>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bet365 za granica

blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
Witam , mam do was pytanie , jesli w Polsce jest teraz b365 niedostepny , a aktualnie mieszkam w Niemczech , to czy moge zalozyc na swoje dane konto jeszcze raz ? Ktoś coś wie ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Bede mial bez problemu
Do bet365 możesz pisać po polsku. Support zablokuje to stare konto i będziesz mógł założyć nowe. Po jakimś czasie mogą wysłać list z kodem na ten nowy adres.
Sprawdź sobie dostępność wpłat i wypłat na terenie Niemiec. Jeśli masz konto w niemieckim banku to można wygodnie wpłacać przez sofortüberweisung (coś jak przelewy24).
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
A nie będę mógł wówczas skorzystać ponownie z bonusu od depozytu, bądż cieszyć się kontem bez limitów, jeżeli zdecyduję się zaożyć drugi raz??;P)
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
A nie będę mógł wówczas skorzystać ponownie z bonusu od depozytu, bądż cieszyć się kontem bez limitów, jeżeli zdecyduję się zaożyć drugi raz??;P)
Z bonusów nie bedziesz mogł korzystać ponownie, a limity się zresetują.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
A nie będę mógł wówczas skorzystać ponownie z bonusu od depozytu, bądż cieszyć się kontem bez limitów, jeżeli zdecyduję się zaożyć drugi raz??;P)
Sporo zależy od supportu. Na nowym koncie bonus jest dostępny z automatu. Ja na wszelki wypadek dopytywałem i support stwierdził, że &quot;bonusu nie powinno być, ale skoro bonus się wyświetla to jest dostępny&quot;.
Co do limitów najlepiej się nie upominać ???? . Ich system wyłapuje &quot;zdublowane&quot; konta i w jakiś sposób je powiązuje, bo na nowo otwartym koncie nie mogłem z automatu zagrać żadnego zakładu. Musiałem znowu przewałkować cały temat w supporcie, ale wyjaśnienie sytuacji, zablokowanie starego konta, założenie nowego i wszystkie z tym związane zajeło mi koło 30 minut.
Jeśli to stare konto masz bardzo mocno zlimitowane, to moim zdaniem na nowym bardzo szybko złapiesz limit.
 
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
Potwierdzam , wszystko zweryfikowane, dostepny bonus do 100% do 100e. Support napisal ze wszystkie polskie konta zostaly zamkniete , i moge otworzyc bez problemu nowe , jesli mieszkam poza granicą ;)
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Wow, serio? Można założyc nowe konto na siebie i ubiegać się*o bonus? Wiadomość niesamowita, wie ktoś może, czy podobna zasada obowiązuję również na innych stronach, które zablokowały dostęp dla Polaków?
 
lizarazu 48

lizarazu

Użytkownik
Wow, serio? Można założyc nowe konto na siebie i ubiegać się*o bonus? Wiadomość niesamowita, wie ktoś może, czy podobna zasada obowiązuję również na innych stronach, które zablokowały dostęp dla Polaków?
na koncie UK bonus 100 procent w bet365 jest możliwy tylko jeśli zasilisz kontem bankowym, jak zrobisz wpłate przez portfel elektroniczny np. Skrill to nic z tego.
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Taa, z tym nie problemu. Mam zamiar nie długo odwiedzić UK, to zdobędę adres. Fajnie, że moge ponownie skorzystać z bonusu, szczególnie, że ten dla Anglików to aż 1000zł! Z ciekawości jeszcze na dniach w wolnej chwili popytam na czacie, jak sytuacja wyglądą na innych stronach, bo jeśli mógłbym też na innych stronach wziąć bonus po raz drugi to... ????
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Na siebie badz kolege itp mozna zalozyc konto ale aby grac nie moglo ono byc zlimitowane.
 
Do góry Bottom