>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betcris - opinie

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Po pierwszym depozycie próbowałem zagrac Polska Lige Hokeja za 400zl zeby załapać się na najwyzszy freebet (50% do 200zl) odziwo limit wynosil tylko 240zl. Po rozmowie na liveczacie konsultant zmienil limit i zaklad na kwotę 400zl zostal przyjęty. Także minus za marny limit, a plusik za podwyższenie limitu na moją prośbę, gdyż poki co zaden bukmacher takiej prośby nigdy nie spełnił.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Limit 240 pln dla nowego gracza. Pod blokiem czy w knajpie ludzie zakładają się miedzy sobą o wyższe stawki niż można u tego pseudobuka.
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Próbował ktoś postawić 400 zł np. na kurs 3/4 ? Puszczają, czy to patolBUK ? Chodzi mi o to czy można przekręcić bonusem i tym zwrotem przy jednym podejściu i sobie myknąć ;)
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Próbował ktoś postawić 400 zł np. na kurs 3/4 ? Puszczają, czy to patolBUK ? Chodzi mi o to czy można przekręcić bonusem i tym zwrotem przy jednym podejściu i sobie myknąć ;)
Jak chcesz grać Ligę Mistrzów to puszczą ale jak postawić Wyspy Bananowe w hokeja to zapomnij.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Próbował ktoś postawić 400 zł np. na kurs 3/4 ? Puszczają, czy to patolBUK ? Chodzi mi o to czy można przekręcić bonusem i tym zwrotem przy jednym podejściu i sobie myknąć ;)
Wyzej masz moj post. Ja tak właśnie zrobiłem. Wplata 400zl i postawiony singiel na polska lige hokeja. Niestety limit byl ok 250zl ale konsultant na czacie zalatwil , że kupon przyjeli. Z reszta masz limit pokazany przy każdym spotkaniu wiec przed wplata zobacz czy przyjma za 400.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Próbował ktoś postawić 400 zł np. na kurs 3/4 ? Puszczają, czy to patolBUK ? Chodzi mi o to czy można przekręcić bonusem i tym zwrotem przy jednym podejściu i sobie myknąć ;)
założyłem dziś konto z tzw. ciekawości. Wpłaciłem taktyczną "100wkę" i pierwszy zakład bez ryzyka maksymalny kurs, który mi puściło "all in" to 2.34. 2.52 już cofnęło, o 3 czy 4 nawet nie mówiąc...
 
O 5

over5

Użytkownik
Trochę musze zweryfikować pierwotny entuzjazm.To co mówicie.Limity.Żenujace jest trochę to,ze nie mozna postawić głupich 100 zł np. na singla z kursem 5.Co prawda da się puscić kilka takich samych kuponów z mniejszą stawką ale to jednak nie to samo kiedy liczy się czas.Doskwiera mi też fakt,ze w bardzo wielu meczach i to takich naprawdę dobrze sie zapowiadających nie ma żadnej możliwości postawienia na bramke dla outsidera.Nie wiem grają jakies dziewuchy w Brazylii dostają już z 6-ke w plecy a statystyki a wszystko az krzyczy,że bramka honorowa na solidnym kursie jest ewidentna.A tu się nie da...Generalnie liczba "podzdarzeń" nie powala na kolana..Ale kursy mają bardzo dobre.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Trochę musze zweryfikować pierwotny entuzjazm.To co mówicie.Limity.Żenujace jest trochę to,ze nie mozna postawić głupich 100 zł np. na singla z kursem 5.Co prawda da się puscić kilka takich samych kuponów z mniejszą stawką ale to jednak nie to samo kiedy liczy się czas.Doskwiera mi też fakt,ze w bardzo wielu meczach i to takich naprawdę dobrze sie zapowiadających nie ma żadnej możliwości postawienia na bramke dla outsidera.Nie wiem grają jakies dziewuchy w Brazylii dostają już z 6-ke w plecy a statystyki a wszystko az krzyczy,że bramka honorowa na solidnym kursie jest ewidentna.A tu się nie da...Generalnie liczba "podzdarzeń" nie powala na kolana..Ale kursy mają bardzo dobre.
U mnie to samo limity takie że nie da się grać. Nawet na jakieś linie w kosza (kursy 1.85) to 30-40 zł. Najśmieszniejsze jest to że ja ich nawet nie zdążyłem ograć.

Spróbuj w Betters pograć. Oferta różni się nieznacznie a dają grać większymi stawkami. Przynajmniej dla mnie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bardzo szeroka oferta, niskie marże. Dość wysokie limity - nie bardzo wiem o czym Koledzy piszą. Częste promocje, start jak najbardziej na plus
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Nie grasz takich lig to i nie masz zlimitowanego konta. Nie oznacza to że bukmacher nie limituje. Jeżeli za granie niszowych lig nakładają limity to niech nie dają ich do oferty.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Często limity nakładane są nie za "granie niszowych lig" tylko na same "niszowe ligi". Jeśli ktoś próbuje grać trzecią ligę kobiecą w Argentynie to raczej nie powinien się dziwić, że za większą stawkę nie będzie mógł tego zrobić. To działa dwustronnie - mniej można postawić, więc mniej można wygrać, ale także mniej można umoczyć. Betcris ofertę akurat ma naprawdę szeroką, podobnie jak Betters. Czepianie się o limity przy tak różnorodnych zakładach, których u innych buków czasami w ogóle nie ma, jest chyba trochę na siłę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ty tak poważnie? Wszedłem teraz na Betters. Pierwszy lepszy mecz Arsenal - West Ham (od razu zaznaczam że bym tego nie grał) Win 1 po kursie 2.18 limit 508.47 zł. Przecież na coś takiego nie powinno być limitów a jak już to kilka- kilkanaście tysięcy.
 
O 1,8K

Oskubany91

Użytkownik
Dokładnie... zresztą nawet gdyby był taki limit u każdego buka, co z tego? Dlaczego na takie mecze "nie powinno być limitów"? Nie do końca chyba sobie niektórzy zdają sprawę, że Bukmacher (niezależnie jaki) to firma nastawiona na zysk. Narzekania dotyczące limitów tu się pojawiają chyba codziennie, ale gdybyście wy kierowali taką firmą, zakładam, że limitowalibyście wszystko na lewo i prawo.

Po prostu nie ma co przesadzać moim zdaniem i wystarczy odrobinę wskoczyć w rolę tej drugiej strony. Co innego oczywiście indywidualne limity, które uniemożliwiają normalną grę, ale dziwienie się, że np. na zakłady handicap w drugiej lidze chińskiej koszykówki kobiet jest nałożony limit i nie można tego zagrać za kafla to trochę zakrawa o śmieszność :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
O śmieszność to zakrawa bronienie przez Ciebie buków. Stawianie się w ich sytuacji. My jesteśmy od tego by ich ogrywać.
 
Do góry Bottom