>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betcris 100% bonus od depozytu aż do 100 $/ € / £

Status
Zamknięty.
D 0

danio0121

Użytkownik
Co do freeplay, to podobno tez nie wszystkie zakłady mozna grac. A Ty Aniu nie spamuj z ta strona bo moze sie skonczyc banem na IP.
Dokładnie, z depozytu zostało mi praktycznie zero (mam 0,92 eu za które nie moge zagrać) i niestety nie moge tknąc freeplaya. Wie ktos o co chodzi? Wcześniej jak grałem za depozyt do zauważałem możliwosc zagrania za freplaya(można było zaznaczyc okienko koło przycisku &quot;clear&quot; po lewej stronie ekranu).
Poza tym czym różni sie &quot;wager amount&quot; od &quot;risk amount&quot;?
 
K 0

kam871

Użytkownik
na czym polegaja pieniadze z free plays?wplacilem 100E mialem 100Free plays postawilem wczoraj 18E na under 186 san antonio czyli weszlo ale tylko mi zwrocilo pieniadze(te co postawiłem) do konta podstawowego...o co w tym chodzi?
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
na czym polegaja pieniadze z free plays?wplacilem 100E mialem 100Free plays postawilem wczoraj 18E na under 186 san antonio czyli weszlo ale tylko mi zwrocilo pieniadze(te co postawiłem) do konta podstawowego...o co w tym chodzi?
no bo freebet to jest kasa z ktorej dostajesz to co ugrasz powyzej niej, nie zaden bonus 100% itp. oplaca sie stawiac po wyzszym kursie jak juz, ale ogolnie to jest to w mojej opinii lipa
 
M 0

maciekorlos

Użytkownik
no bo freebet to jest kasa z ktorej dostajesz to co ugrasz powyzej niej, nie zaden bonus 100% itp. oplaca sie stawiac po wyzszym kursie jak juz, ale ogolnie to jest to w mojej opinii lipa
to zalezy jak do tego podejdziesz ;) Ja osobiscie traktuje to dokaldnie jak inny bonus.Trzeba prac prac prac :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom