 
tia-maria 0

tia-maria

Użytkownik
widze ze pare osob grało wiec zapytam.
czy można tam wpłacić przez moneybookers lub neteller i zgarnąć freebeta ?
bo w Terms and Conditions znalazlem takie cos:
This offer does not apply to customers crediting their account via Moneybookers, UKash and Neteller
 
R 0

radk

Użytkownik
widze ze pare osob grało wiec zapytam.
czy można tam wpłacić przez Moneybookers lub neteller i zgarnąć freebeta ?
bo w Terms and Conditions znalazlem takie cos:
This offer does not apply to customers crediting their account via Moneybookers, UKash and Neteller

a wiec jak jest z tym moneybookers bo nie mam innej opcji do wpłaty
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
widze ze pare osob grało wiec zapytam.
czy można tam wpłacić przez Moneybookers lub neteller i zgarnąć freebeta ?
bo w Terms and Conditions znalazlem takie cos:
This offer does not apply to customers crediting their account via Moneybookers, UKash and Neteller

a wiec jak jest z tym Moneybookers bo nie mam innej opcji do wpłaty
Skoro w Terms and Conditions jest napisane, ze wplacajacych przez Moneybookers ta promocja nie dotyczy to na pewno tak jest. Ponoc wczesniej byla taka mozliwosc, ale zminili warunki i teraz juz nie da rady.
 
Do góry Bottom