>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betclick wyplata

brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Osobiście chce odebrać cashback z tego buka, wczoraj wieczorkiem zleciłem wypłate i do teraz nie ma żadnego meila a wypłatę moge do tej pory cofnąć troche zamulają ale mi tam to nie przeszkadza :}
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
przy pierwszej wyplacie trzeba wgrac w profilu scan dokumentu a wyplata moze isc tyle co pisze w regulminie...jeden moze dostac za 15 min drugi za 3 dni
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Co do mnie nie dostałem od nich jeszcze nawet maila z prośba o to potwierdzenie tożsamości no ale cóż ????
 
C 0

candy64

Użytkownik
siemka. moze troche nie na temat ale moze mi pomozecie.
zlecilem wyplate ale nie wyslalem skanu dowodu dopiero teraz mam gotowa kopie a wczoraj dostalem info ze wyplata zostala anulowana i ze pieniadze wroca na moje konto. ile moge na nie czekac?
Pozdro
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
wgraj w profilu dowód (tam jest taka opcja) i wyslij im maila zeby kontynuowali realizacje srodkow, skoro jeszcze nie dodali do konta
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Wgrałem im skan dowodu osobistego no i odrazu zrealizowali mi tą wypłatę.
Widać że to jedna z lepszych firm.:spokodfhgfh:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wgrałem im skan dowodu osobistego no i odrazu zrealizowali mi tą wypłatę.
Widać że to jedna z lepszych firm.:spokodfhgfh:
no bez przesady, oferte maja jak rumuni grajacy na akordeonie w miejskich tramwajach ..;)
pograj sobie w bet365 kase na kontobank jest nawet na drugi dzien
 
vde 119

vde

Użytkownik
Wgrałem im skan dowodu osobistego no i odrazu zrealizowali mi tą wypłatę.
Widać że to jedna z lepszych firm.:spokodfhgfh:
Brzeku jak dla mnie to za bardzo podjarałeś się wypłatą aniżeli obiektywnie oceniasz bukmachera... jak dla mnie w skali 1-6 to BetClick jest hmmmmm.... 3
choć poprawili support bo szybciej odpowiadają ale jak ja musiałem im nawet skan rachunku wysłać ehh, a oferta ... no Tommy już wyraził się jasno..
oferte maja jak rumuni grajacy na akordeonie w miejskich tramwajach .. ;)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
kondor gralem na tobecie, tez jest spoko
co do betclick to sporo osob pamieta co sie dzialo na przełomie roku, ludzie po miesiac czekali na kase...nie pisze ze to shit, jakby rozbudowali oferte byli by z przodu..promocje fajne i częste -kto by tam grał gdyby ich nie było??
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Wzieło nas na dywagacje odnośnie bukmacherów, ja osobiście z betclicka dłuzej niż 3 dni na kase nie czekałem. Ale oferta to prawda.... Noga to poprostu żenada w wykonaniu betclicka.Ale zauwazyłem głosy odnośnie supportu i nie wiem o co chodzi ja zawsze mam tak, że papierosa nie zdąze spalić a odpowiedz otrzymuje. Wiec czy gadamy o tym samym ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
raz odpisuja szybko raz wolno, przykladowo czekam juz drugi dzien na odpowiedz dotyczaca promocji..zreszta nie oceniajmy buka po supporcie czy to ze sa wyplacalni..jedynie co u nich chwale to czeste promocje bo co wiecej? co do supportu to prawie kazda dobra firma ma live chat i nie musze 20x wchodic na maila
 
Do góry Bottom