>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Betclic I Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2024/2025

R 1,1M

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: ŁKS - Wisła Płock
Typ: 1X
Kurs: 1,40
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Ciekawe poniedziałkowe spotkanie dwóch czołowych drużyn zamykające jedenastą kolejkę. Wisła prezentowała się dobrze już od początku sezonu a jedyna przegrana to z prowadzącą Termalicą w Niecieczy. ŁKS po spadku długo nie mógł się pozbierać ale w końcu zaczął grać, tak jak tego oczekują w Łodzi Pięć kolejnych wygranych i ostatni remis z Termalicą pozwoliło na znaczne przesunięcie się w górę tabeli i włączenie się do walki o co najmniej o miejsca barażowe. Mecz w Łodzi ma zatem duży ciężar gatunkowy dla obu drużyn- wygrana gospodarzy pozwoli na doskoczenie do Wisły już tylko na jeden punkt. Remis natomiast będzie dobrym wynikiem dla Płocczan, zatem wypada również go uwzględnić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: ŁKS - Wisła Płock
Typ: liczba kartek / over 5,5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Superbet

Obie drużyny mierzą wysoko , remis lub wygrana gości da im drugie miejsce w tabeli natomiast wygran ŁKS-u pozwoli wskoczyć do grupy dającej baraże ale wiadomo do końca sezonu jeszcze sporo meczy i te marzenia moga się zmienić , jedno jest dla mnie pewne że fauli tutaj możemy się spodziewać sporo , zaglądając do H2H to statystyka pod względm fauli jest bardo bogata bo to 40 fauli na mecz i dziś w meczu dla obu drużyn waznym też nie powinno być mniej , sędzią jest pan Tomasz Kwiatkowski który w tym sezonie sędziował zaledwie 2 mecze 1 ligi i pokazał 9 żółtek i czerwień , w poprzednim sezonie 3 mecze i 16 żółtek i 5 bezpośrednich czerwonych , jest więc spora nadzieja że dziś również zobaczymy sporo karteczek .
 
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kolejna kolejka dobiega końca, a więc czas na kolejne zwolnienia...

Zarząd OKS Odra Opole S.A. podjął decyzję, że od dnia dzisiejszego zwalnia trenera Radosława Sobolewskiego ze świadczenia usług polegających na prowadzeniu I drużyny OKS Odra Opole. Czasowo obowiązki trenera pierwszej drużyny przejmuje Tomasz Copik
 
Otrzymane punkty reputacji: +1204
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŁKS-Wisła Płock TYP zakład łączony 1X, BTS i over 1,5 gola ŁKS kurs 3,05 2/10 g.19.00 0:1 BOX

Za "lksfans"

Jakub Dziółka (trener ŁKS): – Myślę, że będzie to podobny mecz do tego z Termalicą. Wisła Płock też chce być intensywna w obronie, ma też bardzo dobrych piłkarzy z dobrymi działaniami indywidualnymi i jest też wysoko w tabeli, jest nad nami w tym momencie. Gra taką samą strukturą jak Nieciecza, więc na pewno wiele podobnych elementów będzie, ale my gramy na swoim stadionie, więc po raz kolejny będziemy na pewno wspierani przez kibiców i będziemy grali o zwycięstwo.

Sytuacja kadrowa

Dobrą informacją dla kibiców ŁKS-u jest fakt, że żaden z ełkaesiaków jest kontuzjowany. Za nadmiar żółtych kartek zawieszony jest natomiast Michał Mokrzycki, jego w poniedziałek na boisku na pewno nie zobaczymy.

Jeśli chodzi o Wisłę to wszyscy „Nafciarze” są do dyspozycji trenera Mariusza Misiury."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1204
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kolejna kolejka dobiega końca, a więc czas na kolejne zwolnienia...

Zarząd OKS Odra Opole S.A. podjął decyzję, że od dnia dzisiejszego zwalnia trenera Radosława Sobolewskiego ze świadczenia usług polegających na prowadzeniu I drużyny OKS Odra Opole. Czasowo obowiązki trenera pierwszej drużyny przejmuje Tomasz Copik
OKS Odra Opole S.A. informuje, iż nowym trenerem pierwszego zespołu został Jarosław Skrobacz. Oczywiście Skrobacz jest nam znany z prowadzenia Ruchu Chorzów z którym zrobił trzy awanse pod rząd. Ostatnio nie poradził sobie w Podbeskidziu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1205
R 1,1M

rr62dga

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzinna: 19:35
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Wisła Kraków
Typ: Wisła
Kurs: 1,65
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Zaangażowana w grę w pucharach krakowska Wisła długo nie mogła odnaleźć się w lidze i dopiero mecz z opolską Odrą dał efektowną wygraną 5:0. Wisła ma do rozegrania jeszcze trzy zaległe mecze i jeśli zdobyłaby w nich komplet punktów, to w tabeli doskakuje do miejsc barażowych. Pogoń Siedlce zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce i zdobyła zaledwie pięć punktów- wygrana ze Stalową Wolą oraz remisy z Ruchem w Chorzowie i Stalą Rzeszów u siebie, który jest jedynym punkcikiem zdobytym u siebie. W Siedlcach po ostatnich trzech porażkach zmieniono trenera- drużynę poprowadzi Adam Nocoń. Z pewnością zmobilizuje to zespół gospodarzy ale to raczej znacznie większe atuty Wisły powinny dać gościom komplet cennych punktów.
 
N 18,8K

norbertb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzinna: 19:35
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Wisła Kraków
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 5,40
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dawno mnie tu nie było. Ci którzy mnie pamiętają - zapewne widzieli moje typy w której typowałem 2 ligę. Jak było widać - często się to sprawdzało na plus.
Trochę o Pogoni Siedlce. Na jedynych meczach Pogoni w tym sezonie w których nie byłem - to ten w Chorzowie (byłem już na tym stadionie) i ten w Opolu (za długa trasa - chociaż mogłem jechać).
Oglądając Pogoń - nie widzi się jakichś większych różnic. Fakt - drużyna przeciwna więcej stwarza sytuacji, ale to nie jest na tyle dużo aby to Pogoń była zdominowana. Podsumowując jednym zdaniem: Pogoń ma nieprawdopodobnego pecha. W Pruszkowie karny, w Łodzi niewykorzystany karny + sytuacja sam na sam na 0:1. Zwłaszcza w napadzie brakuje tego luzu. A im się bardziej chce - tym bardziej może nie wychodzić. W 2 lidze był już taki pełen luz, gdzie wykończona akcja owocowała golem. Ze Stalą Rzeszów też powinno być 2:0 do 20 minuty a udało się uratować remis. Szkoda.
Zwolnienie trenera? Szczerze to tak trochę tak i trochę nie. Zabrakło Tomasza Lewandowskiego. Potem w końcówce sezonu na poczet faworyzowania Titasa - Nowak oraz Walczak nie grali już tak jak wcześniej. A właśnie wcześniej Nowak strzelał na zawołanie. Tak samo Sinior i Szuprytowski. Zwyżkujący zawodnicy. A teraz? Tak samo nie poznaję. O to właśnie chodzi, że jak się ma zawodnika który rokuje wyżej - daje mu się jeszcze więcej. A tu... bierze się zawodników z niższych lig i wystawia ich. Nie ogarniałem tego. Chociaż niektóre transfery całkiem w porządku - tak uważam, że większej uwagi nie przykuto na rozwój tego co się miało. Bo rozwijać co chwila innych zawodników to taki średni pomysł na jedną chwilę.
Mam nadzieję, że z nowym trenerem to wszystko ruszy jak powinno. Pytanie o ile mu zwiąże ręce zarząd. Odnośnie zarządu. To jak jesteśmy my jako kibice traktowani - przekracza pojęcie. Gdyby zarząd był tak zwalniany jak trenerzy - to byłby myślę inny porządek w Siedlcach. Obserwując:

- osobista akcja z zarządem gdzie niechciano mnie ani innego kibica wpuścić, ponieważ zapomniałem wziąć karnetu (w Lublinie oraz w Puławach gdy nie miałem przy sobie biletu - po weryfikacji wpuszczono mnie bezproblemowo). Tu musiałem zapłacić za nowy karnet.
- brak karnetu elektronicznego wówczas gdy hucznie zapowiadano na stronie internetowej, że taka funkcja powstanie (o dziwo nie powstała, mimo pisanych maili brak odpowiedzi ze strony zarządu oraz Administratora IT). Po co coś zapowiadać skoro tego nie ma i muszę nadal mieć plastikowy karnet zamiast w telefonie. A właśnie o tym w punkcie pierwszym podczas kłótni z zarządem wspominałem. Co zrobiono? Nic. I to mimo tego, że nie chciałem od kogoś czegoś wymagać a sam zadeklarowałem się w tej materii w pomocy - ponieważ sam pracuję na wyższym stanowisku w zagranicznym korpo i wiem jak to jest z wdrażaniem systemu oraz jego prowadzeniem od podstaw.
- https://www.facebook.com/Stadionowi...ogówna-wyjazd-do-siedle/890487519777480/?_rdr
- Polonia Warszawa: - Wisła Kraków:
Najsmutniejszy jest fakt, że nie odczuwam jakiegokolwiek zaangażowania. Owszem, na Pogoń w 80% przychodzą emeryci oraz rodziny z dziećmi. Więc mało komu ten brak elektronicznego karnetu przeszkadza. Z bramkami pod stadionem też jest swego rodzaju specyficzny problem. Ale w tym wypadku nie ma jakiegokolwiek feedbacku jak przebiega praca. Tylko jak coś kogoś przerasta - to zwykła cisza w tym temacie. Czy ktoś o tym pomyśli? Dodatkowo widząc, że mnóstwo ludzi wchodzi pod stadionem przed meczem - tak można byłoby jakiegoś ochroniarza dać do wbijania pilotem elektronicznych ticketów i wpuszczać na stadion szybciej. Ponieważ bramkami to idzie dosyć wolno a kolejki przed meczem są co tu dużo mówić - dość duże.

No dobrze, pogadaliśmy o zarządzie i trenerze. Przejdźmy do analizy.
Obserwując - Wisła Kraków w lidze na wyjeździe nie gra jakiegoś wybitnego futbolu. Jedyne zwycięstwa w tym sezonie to zwycięstwa z KF Llapi (gol w ostatniej minucie, czyżby coś było... - podobnie jak Legia z Dritą) ;) oraz z Cercle Brugge w pucharach (no tutaj to nie mam wątpliwości, że gospodarze podeszli do tego meczu na luzie). Oczywiście nie chcę niczego sugerować. Jedynie remis z Kotwicą Kołobrzeg udało się uratować Wiśle na wyjeździe. Dlatego też uważam, że Wisła nie jest jakąś drużyną która na wyjeździe gra znakomity futbol.
Ale co o Pogoni Siedlce? O Pogoni Siedlce to, że u siebie od 0,5 roku nie widziałem zwycięstwa. Fakt, w 2 lidze już była luźna końcówka sezonu która to spowodowała a potem w 1 lidze mecz który był do wygrania z Głogowem (zadecydował słaby mecz bramkarza, który grał przez pierwsze 3 kolejki beznadziejnie gdzie niestety też zawalił trochę mecz z Termalicą ale obecnie gra kapitalnie), mecz z GKSem Tychy gdzie uratował od gorszego rezultatu, mecz ze Stalą Rzeszów który był do wygrania oraz z Polonią Warszawa (tu akurat Polonia była lepszym zespołem). A Wisła? Uważam, że jest w zasięgu ręki Pogoni oraz nowego trenera i widzę w tym kursie istne value. Dlatego uważam, że ten mecz będzie na przełamanie drużyny z Siedlec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +478
maarcin14 1,2M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzinna: 19:35
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Wisła Kraków
Typ: Wisła & powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 1,69
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś w Betclic 1 Lidze o godzinie 19:35 zagrają Pogoń Siedlce oraz Wisła Kraków. Wisła dotychczas spisuje się poniżej oczekiwań, zapewne miało to związek z ich udziałem w europejskich pucharachi ciężko było im to łączyć, ale tam zakończyli już swoją przygodę i mogą się skupić na krajowym podwórku. Wisła ma mniej rozegranych meczy od wszystkich drużyn, więc po prostu musi wygrywać i gonić czołówkę. Wisła wygrała ostatni mecz aż 5:0 z Odrą Opole co wydaje się być dobrą prognozą na przyszłość. Pogoń wydaje się być jeszcze słabszym zespołem, dopiero przedostatnie miejsce, tylko 5 punktów w 11 meczach, aż 8 porażek, bilans bramkowy 10:20, ostatnie 3 mecze to same porażki. W meczach Wisły tylko 2 razy na 8 padło mniej niż 1,5 gola w meczu, w przypadku Pogoni jest to 3 na 11, więc gole powinny dziś paść. Wisła potrafi grać w piłkę, jeśli zagra na swoim poziomie w pełni skupiona i bez głupich kartek, to wygra, i tak typuję oraz że w meczu padnie więcej niż 1,5 gola.
 
Tenis by Dawid 1,2M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pogoń Siedlce vs. Wisła Kraków
Wiele się wydarzyło w drużynie z Krakowa w ostatnich dniach, bo prezes Królewski z dnia na dzień pożegnał się z trenerem, kierownikiem, dyrektorem akademii i kilkoma innymi osobami i pozostawił po sobie dość duży kwas. Z drugiej strony wyników nie było i frustracja narastała, bo Wiślacy znajdowali się tuż nad strefą spadkową, a przecież mieli się bić o bezpośredni awans, który już jest bardzo daleko. Biała Gwiazda ma co prawda trzy mecze mniej od reszty stawki, lecz nawet jakby wszystkie wygrali to nie dałoby to nawet strefy barażowej. Stery przejął Mariusz Jop i jak to bywa w piłce, zadziałał efekt nowej miotły i rozgromili Odrę Opole 5-0. Jednak u nich można zauważyć pewną tendencję, że co jakiś czas zdarza im się pogrom na rywalach, ale za chwilę zostają uśpieni i wtapiają w roli zdecydowanego faworyta lub po fatalnych błędach tracą prowadzenie, czasem też sędziowskich. Totalnie nie wiem czy teraz pójdą za ciosem czy znów zobaczymy ogromne męki, więc wolę nie stawiam na ich zwycięstwo, szczególnie na wyjeździe, gdzie mają bardzo słaby bilans. Pogoń Siedlce to jeden z kandydatów do spadku i patrząc na kadry to oczywistym faworytem wydają się goście, ale Wisła potrafi stracić punkty dosłownie z każdym. Oni muszą wygrywać już każdy mecz, więc spodziewam się oblężenia bramki rywali, a co za tym idzie klasycznie sporo rzutów rożnych i być może celnych strzałów. Dla gospodarzy sukcesem będzie remis, choć też punktów potrzebują jak tlenu. Szkoda, że nie zagra Duda, który ma lekki uraz, ale poza nim trzon kadry jest gotowy do gry, nie licząc tych, co są wykluczeni już jakiś czas. Niewątpliwie Wiślacy pokazali w ostatnim meczu jak wiele jakości tkwi w tym zespole, ale rzadko to pokazują, co w mojej opinii jest spowodowane kryzysem przywództwa i zwyczajnie nie ma tam zawodników, którzy pociągnę grę. Mam nadzieję, że jednak Igbekeme oraz Gogół zmienią oblicze Wisły i poprowadzą ich chociaż do baraży, bo ogromnym zawodem i też wstydem byłby znów brak krakowian co najmniej w strefie barażowej.

👉 Wisła Kraków powyżej 4,5 celnych strzałów @1,45 (betclic) ✅
👉 Wisła Kraków powyżej 5,5 rzutów rożnych @1,42 (betclic) ✅

Można zaryzykować też wyższe linie z rzecz jasna lepszymi kursami.

Więcej analiz z innych sportów niż tenis TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1724
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzinna: 17:00
Spotkanie: GKS Tychy : ŁKS Łódż
Typ: ŁKS Łódż
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna

Wiem że nic nie może wiecznie trwać i kiedyś musi przyjść jakieś przełamanie mam tu na myśli piłkarzy GKS Tychy ale z drugiej strony nie widać tu żadnego światełka w tunelu bo ostatnie 3 pkt miały miejsce 21 śierpnia w meczu wyjazdowym z Pogonią Siedlce od tego czasu 4 porażki i 2 remisy , chociąż strzelają w meczu jako pierwszi bramkę ostatnio bolesna porażka 5:1 ale pierwsza bramka meczu strzelają Tyszanie , tak samo było w meczu PP gdzie prowadzili dwukrotnie z Olimpią 1:0 i 2:1 by ostatecznie polec 4:2 , dziś podejmują ŁKS który ostatni mecz u siebie przegrał z Płockiem ale wcześniej przez 7 meczy byli niepokonani stąd też stawiam na gości i sam kurs dosyć wysoki !
 
Otrzymane punkty reputacji: +969
muminiasty 44,4K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Biały dym w Gdyni po wczorajszym zwycięstwie 6:0 w Opolu.

"Dotychczasowy pierwszy trener Arki Gdynia Tomasz Grzegorczyk swoje obowiązki pełnił będzie do ostatniego w tym roku meczu PKO BP Ekstraklasy oraz Betclic 1 Ligi (kolejki te zaplanowano na 7-8 grudnia). Wówczas na stanowisku zastąpi go nowy szkoleniowiec – Dawid Szwarga"
 
R 1,1M

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Odra Opole
Typ: Górnik
Kurs: 1,97
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Górnik Łęczna po przegranych barażach z Motorem Lublin o awans do Ekstraklasy udanie rozpoczął tegoroczny sezon wygrywając min ze Stalą Rzeszów i Arką. Od przegranego meczu z Ruchem na Stadionie Śląskim drużyna ta doznała jakiejś zadyszki i w pięciu ostatnich spotkaniach nie zaznała smaku wygranej zdobywając tylko trzy punkty za remisy. Siódme miejsce w tabeli jest zatem znacznie poniżej oczekiwań i w meczu z Odrą oczekuje się powrotu na zwycięską ścieżkę. Odra jest cieniem tej drużyny, która w poprzednim sezonie grała jeszcze w barażach o awans i obecnie zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Górnik wygrał cztery ostatnie spotkania ligowe z Odrą a zmiana w Opolu trenera na ostrożnego Skrobacza też nie przyniosła sukcesów.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Stal Rzeszów - Ruch Chorzów
Ruch @ @ 2.75
Ruch wygra jedną z połów @ 1.84
Betclic

Spotkanie dopiero w poniedziałek ale uważam, że już warto przyjrzeć się kursom jakie zaoferował nam bukmacher na zwyciestwo gości. Ruch bardzo kiepsko rozpoczął sezon w 1 lidze. Wyglądało to tak, że zamiast walczyć o awans będą się zaraz bić o utrzymanie. Szybko doszło do zmiany trenera, a co za tym idzie przyszły wyniki. Jednak zimny prysznic również spadł na głowy zawodników jak i samego trenera po porażkach z Miedzią czy Stalówka. Trener Szulczek miał teraz dwa pełne tygodnie aby przepracować je porządnie z zespołem. Zapewne to zrobił, lecz sparing, który rozegrali z Piastem (przegrana 4:1), nie napawa optymizmem. Mówią w pracy, że Ruch podobno mimo porażki wypadł nieźle, a to tylko sparing. Stal im leży i z tym zespołem jeszcze nie przegrali. Grali z nimi bodajże w 2. lidze czy też dwa lata temu w 1. lidze. Gospodarze po fajnym początku sezonu trochę spuścili z tonu i ich obecna forma jest zagadką. Grają u siebie, a więc będą chcieli wykorzystać ten atut i niemoc Ruchu w spotkaniach wyjazdowych. Ja mimo to zagramy w kierunku gości, którzy potrzebowali tej przerwy, aby spokojnie przygotować się do spotkania z Stalą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +481
scorpio82 630,4K

scorpio82

Best of the Best
20.10
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzinna: 17:00
Spotkanie: ŁKS - Stal Stalowa Wola
Typ: Wygrana ŁKS
Kurs: 1,46 ⛔ (0:0)
Bukmacher: Superbet
Analiza:
13 seria spotkań w 1 lidze a w omawianym meczu zmierzą się 6 z 17 zespołem w tabeli. Faworytem do zwycięstwa ŁKS który po słabym początku sezonu wziął się do pracy i z ostatnich 10 meczy wygrał 8. Dziś duża szansa aby statystykę poprawić ponieważ rywale wśród słabszych zespołów w lidze i z dorobkiem 6 punktów w strefie spadkowej mając 3 punkty straty do pierwszej pozycji bezpiecznej. Stal na wyjeździe prezentuje się bardzo słabo czego potwierdzeniem tylko 1 punkt zdobyty w 5 meczach ligowych i co jest najsłabszym wynikiem w lidze.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 1,2M

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I Liga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Nieciecza
Typ: X2
Kurs: 1,77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, w piątkowy wieczór o godzinie 20:30 dojdzie do ciekawego meczu w Krakowie, Wisła mierzy się z liderem Betclic 1 Ligi Termalicą Bruk Bet Niecieczą. Jest to mecz 13 kolejki. Bukmacherzy w roli minimalnego faworyta wskazują gospodarzy, ale ja jednak typuję, że goście tego meczu nie przegrają. Wisła zajmuje dopiero 12 miejsce, ale od większości drużyn ma o 3 mecze rozegrane mniej. Jeśli by je wygrała, to bardzo szybko mogłaby doskoczyć do czołówki. Dotychczas Wisła wygrała tylko 3 z 9 rozegranych meczów, pozostałe kończyły się 3 razy remisem i 3 razy porażką. Nie będzie to łatwe spotkanie dla Wisły, Nieciecza na początku sezonu prezentowała wysoką formę, czego dowodem jest 29 punktów w 12 meczach i aż 9 wygranych. Oprócz tego Nieciecza 2 razy remisowała i tylko raz przegrała, i to w ostatniej rozegranej kolejce u siebie ze Zniczem 1:2. W Wiśle nie zagra Wiktor Biedrzycki za kartki. W tamtym sezonie dwukrotnie wygrywała Nieciecza, myślę że teraz też stać ich na punkty, typuję X2.
 
R 1,1M

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Stal Rzeszów - Ruch
Typ: 1X
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Oglądałem ostatnie dwa spotkania Ruchu: ligowy z Kotwicą oraz towarzyski z Piastem. W meczu z Kotwicą Ruch jak zwykle raził nieskutecznością, brakiem zdecydowania i komplikowaniem sobie sytuacji natomiast w meczu z Piastem obrona przypominała tę z meczu Polska- Chorwacja. Jak już kiedyś wspominałem czkawką odbija się sprzedaż za marne grosze walecznego i przebojowego Wójtowicza. Podsumowując- dziurawa obrona, brak solidnego środka, zagubiony Szczepan i odcięty od celnych wrzutek Novothny to aktualny obraz Ruchu. Pewną nadzieją są szarże Kozaka i próby po skrzydle Mezghraniego. Na tym tle dużo lepiej prezentuje się solidna drużyna Stali - ostatni mecz w Rzeszowie wygrany 5:1 z GKS Tychy potwierdził duże możliwości tej drużyny. Wprawdzie ostatnie dwa ligowe mecze w Rzeszowie wygrywał Ruch ale teraz jakoś nie widzę aby historia miała się powtórzyć.
 
Ostatnia edycja:
chosen70 152,4K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I Liga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Termalica
Typ: Over 6.5 żółtych kartek
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecz lidera tabeli z Wisłą Kraków, która po zmianie trenera notuje serię trzech zwycięstw z rzędu. Gospodarze po fatalnym początku rozgrywek ligowych zmuszeni są odrabiać straty w tabeli, a ich forma była na tak niskim poziomie, iż spotkała się z protestem ze strony kibiców. Wisła wydaje się, że wraca na właściwe tory po wygranej 5:0 z Odrą Opole, 3:1 z Pogoń Siedlce oraz 3:2 w Pucharze Polski z Siarką, lecz to dzisiaj czeka ich prawdziwy sprawdzian. Termalica zajmuje pierwsze miejsce w lidze, lecz tuż za ich plecami czai się Wisła Płock ze stratą dwóch oczek. Mecze bezpośrednie Wisły Kraków z Niecieczą często budziły spore emocje pod względem kartek. Ostatni mecz przyniósł czerwoną kartkę, w 17. kolejce poprzedniego sezonu zobaczyliśmy 8 żółtych kartoników, a 12 maja 2023 roku sędzia pokazał jedną czerwoną i 11 żółtych kartek. Gospodarze po zmianie na ławce trenerskiej nadal grają ostro, a ich dwa ostatnie starcia owocowały w aż 17 kartek. Arbitrem spotkania będzie Karol Arys, który w ostatnim sędziowanym spotkaniu I ligi wyciągał żółty kartonik 8 razy.
 
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I Liga
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Termalica
Typ: Over 6.5 żółtych kartek
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Mecz lidera tabeli z Wisłą Kraków, która po zmianie trenera notuje serię trzech zwycięstw z rzędu. Gospodarze po fatalnym początku rozgrywek ligowych zmuszeni są odrabiać straty w tabeli, a ich forma była na tak niskim poziomie, iż spotkała się z protestem ze strony kibiców. Wisła wydaje się, że wraca na właściwe tory po wygranej 5:0 z Odrą Opole, 3:1 z Pogoń Siedlce oraz 3:2 w Pucharze Polski z Siarką, lecz to dzisiaj czeka ich prawdziwy sprawdzian. Termalica zajmuje pierwsze miejsce w lidze, lecz tuż za ich plecami czai się Wisła Płock ze stratą dwóch oczek. Mecze bezpośrednie Wisły Kraków z Niecieczą często budziły spore emocje pod względem kartek. Ostatni mecz przyniósł czerwoną kartkę, w 17. kolejce poprzedniego sezonu zobaczyliśmy 8 żółtych kartoników, a 12 maja 2023 roku sędzia pokazał jedną czerwoną i 11 żółtych kartek. Gospodarze po zmianie na ławce trenerskiej nadal grają ostro, a ich dwa ostatnie starcia owocowały w aż 17 kartek. Arbitrem spotkania będzie Karol Arys, który w ostatnim sędziowanym spotkaniu I ligi wyciągał żółty kartonik 8 razy.
Zastanawiałem sie w tym spotkaniu nad rzutami różnymi, bo również uważam, że będzie ich sporo. Jednak kursy jakie wystawiły nam buki na linie powyżej 10.5 czy 11.5 to śmiech na sali.
 
Tenis by Dawid 1,2M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Piłka nożna, I liga 🇵🇱
Wisła Kraków vs. Termalica Nieciecza

Zdecydowanie mecz kolejki w I lidze, który zgromadzi sporą publikę przy Reymonta, bo do Krakowa przyjeżdża lider. Faworytem bukmacherów jest Wisła, więc nie wyczuwam tu value, grając w ich kierunku, choć ostatnie mecze mogą napawać większym optymizmem niż sam start sezonu, który był fatalny, ale na usprawiedliwienie trzeba powiedzieć, że krakowianie dzielnie walczyli w pucharach, więc nieco uciekła koncentracja i co ważne świeżość przy dość wąskiej kadrze. Na dziś bliżej im do strefy spadkowej niż barażowej i nawet jakby wygrali trzy zaległe mecze to i tak nie ma gwarancji, że by się w tej strefie znaleźli. Wiślacy stracili sporo punktów i ciężko będzie to nadrobić, a serii trzech zwycięstw z rzędu nie widzieli już od dawna. Teraz jest ku temu okazja, bo ograli Odrę Opole i Pogoń Siedlce czyli umówmy się dość słabe zespoły, a w PP dołożyli wygraną z Siarką Tarnobrzeg, lecz bardzo się męczyli, a przecież to był obowiązek. Zobaczymy jak podziała na nich przerwa na kadrę, ale wiadome jest, że mają dość spory problem w obronie, bo totalnie zawodzi Biedrzycki, cały czas kontuzjowany jest Colley, więc musi grać Uryga z Łasickim, a oprócz nich za bardzo nie ma pola do rotacji. Boki zazwyczaj są ofensywnie usposobione i brakuje jakości w tyłach. Z przodu za to wygląda to znacznie lepiej, bo odblokował się Zwoliński, a cały czas strzela Rodado. W środku pola wygląda to także lepiej, bo gra Carbo, Sukiennicki, Igbekeme oraz Gogół. Na pewno goście są do ugryzienia, bo ostatnio zaliczyli wpadkę przegrywając ze Zniczem czyli średniakiem ligi, który raczej będzie zainteresowany utrzymaniem lub maksymalnie walką o środek tabeli. Bruk-Bet ostatni raz w meczu o punkty gola nie strzelił w kwietniu, więc ta statystyka robi wrażenie, a biorąc pod uwagę często kardynalne błędy w obronie gospodarzy to stracona bramka nie będzie żadną niespodzianką. Mam wątpliwości czy Wisła ten mecz wygra, bo tu realny jest każdy scenariusz. Przebieg meczu raczej można przewidzieć, bo to Biała Gwiazda będzie prowadzić grę, a niecieczanie kontrować, wiedząc o brakach obronnych Wisły i dość słabym bronieniu przy stałych fragmentach. Podejrzewam, że gospodarze będą bić głową w mur i pytanie jak otworzy się wynik meczu. Jeśli będzie się to przedłużać to jak to już w wielu przypadkach w końcu zaśpią w obronie i głupio stracą bramkę. W efekcie zdominują rywali posiadaniem piłki, ale też pod względem liczby strzałów i rzutów rożnych, które zazwyczaj pokrywają. Wisła musi tu zapunktować, choć wiemy, że jak coś musiała zrobić to zazwyczaj wychodziło na odwrót, więc podchodzę do tego meczu na chłodną i z umiarkowanym optymizmem. Wisła na dziś kadrowo wygląda co najmniej dobrze i ma wszelkie narzędzia, by ogrywać zdecydowaną większość zespołów z tej ligi. Ciekaw jestem co w przerwie na kadrę wypracował trener Jop, bo w przeszłości miał dobrą rękę do tego zespołu. Ostatnie dwa bezpośrednie mecze padły łupem Termalici, więc wypada się zrehabilitować i chociaż nie przegrać.

👉 obie strzelą - tak @1,57 (betclic) ❌
👉 Wisła Kraków powyżej 5,5 rzutów rożnych @1,45 (betclic) ✅
👉 Wisła Kraków powyżej 4,5 celnych strzałów @1,62 (superbet) ✅

Więcej analiz na piłkę nożną i inne sporty TUTAJ
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom