>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclick oszukał co zrobić ?

Status
Zamknięty.
P 1

piap1

Użytkownik
Witam wczoraj byl mecz fyllingen-handbold w piłce ręcznej liga mistrzów postawiłem na 2na handicap do przerwy -3,5 gola wynik byl 11-15 wiec weszło oglądałem ten mecz na żywo wiec niema mowy o pomyłce poza tym na stronie betandwin czy Expekt czy livescore jest taki wynik. Natomiast betclick nie wypłacił mi pieniędzy zaznaczając ze tego meczu nie trafiłem co zrobić w takiej sytuacj ? Prosze o odpowiedz
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Po pierwsze nie ten dzial, po drugie jezeli naprawde tak bylo zrob screena z livescore i wyslij im e-maila z wyjasnieniem.
A nie od razu rzucac hasla ze zlodzieje itd
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Teraz już nigdzie nie pisz tylko skontaktuj się z Betclickiem , oni raz dwa odpisują na email więc raz dwa to rozwiążesz.
 
P 1

piap1

Użytkownik
Gdzie
Gdzie ten czat jest ? Przez cały dzień nie odpisali na moje meile wyslalem im potwierdzenie wyniku z oficjalnej strony i wogole nie odpisują a pieniędzy jak nie bylo to niema co robić
 
ester 87

ester

Użytkownik
Gdzie ten czat jest ? Przez cały dzień nie odpisali na moje meile wyslalem im potwierdzenie wyniku z oficjalnej strony i wogole nie odpisują a pieniędzy jak nie bylo to niema co robić
Jest niedziela, może dzisiaj support pracuje wolniej. Weź wyluzuj i przestań panikować. Takie pomyłki bukom się zdarzają. Poczekaj do jutra, a pewnie do południa będzie poprawione.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Wyślij im swój login, numer kuponu. Opisz kulturalnie jaka jest sytuacja i czekaj.
Spotykałem się już z sytuacjami, że osoby pisały do supportu z problemami w miej więcej tym stylu: &quot;Oddawać mi moje pieniądze, są moje a wy mi nie zaliczyliście kuponu&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom