>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betcris - Gwiazdkowy freebet pod choinkę

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2023.12.25 11.09 - 001.png
Gwiazdkowy kupon w Betcris!

DZIŚ TYPUJEMY OVER 11.5 DAŃ NA STOLE! ALE NIE MOŻE RÓWNIEŻ ZABRAKNĄĆ CZEGOŚ POD CHOINKĄ! Z TEJ OKAZJI W BETCRIS CZEKA NA CIEBIE FREEBET NIEZALEŻNIE OD ROZLICZENIA TWOJEGO KUPONU! WRZUĆ NA NIEGO CO NAJMNIEJ 3 ZDARZENIA Z KURSEM MIN. 1.30 I ODBIERZ FREEBET 100% DO 50 PLN!

Jak działa promocja?

Wpłać min. 10 PLN, postaw zakład AKO za kwotę minimum 10 PLN brutto zawierający min. 3 zdarzenia, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min 1.30. Po rozliczeniu Twojego kuponu jako przegrany lub wygrany dodamy do Twojego konta Freebet o wartości 100% stawki netto kuponu, do 50 PLN!


Szczegóły -> TUTAJ


Nie masz konta w Betcris, załóż je klikając w baner i zdobądź do 1400 zł na start z naszym kodem: FORUMBUK
betcris_baner_pakiet1400_ludzik_komiks_aff_forumbuk_1000x200_new.jpg
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Spełniłem warunki promocji.
W regulaminie promocji pkt. 7 jest podana informacja, że freebet zostanie przypisany do konta gracza do 3 godzin od momentu rozliczenia kuponu ( bez względu czy przegrany czy wygrany).
15 godzin temu rozliczył się mój kupon, ale nagrody w promocji nie mam.
Niewypał ta promocja i tyle. Od nas klientów wymaga się przestrzegania regulaminu zakładów i promocji natomiast firma Betcris w tym przypadku dała pewnej części ciała na 4 litery i olała klientów. Ktoś kto ustala zasady i publikuje to na piśmie a potem je ignoruje i nie przestrzega nie jest wiarygodnym partnerem.
 
Do góry Bottom