>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Czy promocje w betclic/expekt łączą się? Mam na myśli jeżeli wykorzystałem już cashback na moje dane etc na betclicu to moge to samo zrobić na stronie expekt czy to się wyklucza?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Specjalna oferta na Ligę Mistrzów dla nowych klientów!
Mamy dla Was:
Zakład bez ryzyka do 200PLN oraz zestaw gadżetów!
Wystarczy, że:
1. Zarejestrujesz się z promocyjnego linku

2. Wpłacisz depozyt
3. Zagrasz pierwszy zakład na finał Ligi Mistrzów pomiędzy FC Barceloną i Juventusem Turyn
Jeśli Twój pierwszy zakład nie wejdzie - otrzymasz zwrot stawki.
Dodatkowo na pocieszenie zestaw gadżetów!
Aby otrzymać gadżety należy wysłać zgłoszenie na adres: [email protected] z tytułem: &quot;gadżety Betclic&quot; w treści podając swój login oraz dane do wysyłki.
 
K 0

kondzi0

Użytkownik
Mam pytanie, jeżeli ktoś ode mnie z rodziny (to samo gospodarstwo domowe) posiada konto na betclic, ale nigdy tam nie grał i nie korzystał z bonusu cashback (ani jakiegokolwiek innego), to czy mogę skorzystać z tego bonusu na moim nowym koncie ?
 
L 0

labt3c

Użytkownik
Wczoraj był mecz w I lidze z Egiptu i został przełożony, niewiadomo na kiedy itd. To był pierwszy zakład z Cashback, co w takiej sytuacji? I druga sprawa, jeśli BUK rozliczy po kursie 1.0 to czy należy mi się drugi zakład z CB?
 
A 0

aceboss

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się z linku na forum, wpłaciłem za pomocą przelewu bankowego, czy oferta jest nadal aktualna? Bo na ich stronie nigdzie niema informacji.... Czy jak postawie pierwszy zakład za 200 zł na mecz piłki to dostane zwrot?
 
Do góry Bottom