>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic wypłata..

R 0

robot966

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie wypłaty na Betclic. Dokonałem 1 wpłaty przez konto bankowe ojca, natomiast konto zarejestrowane jest na mnie. I teraz nasuwa się pytanie , czy podczas wypłaty mam wysłać skan mojego dowodu czy dowodu mojego ojca (na którego konto przyjdzie wpłata)? Z góry dziekuję za odpowiedź. Pozdrawiam ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie wypłaty na Betclic. Dokonałem 1 wpłaty przez konto bankowe ojca, natomiast konto zarejestrowane jest na mnie. I teraz nasuwa się pytanie , czy podczas wypłaty mam wysłać skan mojego dowodu czy dowodu mojego ojca (na którego konto przyjdzie wpłata)? Z góry dziekuję za odpowiedź. Pozdrawiam ????
Zasadnicze pytanie. Kto grał ? Ty czy Ojciec? Nie można u żadnego bukmachera zakładać konta na inne osoby, grać w ich imieniu lub dokonywać wpłat bezpośrednich od osób trzecich. Zapewne dokonywałes wpłaty przez p24 czyli nie bezpośrednio na rachunek betclik więc nie wiedzą do kogo należy konto z którego wpłacałeś. Jak im wyślesz dowód ojca to odrazu zablokują konto i anulują wygrane. Jeżeli będziesz wypłacał zrób to na swoje konto, możesz spróbować wypłacić na konto Ojca co może się udać jednak znając betclik mogą poprosić o wyciąg bankowy a wtedy dupa blada bo mają podstawy sądzić że złamałeś regulamin.
Nie mówię że zawsze tak jest bo w większości bukmacherów przechodza takie sztuczki ale betclick to jeden z nielicznych bukmacherów którego prorytetem jest bezpieczeństwo graczy i ich pieniędzy dlatego ZAWSZE żąda weryfikacji przed pierwszą wypłatą i jest wyczulony na wszelkie nie prawidłowości.
I jeszcze jedna wskazówka;) Nawca przelewu nie ma możliwości poznać danych odbiorcy więc jeżeli sam nie zdradzisz do kogo należy konto a nie poprosza o wyciąg bankowy wypłata dojdzie bez problemu.
 
R 0

robot966

Użytkownik
Wpłaty dokonywałem przelewem przez Trustly.. No nic.. Spróbuję wysłać skan mojego dowodu , może się uda. Na następny raz zmienię buka i rejerstracja bedzie na konto Ojca żeby nie było problemów , gdyż nie mam swojego konta bankowego.
 
R 0

robot966

Użytkownik
A czy krótka rozmowa z konsultantką to przyznanie się do tego że dokonałem przelewu z innego konta? hahaha oczywiście nie powiedziałem nic wprost , po prostu spytałem jak wygląda sprawa ;)
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Bukmacherzy też czytają fora ;)
Skany dowodu wymagane są tylko na podstawie danych, na które zostało założone konto na stronie bukmachera. W niektórych przypadkach chcemy też wyciąg konta bankowego/rachunek/fakturę.
Nie jest jednak mile widziane kombinowanie i zakładanie kont na członków rodziny (często bez ich zgody). Później czytam o nieprzyjemnych sytuacjach, kiedy to komuś zostało zablokowane konto.
Polecam czytać na przyszłość regulamin przed założeniem konta u jakiegokolwiek bukmachera. Nawet u Nas ;)
Pozdrawiam,
Betclic support
 
Do góry Bottom