>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bet365 - zmiana kursu, co z tym robić?

S 0

starywoj

Użytkownik
Witam! Nigdy nie miałem problemów z tym bukiem nie licząc opóźnień z weryfikacją wyników, ale dzisiaj dostałem taką wiadomość od nich:

&quot;Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. EJ1685874710I postawionym po kursie 2.20 na Salavat Ulaev UFA - Powyżej 1.5 (Suma drużyny w meczu Salavat Ulaev UFA v Traktor Chelyabinsk). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.23.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.&quot;

Co z tym fantem robić? Typ postawiony przed meczem o 12:51, a oni wysyłają wiadomość jak Salavat strzela 2 drugą bramkę.
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
cały bet365 najpierw robią pomyłki a później poprawiają, ciesz się że zwrotu nie dostałeś
aha... i nic nie zdziałasz
 
G 27

gumos

Użytkownik
Nic nie zdzialasz te zmiany kursów są u nich niestety częsta praktyka. Ostatnio zrobiłem surebeta na live i straciłem bo zmienili mi kurs z 2.2 na 1.28 żenujące ale co zrobic
 
S 0

starywoj

Użytkownik
Jasne, że nic nie wskórałem (zasady o oczywistych błędach). Zapytałem tylko support, czy jak zagrałbym za 2200 PLN, a po przegraniu zakładu napisałbym do nich, że się pomyliłem (OCZYWISTY BŁĄD!) i chciałem zagrać za 1230 PLN, to czy oddaliby mi pieniądze. Jakoś nie byli chętni dać mi odpowiedzi. Dam im narazie:zoltakartka:, a jak się powtórzy sytuacja to poprawimy????
 
Do góry Bottom