>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betano - bonus 100% do 200zł!

H 88

hops1989

Użytkownik
Dla obecnych graczy wiem, że Betano przyznaje bonusy lojalnościowe na podstawie obrotu. W ciągu ostatnich 3 miesięcy otrzymałem od nich po 100 zł miesięcznie. Czasami trzeba się upomnieć supportowi o swoje. Ja tak właśnie zrobiłem i po kilku godzinach bonusik był na moim koncie
 
K 0

kubson3

Użytkownik
Witam. Czy ten Bukmacher jest wypłacalny? Przelałem dziś 200 zł pierwszy raz aby zgarnąć ten fajny bonus przez DOTPAY ipko i nie ma pieniędzy. Piszą mi na czacie że mój Bank nie wysłał, gdyż powinny być do 5 minut. Poradzili bym wysłał potwierdzenie przelewu na ich adres mailowy, tak zrobiłem, i po tym dostałem odpowiedz bym skontaktował się z moim Bankiem. Czyli kasa zniknęła. Co by była gdybym przelał kilka tysięcy??? Miał ktoś z nimi taką sytuację? Może Bank czeka z przelewem do dnia roboczego?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Akurat z dotpay nie miałem problemu. Miałem kiedyś podobnie z przelewy24. Nic się nie bój, pieniądze nie zginą. Utknęły w dotpay. Musisz się kontaktować z dotpay. Masz tytuł przelewu, w historii przelewów swojego banku. Więc nic nie może zginąć. Jak do jutra kasa nie dotrze do bukmachera. Dzwoń do dotpay. Był jakiś błąd. Najwyżej zwrócą ci kasę.
 
K 0

kubson3

Użytkownik
To mój Bank zawalił sprawę jak się okazało. Betano zachował się ok, i już dziś mam kase RAZEM Z BONUSEM na koncie. Polecam buka POZDRAWIAM
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Sprawdźcie maile, ja dzisiaj dostałem taki bonus.

Mamy przyjemność zaproponować Tobie fantastyczną ofertę!

Wpłać 200 złotych i zagraj za 400 !

Zaloguj się do swojego konta w Betano i skorzystaj z naszej indywidualnej promocji!

Jeżeli jednak interesuje Cię coś innego, koniecznie sprawdź naszą pełną ofertę. Ponad 70 rynków In- Play, dedykowane zakłady, Cash-Out oraz wiele więcej.

Standardowe warunki obrotu mają zastosowanie.

0% marży tylko z Betano, codziennie wysokie kursy.

Liga Mistrzów tylko z nami!

Zespół VIP Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
mi robili problemy a grałem bez bonusów, zwykłe zakłady ATP, WTA, topowe ligi i po 10 zakładach mnie tak zlimitowali, że odechciewa się tam grać, ja NIE POLECAM - są dziesiątki lepszych firm
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Otrzymałem wypłatę mimo tego, iż skończyła mi się data ważności dowodu w trakcie gry w Betano. Parę maili, jeden telefon i sprawa załatwiona. Fajna oferta live, ogólnie mogę polecić.
 
Do góry Bottom