>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betclick 40 PLN

D 0

dabudnik1989

Użytkownik
Szanowny Kliencie!

Aby dobrze rozpocząć nowy tydzień,
w BetClic mamy dla Ciebie freebet 40 zł, który będziesz mógł wykorzystać w zakładach sportowych.


Jak odebrać freebet?
1 Zaloguj się do BetClic.
2
Do godziny 00:59 w poniedziałek 1 lutego zagraj za co najmniej 80 zł w którąkolwiek z gier w BetClic Gry.
3 3 lutego na swoim koncie znajdziesz freebet 40 zł, który będziesz mógł wykorzystać w zakładach sportowych
w BetClic.
* Z promocji wykluczone są Ruletka, Blackjack i Top Trump Football Stars.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Szanowny Kliencie!
Aby dobrze rozpocząć nowy tydzień,
w BetClic mamy dla Ciebie freebet 40 zł, który będziesz mógł wykorzystać w zakładach sportowych.

Jak odebrać freebet?
1 Zaloguj się do BetClic.
2
Do godziny 00:59 w poniedziałek 1 lutego zagraj za co najmniej 80 zł w którąkolwiek z gier w BetClic Gry.
3 3 lutego na swoim koncie znajdziesz freebet 40 zł, który będziesz mógł wykorzystać w zakładach sportowych
w BetClic.
* Z promocji wykluczone są Ruletka, Blackjack i Top Trump Football Stars.
potwierdzam, akurat miałem 50zł na koncie to zagrałem za przeszło 80zł w skrzaty i zostało mi 40zł, ale freebet będzie, także polecam :grin:
 
bacaole 16

bacaole

Użytkownik
dzisiaj przed północą powinien być freebet 40 zł dla tych co zagrali za 80 zł na grach do 1 lutego
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
tak, mam to samo info, ja czekam, jak coś się pojawi to dam znać, inni także niech tak zrobią, na razie konto jest puste ????
 
kysu 8

kysu

Użytkownik
Minęło 9h od czasu kiedy pieniądze powinny być na koncie. Oczywiście ich nie ma, napisałem meila z zażaleniem i opinią, że Betclic powinien to wynagrodzić jakoś. Zawsze możecie napisać podobnie to może dołożą jaką promocję w ramach rekompensaty.

zagrałem na prawie 200zł w grach i Betclic mi napisał, że nie zakwalifikowałem się do bonusu. I teraz muszę się babrać ze skanami zakładów, itd. Wielki - dla tego buka. Zawsze wszystko chodziło bezbłędnie..
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
nawaliłem im pięknego meila, zobaczymy co mi odpiszą, także nie mam żadnego bonusu / freebetu na koncie a zagrałem o wiele więcej niż mówione 80zł !
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
u mnie już ok, pieniądze na koncie.
i w jakiej formie to dostałeś, bo ja dalej czekam, napisali mi że przepraszają i że niebawem dopiszą ;) ?
edit: ok kaska jest na koncie a meila brak ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jak ktoś skorzystał z promocji betclic 80 i nie dostał freebeta 40
Jak ktoś dostał maila z promocją która brzmiała tak:

Jak odebrać freebet?
1 Zaloguj się do BetClic.
2 Do godziny 00:59 w poniedziałek 1 lutego zagraj za co najmniej 80 zł w którąkolwiek z gier w BetClic Gry.
3 3 lutego na swoim koncie znajdziesz freebet 40 zł, który będziesz mógł wykorzystać w zakładach sportowych w BetClic.
* Z promocji wykluczone są Ruletka, Blackjack i Top Trump Football Stars.
Regulamin promocji


I nie dostał freebeta to trzeba przesłać im tego maila na adres: [email protected] i przyznają bonus ????

Napisałem tego posta dla wszystkich, którzy mają taki problem i nie wiedzą co zrobić, pozdrawiam.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
głupoty kolego opowiadasz ja mialem ten sam problem mimo iz wysłałem e-maila dopiero jak ich opierniczylem na live chacie to mi przyznali taka jest prawda ale e-mail tez musialem wyslac......
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Cóż - ja wysłałem im 3 wiadomości i weryfikacje maila, i napisali tylko że mają problemy techniczne, żeby być spokojnym i w ogóle... Trochę irytujące, a dotąd nie miałem z nimi żadnych problemów, no ale nie jest to taka kasa o którą warto by się denerwować, więc czekam.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
No mi dali tego maila na live czacie... ale trochę jest to poniżej pasa skoro wysyłają maila z promocją Ty korzystasz a później trzeba się jeszcze prosić o kasę która Ci się należy...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Cóz - z mojej strony tak : bonus [wreszcie na koncie...]jak najbardziej ok, ale wielki minus dla Betclic za cyrki które z nim robią. No ale to pierwsza sytuacja że mam z nimi problemy - każdemu się zdarzyć może ????
 
Do góry Bottom