>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betdaq oraz pozostałe giełdy - pytania, sugestie, problemy.

R 367

romeo12345

Użytkownik
Witam,
Czy istnieje możliwość by sprawdzić ile pieniędzy zostało postawione na dane zdarzanie &quot;na świecie&quot;? Mamy jakieś spotkanie i chciałbym zobaczyć, jak rozkładają się stawki postawione na określone zdarzenie. Najlepiej jeśli istniałby wgląd w pojedyncze zakłady, tj. istniał dostęp do informacji, jakiej wysokości kupony zostały puszczone na dane zdarzenie.
Heh, dobre:sun:. Ile kuponow na jakie kwoty zostalo postawionych na dane zdarzenie. Chyba musisz w tej sprawie udac sie do wrozbity Macieja:facepalm: A tak na powaznie, wplaty nie sa zadnym wyznacznikiem. Wielokrotnie widzialem pojedyncze wplaty na gieldzie po 50-100k na dane zdarzenie ktore nie wchodzilo. Na poczatku myslalem ze to bedzie strzal w dziesiatke ale okazalo sie, ze to zaden wyznacznik i tak samo wchodza jak i nie wchodza takie typy.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Heh, dobre:sun:. Ile kuponow na jakie kwoty zostalo postawionych na dane zdarzenie. Chyba musisz w tej sprawie udac sie do wrozbity Macieja:facepalm: A tak na powaznie, wplaty nie sa zadnym wyznacznikiem. Wielokrotnie widzialem pojedyncze wplaty na gieldzie po 50-100k na dane zdarzenie ktore nie wchodzilo. Na poczatku myslalem ze to bedzie strzal w dziesiatke ale okazalo sie, ze to zaden wyznacznik i tak samo wchodza jak i nie wchodza takie typy.
Nie pytałem o opinię ani o doświadczenia a jedynie spytałem, czy jest taka możliwość. Widzę, że jest zatem czy jesteś w stanie pokrótce wytłumaczyć mi jak i gdzie do takich danych dotrzeć?
 
Do góry Bottom