>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betboo

A 0

askenazy

Użytkownik
Miałem tą wątpliwą przyjemność zarejestrowania się u tego buka.
Teraz mam olbrzymie problemy. Proszę o radę/pomoc, bo nie wiem czy zobaczę jeszcze swoje pieniądze, które mam tam ulokowane.
Grałem tam bardzo krótko i w pewnym momencie zostało mi na koncie 30E.
W związku z fatalnymi kursami chciałem wypłacić te pieniądze, a tu pierwszy zonk - wypłata to minimum 50E :/
Postanowiłem &quot;wypłacić&quot; inaczej te pieniądze. Czyli postawić wszystko na wybrany zakład z zabezpieczeniem u innego prestiżowego buka (zdarzenie przeciwne z bardzo wysokim kursem) W ten sposób &quot;wypłaciłem&quot; sobie pieniądze u innych nieciekawych bukmacherów.
Niestety u betboo sie nie udało. Nie mogłem postawić swoich 30E, bo zostałem zlimitowany do 1,96E na zakład :/ (Co gorsza, przy dużych kursach &gt;10 - np typu - HT/FT mam limit do jakichś ułamków euro)
Trochę się załamałem, ale zacząłem grać te 1,96E na zakłady Over 2,5
(zabezpieczenie przy grze na żywo u innych buków). Niestety nie mogę wyzerować konta u betboo, bo po postawieniu okolo 20 tego typu zakładów wciąż oscyluję z kwotą z ktorej wystartowałem.
I teraz najważniejsze .
Co dalej robić - czarno widze swoje &quot;bankructwo&quot; w betboo :/ Zastanawiam się czy nie wpłacić kwoty wystarczajacej do wypłaty tych 50E, boje się jednak że nawet jak wpłacę, to złodziejska szajka wymyśli coś takiego, żebym nie zobaczył swoich pieniędzy.
Proszę o pomoc.
 
Do góry Bottom