>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betclic oszukuje: kto z nimi wygra daje nagrode

3 0

31m0nd0

Użytkownik
PHP:
witam,

załozyłem konto na stronie betclic oczywiscie wplaciłem 200zl
 po czym obstawilem 7 meczy wszystkie mi weszly
 wygralem 6,4500zl po czym chcialem wypłacić całą wygraną zostawiłem tam pare zł.

 oczywiscie co zawiesili mi konto dokladnie to zostało wylaczone
 dowiedzialem sie na czacie powod byl ze złamany został regulamin
 ich ze prowadzi te konto osoba trzecia i w kazdej chwili bez uzasadnienia
 moga mi wylaczyc konto i moga oddac mi jedynie moja wpłate depozyt.

 nawet nie uzyłem promocji ich  cashback bo odrazu wszedł mi kupon teraz moje pytanie.

 czy da sie z nimi walczyc
 jakie zażalenie skarge w jaki sposob moge odzyskac ta wygrana
 jesli znacie kogos do tego zeby przeszedl ich regulamin
 ktory jest tak bez sensu oczywiscie
 jak bym pogral u nich pewnie i przegral troche kasy to pewnie by nie bylo problemu
 a to byl pierwszy kupon odrazu wygrana odrazu wyplata i wylaczyli konto bez tumaczenia 
musialem sam sie jeszcze dowiadywac.

jesli ktos pomoze mi to odzyskac wie w jaki sposob mozna to zrobic
 daje 2000zl z tej wygranej
i naprawde nie polecam tej strony 
wszystkie zdjecia mojej wygranej i postawionego kuponu
 jak napisalem do nich to o niczym nie ma tematu 
nawet skarge ta dostalem tylko informacje.
 oczywiscie jak chcieli mi wylaczyc konto mogli to zrobic ale wczesniej
 a nie dopiero kiedy został przelew nie skorzystalem nawet z ich cashbacku 
wiec za wlasne pieniadze zostal wygrany kupon co z tego jak to skonfiskowali regulaminem..... 

Uprzejmie informujemy, iz otrzymalismy juz od Pani dokumenty i zostały przekazane do naszego działu bezpieczeństwa.

Mając na celu dobro naszego klienta dokładamy wszelkiech starań, aby proces ten zakończył się jak najszybciej, dlatego przepraszam za wszelkie niedogodności, oraz proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Odpowiedź otrzyma Pani drogą mailową do 48h. 

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o ponowny kontakt.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
PHP:
witam,
załozyłem konto na stronie betclic oczywiscie wplaciłem 200zl
 po czym obstawilem 7 meczy wszystkie mi weszly
 wygralem 6,4500zl po czym chcialem wypłacić całą wygraną zostawiłem tam pare zł.
 oczywiscie co zawiesili mi konto dokladnie to zostało wylaczone
 dowiedzialem sie na czacie powod byl ze złamany został regulamin
 ich ze prowadzi te konto osoba trzecia i w kazdej chwili bez uzasadnienia
 moga mi wylaczyc konto i moga oddac mi jedynie moja wpłate depozyt.
 nawet nie uzyłem promocji ich  cashback bo odrazu wszedł mi kupon teraz moje pytanie.
 czy da sie z nimi walczyc
 jakie zażalenie skarge w jaki sposob moge odzyskac ta wygrana
 jesli znacie kogos do tego zeby przeszedl ich regulamin
 ktory jest tak bez sensu oczywiscie
 jak bym pogral u nich pewnie i przegral troche kasy to pewnie by nie bylo problemu
 a to byl pierwszy kupon odrazu wygrana odrazu wyplata i wylaczyli konto bez tumaczenia 
musialem sam sie jeszcze dowiadywac.
jesli ktos pomoze mi to odzyskac wie w jaki sposob mozna to zrobic
 daje 2000zl z tej wygranej
i naprawde nie polecam tej strony 
wszystkie zdjecia mojej wygranej i postawionego kuponu
 jak napisalem do nich to o niczym nie ma tematu 
nawet skarge ta dostalem tylko informacje.
 oczywiscie jak chcieli mi wylaczyc konto mogli to zrobic ale wczesniej
 a nie dopiero kiedy został przelew nie skorzystalem nawet z ich cashbacku 
wiec za wlasne pieniadze zostal wygrany kupon co z tego jak to skonfiskowali regulaminem..... 
Uprzejmie informujemy, iz otrzymalismy juz od Pani dokumenty i zostały przekazane do naszego działu bezpieczeństwa.
Mając na celu dobro naszego klienta dokładamy wszelkiech starań, aby proces ten zakończył się jak najszybciej, dlatego przepraszam za wszelkie niedogodności, oraz proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Odpowiedź otrzyma Pani drogą mailową do 48h. 
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o ponowny kontakt.
Uprzejmie informujemy, iz otrzymalismy juz od Pani dokumenty
oczywiscie co zawiesili mi konto dokladnie to zostało wylaczone
dowiedzialem sie na czacie powod byl ze złamany został regulamin
dobry osiołek
a cezary pewnie to czyta i ma ubaw po pachy
ciekawe czy najpierw przemowi tutaj czy odrazu pojdzie odpowiedz do pana i pani w jednej osobie z betclickowego maila ???? ? :grin::grin::grin::grin:

BETCLICK OSZUSTY,NIE DAJO SIE OSZUKAC OSZUSTY JEDNE

nie masz nawet pół procenta szans na &quot;wygrana&quot; bierz dwie stowki mistrzu nim sie betclick rozmysli
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Sądząc po wyglądzie Windowsa i nazwach folderów ktoś chyba zmieniał IP,żeby bawić się w multikonta...albo to betclick oszukuje,sam nie wiem ????
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Moze założyl konto na laskę, albo krewną?
Ja tez poprosiłem znajomą zeby załozyla konto na cashback - ale wszystko mialo rece i nogi -wszystko robiła u siebie w chacie, ze swojej kredytówki, dokumenty wysłane. Kupon tez byl wysłany na farta , a nie ze kilka kont te same kupony z różnymi kombinacjami. Kase zwrócili bez problemów. Przypomnialo mi sie zdarzenie z tamtego okresu haha- znajoma zamiast wyplacic 200zl to doplacila do konta, i bylo 400. Te 200 kazali obrócic, wiec jej mowie dam ci mecz pewniak. Akurat jechal Rosenborg u siebie, @ 1,5 na poczatku, do przerwy 2-0 i kurs na zwyciestwo 1,02. Mowie dawaj na zwyciestwo. I zaczelo sie 55&#39; 60&#39; 75&#39; i z 2-0 robi sie 2-3 . Na szczescie wyciagneli na 5-3 w koncowce ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No z cashbacka nie skorzystałeś bo Ci wpadło, co nie zmienia faktu że zamysł był taki żeby z niego skorzystać. Niech pierwszy rzuci kamieniem kto wszystko zawsze robi z regulaminem ale tak frajersko wpaść no to szacun ???? Walczyć możecie jak już zdecydujecie jaką płcią jesteście ^^
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Przez pokera mogl zgrac na inne konto, ale ryzyko taka kase. Drugi osobnik by musial wplacic z 1,5-2 tys zł zeby to mialo rece i nogi
 
L 147

luminat

Użytkownik
Zmiana IP, przeglądarki oraz reset jej ustawień czy skasowanie plików cookies to żadne obejście zabezpieczenia.
Jest jeszcze coś takiego jak &quot;Big Data&quot; i dzięki temu mogą cie bez problemu zweryfikować.
 
3 0

31m0nd0

Użytkownik
Moze założyl konto na laskę, albo krewną?
Ja tez poprosiłem znajomą zeby załozyla konto na cashback - ale wszystko mialo rece i nogi -wszystko robiła u siebie w chacie, ze swojej kredytówki, dokumenty wysłane. Kupon tez byl wysłany na farta , a nie ze kilka kont te same kupony z różnymi kombinacjami. Kase zwrócili bez problemów. Przypomnialo mi sie zdarzenie z tamtego okresu haha- znajoma zamiast wyplacic 200zl to doplacila do konta, i bylo 400. Te 200 kazali obrócic, wiec jej mowie dam ci mecz pewniak. Akurat jechal Rosenborg u siebie, @ 1,5 na poczatku, do przerwy 2-0 i kurs na zwyciestwo 1,02. Mowie dawaj na zwyciestwo. I zaczelo sie 55&#39; 60&#39; 75&#39; i z 2-0 robi sie 2-3 . Na szczescie wyciagneli na 5-3 w koncowce ????
dobra ale napewno pare razy została kwota wpłacona i troche przegrałeś chyba po to robi sie konta oddzielnie zeby nie było ze uzywa to osoba trzecia powoluja sie na regulamin :
Betclic zastrzega sobie prawo (w każdym momencie, bez wcześniejszego ostrzeżenia, powiadomienia czy rekompensaty) do zawieszenia lub zamknięcia Konta Klienta, odmowy dostępu do części lub całości serwisu, a w szczególności do odmowy jakichkolwiek zakładów czy transakcji, lub do wycofania ofert promocyjnych do czasu zakończenia ewentualnego dochodzenia i/lub wyników jakichkolwiek procesów sądowych. Jakakolwiek kwota dodatnia pozostająca na koncie Klienta w czasie trwania dochodzenia i/lub po ogłoszeniu wyników jakichkolwiek procesów sądowych może zostać zaliczona na poczet poniesionej szkody lub innych kwot, co do których Klient jest zobowiązany do ich zapłaty na rzecz Betclic.

tu nie ma mowy o zabraniu wygranej jak został postawiony jeden kupon odrazu taka wygrana musieli sie czegos doszukac bez sensu jak były by dane nie zgodne oszukane wymyslone a wszystko sie zgadza
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Popracuj nad składnią, gramatyką, interpunkcją, bo trudno zrozumiec o co Ci chodzi, to jest gorsze niż bełkot Wałesy:
tu nie ma mowy o zabraniu wygranej jak został postawiony jeden kupon odrazu taka wygrana musieli sie czegos doszukac bez sensu jak były by dane nie zgodne oszukane wymyslone a wszystko sie zgadza
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Tak czytam te tematy o &quot;oszustwach bukmachera&quot; i sądziłem, że ten temat jest inny. I tutaj faktycznie gracz został pokrzywdzony... A to tylko kolejny polaczek, próbujący wyłudzić pieniądze eh..
 
Do góry Bottom