>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betano

dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jak skończyła się sprawa? Też miałem ten mecz na kuponie.

Ogólnie bonus obrócony i wypłacony bez problemów.
Weryfikacja w ciągu 15min zakończona.
Tak załatwili sprawę: Betano jest jak na razie firmą jak najbardziej w porządku.
Ugrałem jeszcze kilka stówek za ten kupon ,dzisiaj około 12-stej zleciłem wypłatę na Neteller i pieniądze doszły wg info podanym w mailu o godz 15.10

Szanowny Panie,

Dziękujemy za kontakt z supportem Betano.

Uprzejmie informujemy, że Pana zakład został rozliczony ponownie, tym razem jako wygrany. Stało się tak jednak, ponieważ osoba rozliczająca została wprowadzona w błąd przez oficjalny serwis ze statystykami, który dwóch kartek nie podał w statystykach.

Odnośnie rozmowy z naszym konsultantem, serdecznie przepraszamy, zostaną wyciągnięte z tego odpowiednie konsekwencje aby sytuacje jak te nie zdarzały się w przyszłości.

W przypadku wątpliwości lub dalszych pytań jesteśmy do dyspozycji każdego dnia w godzinach 9 - 22. Usługa livechat jest dostępna każdego dnia w godzinach 10 - 22.

Zapraszamy do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam
Sebastian K........

Betano Customer Support
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Uwaga
W regulaminie Betano jest bardzo niebezpieczna mina która grozi utratą wszystkich środków z konta:
fragment pkt 2.3
Wszelkie wygrane, bonusy, darmowe zakłady oraz wygrane z tytułu takich bonusów lub darmowych zakładów uzyskane poprzez założenie dodatkowych konto użytkownika zostaną unieważnione. Jednocześnie informujemy, że depozyty złożone na dodatkowych kontach użytkownika nie będą zwracane. Środki znajdujące się na wszystkich kontach użytkownika zostaną zablokowane, tak, by uniemożliwić ich wypłatę.
co w połączeniu z pkt 2.5
GML zezwala na posiadanie tylko jednego konta na każdą rodzinę, gospodarstwo domowe, adres (pocztowy lub IP) adres email lub jakiekolwiek otoczenie, gdzie komputery lub inne urządzenia umożliwiające dostęp są współdzielone (np. uniwersytet, miejsce pracy, publiczna biblioteka itd.).
Oznacza to że ktoś kto tam się zarejestrował i wpłacił kasę może zostać przypadkiem uznany za &quot;multikontowca&quot; i stracić całą kasę jaką miał tam na koncie.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Kolego bylo to juz omawiane w tym dziadostwie i tlumacza sie ze dotyczy to tych co wyludzaja bonusy ja im nie wierze potrafia zamknac konto bez podania przyczyny albo zlimitowac po 1 zakladzie!!!!!!KROTKO mowiac buk dziadostwo nie firma i tylko mozna splunac na nich.....
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Kolego bylo to juz omawiane w tym dziadostwie i tlumacza sie ze dotyczy to tych co wyludzaja bonusy
Tłumaczyć się to oni mogą, ale w ich regulaminie jest napisane jak byk:
depozyty złożone na dodatkowych kontach użytkownika nie będą zwracane
czyli nie tylko bonusy i wygrane z bonusów , ale całą kasę. Czyli wpłacisz np: 5000 zł i co najmniej tyle tracisz !!!
Taki przepis w regulaminie jest absolutnie niedopuszczalny bo mogą w każdej chwili zabrać ci całą kasę , i nie muszą Ci niczego udowadniać ...
Ciekawe czy jest jeszcze jakiś bukmacher który ma taki zapis jak w pkt 2.3 regulaminu Betano.
Czy jakakolwiek instytucja nadzorująca zezwala w ogóle na takie zapisy.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Pytanie do supportu Betano: czy istnieje możliwość zdjęcia limitów na koncie? Stasuje się u was taką amnestię?
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
witam,chciałem zarejestrować się w Betano ale ciągle wyskakuje błąd przy kodzie pocztowym gdy wpisuję nazwę miasta (wiem że trzeba bez polskich znaków)...ktoś miał coś podobnego?
 
J 0

justgamble

Użytkownik
udało mi się zrobić lekki plus i konto zostało zlimitowane do 20zł na zakład. Oferta na plus, szkoda że udało mi się tam pograć około miesiąca
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
witam,chciałem zarejestrować się w Betano ale ciągle wyskakuje błąd przy kodzie pocztowym gdy wpisuję nazwę miasta (wiem że trzeba bez polskich znaków)...ktoś miał coś podobnego?
Spróbuj w innej przeglądarce.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Decydująca walka o awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów

We wtorek i środę kibice poznają kolejne rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów UEFA. Rywalizacja o miejsca zapewniające awans do 1/8 finału wkracza w decydującą fazę. Wszystkie mecze UEFA Champions League można śledzić na platformie LIVE Betano.
Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy sekcję 0% oraz ponad 150 rynków marży tak aby jeszcze bardziej uprzyjemnić oglądanie tej uczty piłkarskiej.
W 5. serii gier najciekawiej zapowiadają się spotkania: FC Barcelona - AS Roma (wtorek, 20:45), Manchester United – PSV (środa, 20:45) oraz Juventus – Manchester City (środa, 20:45).
Grupa E
W tej kolejce Ligi Mistrzów awans z pierwszego miejsca może sobie zapewnić „Duma Katalonii”. Aby tak się stało, podopiecznym Luisa Enrique wystarczy remis w dzisiejszym starciu z ekipą z Rzymu – kurs jak na faworyta wysoki @ 1.30 Bayer natomiast uda się na Białorusi, aby powalczyć o punkty w Borysowie.
Grupa F
Któraś z ekip w grupie F we wtorkowy wieczór zapewni sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Spotkanie w Bawarii zapowiada się imponująco. Być może będzie to mecz, który pozostanie w naszej pamięci przez długi czas.
Grupa G
W poprzedniej kolejce Dynamo Kijów wypadło z miejsca gwarantującego awans do 1/8 finału. Porażka z Chelsea przed rozpoczęciem tego sezonu była prawdopodobnie wliczana w kalkulacje trenera Rebrowa. Trzeba jednak przyznać, że w obecnej sytuacji mistrza Anglii Ukraińcy mogli pokusić się o wywiezienie minimum jednego punktu z Londynu. Tak się jednak nie stało. Dynamo rozegra więc w Portugalii mecz ostatniej szansy z FC Porto@1.80. Ukraińcy nie liczą raczej na potknięcie Chelsea w meczu z outsiderem grupy. Dlatego też Dynamo musi zdobyć komplet punktów, aby pozostać w grze. Zespół ten nie ma raczej problemów na podwórku krajowym – wygrana w trzech ostatnich meczach i współdzielenie fotelu lidera z Szachtarem z dużą przewagą nad resztą stawki pozwoli im na spokojne przygotowanie się do ważnego pojedynku w Lidze Mistrzów.
Grupa H
Podopieczni Andre Villasa-Boasa odnieśli kolejne zwycięstwo w Premier Lidze. Tym razem ich ofiarą padł FK Urał Jakaterynburg. Zenit nie odstaje od czołówki tabeli. Lokomotiw Moskwa i FK Rostów mogą się czuć zagrożeni. Do lidera CSKA droga jest dłuższa, ale z czasem ekipa „Sinie-Bieło-Gołubyje” powinna dogonić wicemistrza Rosji.
W Valencii@3.55 humor nie dopisywał. W ligowym starciu z Las Palmas podopieczni Nuno Espirito Santo mogli przegrać. Skończyło się na podziale punktów, ale gospodarze tego spotkania wykazywali dużo mniejsze zaangażowanie w zwycięstwo niż ich rywale. Być może to celowa zagrywka, mająca przygotować „Los Che” do obrony drugiej pozycji w tabeli grupy H.

Odbierz bonus w Betano
 
bikowalczyk 6

bikowalczyk

Użytkownik
Czy jest ktoś kto mógłby mi udzielić odpowiedzi na pytanie jak wygląda rozmowa telefoniczna z Betano? Pytają się o coś konkretnego, wymagają podania jakiś danych?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Czy jest ktoś kto mógłby mi udzielić odpowiedzi na pytanie jak wygląda rozmowa telefoniczna z Betano? Pytają się o coś konkretnego, wymagają podania jakiś danych?
Nie ma się czego obawiać. Rozmowa jak rozmowa. Żądają potwierdzenia danych, które podałeś przy rejestracji. Chcą najzwyczajniej potwierdzenia tożsamości.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Czy jest ktoś kto mógłby mi udzielić odpowiedzi na pytanie jak wygląda rozmowa telefoniczna z Betano? Pytają się o coś konkretnego, wymagają podania jakiś danych?
Pytają o adres email,adres,datę urodzenia, odpowiedź na pytanie pomocnicze,metodę i kwotę depozytów. Nic strasznego ;)
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
wie ktoś jak liczone jest handi np -1 na betano? Załóżmy, że gram mecz A vs B i obstawiam handi A (-1). Mecz kończy się 1 - 0 Dla drużyny A. Otrzymuje zwrot, czy kupon jest w pałe?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
wie ktoś jak liczone jest handi np -1 na betano? Załóżmy, że gram mecz A vs B i obstawiam handi A (-1). Mecz kończy się 1 - 0 Dla drużyny A. Otrzymuje zwrot, czy kupon jest w pałe?
Zależy jaki handicap.
Azjatycki -1 wtedy przy 1:0 masz zwrot.
Trzy drogowy ( europejski ) przegrywasz, musi być 2:0.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
witam,
ile od nich idzie normalnie wypłata na skrill zlecona w weekend? Wczoraj wieczorem zleciłem i do dziś cisza, a zawsze było to max kilka godzin, czasem nawet 15 minut. Wypłacają w weekendy?
 
T 0

tornado21

Użytkownik
nieaktualne, już wypłata doszła ;)
W ogóle to muszę pochwalić Betano, mają świetną ofertę, bardzo dobre kursy, czasem nawet lepsze niż u czołówki buków, bardzo przyjemny soft, do tego cały czas jakieś promocje, mecze z zerową marżą i dość szybkie darmowe wypłaty. Zastanawiam się tylko dlaczego ograniczają się do Polaków, myślę że gdyby pozwolili się rejestrować graczom z innych krajów to byliby niezłą konkurencją dla wielu firm. Póki co duży plus, widać że firma się rozwija.
 
Do góry Bottom