>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

A 861

amigo007

Użytkownik
Nie nie zdażyło mi się. A konto mam już koło 5 lat, i wiele wypłat za sobą. I bez przyczyny nie banują, tylko za nadużycia przy promocji cashback i zakładanie multikont.
 
S 14

subaru

Użytkownik
Nie nie zdażyło mi się. A konto mam już koło 5 lat, i wiele wypłat za sobą. I bez przyczyny nie banują, tylko za nadużycia przy promocji cashback i zakładanie multikont.
moge powiedziec to samo, robilem u nich wyplaty nie raz i nigdy nie bylo problemow, co jakis czas weryfikacja przy wiekszej wyplacie ktora przebiega mega sprawnie i wszystko gra, za multi chyba kazdy banuje wiec to normalne
 
W 0

wildcat89

Użytkownik
To i ja mam pytanie. Założyłem konto w pracy gdzie jestem podłączony do sieci wewnętrznej i wszystkie komputery mają jedno IP zewnętrzne. Potem okazało się, że kolega z pracy też założył konto z innego komputera, ale ta sama sieć. Zweryfikowaliśmy je, wpłaty gotówki były z różnych kont bankowych. Czy jest szansa w takim przypadku na Cashback?
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
1) Kwalifukują się zakłady ako pod warunkiem zachowania 1X2
2) Czy handicap też się liczy ? Bo w sumie też przy -1np. jest 1x2 ?
 
D 0

decu

Użytkownik
Jeśli grasz ako możesz grać nawet under/over. Zasada trzech opcji typowania dotyczy singli.

Handicap przy singlach liczy się pod warunkiem, że są trzy opcje typowania. W ako nie ma znaczenia.
Przynajmniej jeden typ musi być 1X2, reszta może być dwu wariantowa
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bonus zostanie przyznany Użytkownikom Kwalifikującym się, którzy dokonali wpłaty tylko za pomocą karty bankowej lub przelewu bankowego i przegrają pierwszy kwalifikujący się do promocji zakład (&quot;Zakład Cashback&quot;). Zakład Cashback musi zostać postawiony na zakład o minimalnie 3 możliwych wynikach
 
F 0

fresh.cie

Użytkownik
Witam, chciałbym obstawić kupon z wykorzystaniem cashbacku. Mam tylko jedną wątpliwość. Moim dostawcą internetu jest neostrada, w której jak wiadomo jest zmienne IP. Czyli użytkownicy neostrady nie mogą wykorzystać cashbacku? Bo w regulaminie jest wzmianka o 1 IP ????
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
To zależy od firmy Betclic. Jak im IP się nie spodoba to Ci nie dadzą zwrotu. Sprawdzić wcześniej raczej sie tego nie da. Chyba, ze zalozysz konto i poczekasz z wplata i wyslesz im maila, zeby sprawdzili IP czy sie kwalifikujesz. Tylko w oczekiwaniu na odpowiedz nie rozlaczaj sie z netem.
 
D 0

dancien

Użytkownik
Nie ma co przesadzac z tą neostradą. Nie będziesz kombinował to dostaniesz zwrot jeśli zakład okaże się przegrany..
Może a nóż wygrasz i nie będziesz musiał się zastanawiać.
Na czacie nic nie poradzą lepszego bo nie jeden już tam pisał a później nie przyznawali zwrotu.
 
Do góry Bottom