>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bet365

K 0

kamil6

Użytkownik
Proszę Was o pomoc. Chcę wpłacić pieniądze na bet365 i za bardzo nie wiem jak to zrobić. Możecie mi opisać co po kolei mam wpisywać na druku przelwu :?: Będę robił przelew przez PKO czy będzie pobierana jakaś prowizja :?:
Nazwa konta: Hillside (New Media) Limited
Bank Name: National Westminster Bank plc
PO Box 9
1 Upper Market Square
Hanley
Stoke on Trent
Staffs
ST1 1QA
England
Tam jest napisane że jest to przelew międzynarodowy i należy wpłacić min. 150$.
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Może mi ktoś opisać jak to wygląda po wpłacie :?: Po dojściu kasy na konto muszę postawić za cały depozyt a następnie wpisać kod :?: Dobrze rozumiem :?:
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Może mi ktoś opisać jak to wygląda po wpłacie :?: Po dojściu kasy na konto muszę postawić za cały depozyt a następnie wpisać kod :?: Dobrze rozumiem :?:
Chodzi o Promocję 100%? Wpłacasz dajmy na to 50 PLN, po aktywowaniu bonusu dostajesz 100% czyli następne 50 PLN co daje razem 100 PLN. Wtedy aby wypłacić hajs z konta, twoje wszystkie stawki za kupony muszą wynieść np. 300 (zależy od bukmachera ile żąda obrotu) po kursie kuponu conajmniej 1,5.
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Z tego co wyczytałem na stronce wynika, że muszę pierwszy zakład postawić za cały depozyt, aby później móc stawiać dalej. I że muszę zrobić ten obrót stawiając kupony po minimalnym kursie 2.0
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Wplacasz, wpisujesz kod i dostajesz bonus. Robisz obrot depozytem w miedzyczasie wysylajac skan dowodu na adres polskiego supportu i po tym obrocie mozesz juz obstawiac takze za bonus. Jesli chodzi o kursy to nie trzeba sie tak sztywno trzymac AKO 2, jak bedziesz gral kupony z przedzialu 1.5-2 powinno byc ok.
Co do wplaty, wplac sobie najlepiej na Moneybookers i potem do bet365 (szybciej, sprawniej i bez prowizji).
 
cala 37

cala

Użytkownik
Z tego co wyczytałem na stronce wynika, że muszę pierwszy zakład postawić za cały depozyt, aby później móc stawiać dalej. I że muszę zrobić ten obrót stawiając kupony po minimalnym kursie 2.0
Zle kolego zrozumiales ????
musisz postawic caly depozyt ale nie na raz:-D
Jesli obrocisz depozyt 3 razy wtedy zabierasz sie za obracanie bonusu ktory tez musisz obrucic trzy razy jak ci sie to uda to mozesz zawijac cala kase.
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Niestety nikt nie odpowiedział na pierwsze najważniejsze pytanie. Chyba jednak wpłacę gdzie indziej bo czuje że tutaj mogę coś źle zrobić...
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
przeciez Ci odpowiedzieli ze nie musisz stawiac na raz!!edit no to zwracam honor, widzialem tylko posty zwiazane z obrotem
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Gdybym chciał wpłacić do BaH to już bym to zrobił, ale ja chcę do bet365. Nie będę wpłacał do gorszego buka tyle tylko że łatwiej kase przelać.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Niestety nikt nie odpowiedział na pierwsze najważniejsze pytanie. Chyba jednak wpłacę gdzie indziej bo czuje że tutaj mogę coś źle zrobić...
Gdybym chciał wpłacić do BaH to już bym to zrobił, ale ja chcę do bet365. Nie będę wpłacał do gorszego buka tyle tylko że łatwiej kase przelać.
No to się zdecyduj... bo raz mówisz, że rezygnujesz, a za chwile że nadal chcesz wpłacać.
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Tak chcę wpłacić na Bet365 tylko nie wiem jak to zrobić i coraz bardziej myśle że mi się nie uda i będę musiał wybrać inny a tego nie chcę. Nie wierzę, że nikt nie wpłacał tam kasy przelewem, a więc może mi powiedzieć co i gdzie wpisać żeby było OK.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Jezu, wplac sobie pieniadze na moneybookers (mozna przelewem zwyklym a takze obsluguja przelewy24 i kase masz odrazu) a z moneybookers na bet365. Prosciej sie nie da...
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
wplacasz z poczty na mb 3-4 dni idzie i potem z mb na bet365 to proscizna ale jak ktos ma 6 lat to wiadome ze ni wie jak to zrobic ????
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Dobra skończ człowieku te wywody bo pewnie masz nie wiele więcej niż 6. Pytałem się po prostu jak zrobić przelew i wszystko w tym temacie.
 
Do góry Bottom