>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet365 - Pytanie

K 0

kam1000

Użytkownik
Witam! zarejestrowałem się na Bet365 i chce postawić na mecz w sobotę na lige mistrzów - tylko mam pytanie bo przyszedł mi dziwny meil :

&quot;Zdobądź bonus od depozytu! Kod oferty NCDBP

Wybrałeś doskonałą porę na rejestrację konta. Wystarczy, że złożysz depozyt w wysokości 20 PLN lub wyższej, a będziesz miał prawo do 100% Bonusu od kwalifikującego się depozytu, aż do maksimum 200 PLN. Prosimy zwrócić uwagę, że musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu trzy razy przed dokonaniem wypłaty&quot;

Ciekawi mnie to ostatnie zdanie - bo chce tylko postawić na 1en mecz a tam pisze że trzeba zagrać 3 razy zanim się wypłaci pieniądze ( 3 razy trzeba zagrać żeby bonus wypłacić ? czy ogólnie trzeba zagrać 3 razy żeby wypłacić swoje pieniądze? )

Jak ktoś gra na Bet365 to może mi napisać jak to wygląda w praktyce - dzięki ✅
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Musisz postawić 3x kwotę swojego depozytu + bonusu.W praktyce wygląda to tak że jak wpłacisz np 200 zł to dostaniesz drugie tyle. Żeby jednak cokolwiek wypłacić będziesz musiał obstawić zakłady na łączną kwotę 1200 zł(oczywiście nie na raz, możesz operować mniejszymi bądź większymi stawkami,nie ma to żadnego znaczenia)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Nie musisz korzystać z oferty bonusowej. Możesz wpłacić kasę, nie wpisywać kodu bonusowego (przez co nie zostanie Ci przypisany) i grać tylko za własne środki bez dodatkowego obrotu. A po meczu wypłacić odrazu środki, o ile Ci coś zostanie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kam1000

Użytkownik
Mam jeszcze 1no pytanie można postawić w 2ch firmach bukmacherskich że będzie albo wypłata środków które się wpłaciło albo wygrana?
np. stawiając 500 zł ( w Bet365 kurs 1.8 ) na wygraną Bayernu dostajemy 900 zł a u innego bukmachera stawiamy na wygraną Chelsea 120 zł kurs 4.33 dostajemy 520zł --- czyli albo zyskamy na wygranej Bayernu albo nic nie stracimy jak wygra Chelsea ( jak wygra Bayern to otrzymamy 900 - 120zł postawione na Chealse = 780 zł a jak wygra Chealse to zostaje nam 20 zł bo postawiliśmy 500 na Bayern --- dobrze myśle czy są jakieś haczyki?
 
W 0

wik1992

Użytkownik
Mam pytanie, a nie chcę zakładać nowego tematu, żeby nie śmiecić. Jak na bet365 zrobić zakład akumulacyjny. Czytałem tą cała pomoc na stronie bet365, ale i tak nie kumam.
Kliknij na wybrany sport z menu po lewej stronie na stronie &#39;Sporty&#39;, a następnie wybierz rynki zakładów.
Nie wiem jak wejść na te rynki zakładów. Nie widzę tego...
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Rzadko mnie już coś zaskakuje ale przyznam się że Tobie się udało.Bet365 ma bardzo przejrzystą stronę i poklikaj trochę i wszystko się otwiera.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Powiem Ci na przykładzie:
Chcemy postawić 2 mecze w ako:
Klikasz po lewej stronie np. piłka nożna później wybierasz z opcji np mecze dzisiejsze albo wybierasz ligę. Wybierzmy jakąś ligę przykładowo Polska I liga klikamy i otwierają Nam się wszystkie mecze które będą 20 maja z polskiej I ligi. Teraz wybieramy sobie np mecz Piast Gliwice - GKS Katowice 1x2 1.61 3.60 5.00 klikamy na 1.61 (czyli że Piast wygra w reg. czasie gry) teraz wybieramy 2 mecz np Termalica BB Nieciecza - Kolejarz Stróże 1x2 2.10 3.20 3.25 klikamy na 2.10 (czyli że Termalica wygra w reg. czasie gry). Mamy 2 mecze i jak teraz postawić na dublet czyli ako. Jeśli kliknąłeś tak jak napisałem to po prawej stronie pojawiają Nam się opcje obstawiania w kuponie, klikamy na &quot;Zakłady akumulowane&quot; i mamy takie opcje: &quot;single i duble 3.39&quot; obok tego duble wpisujemy np 100 zł i mamy obstawione 2 mecze w kuponie, Piast i Termalica muszą wygrać żeby kupon wszedł ;)
Prościej się nie dało :p
 
W 0

wik1992

Użytkownik
No kurcze, widziałem to double, ale nie wiedziałem, że to to ;] Dzięki wielkie za pomoc ;]
Tak z ciekawości. A co będzie jak wpisze kwotę w single ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jak wpiszesz kwotę w singlu to podzieli Ci te zakłady na single tzn tak, popatrz na mój post powyżej i jakbyś tam obstawił single to system obstawi Ci zakłady na Piast i na Termalice - oba oddzielnie.
Single - 2 zakłady, 1 na Piast po 1.61 i 1 na Termalica po 2.1
Duble - 1 zakład, na Piast i Termalice w kuponie po 3.39
Chyba wszystko jasne ;)
 
W 0

wik1992

Użytkownik
No już teraz kumam. Dzięki jeszcze raz za pomoc ;]
ps.Jak już tak ładnie odp. na te pytania to mam jeszcze jedno ;] Mogę na bet365 ostawić jeden kupon, że np. wygra Spurs, a drugi, że wygrają Clippersi ? Bo dzisiaj grają i nie wiem czy tak można ;]
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
No już teraz kumam. Dzięki jeszcze raz za pomoc ;]
ps.Jak już tak ładnie odp. na te pytania to mam jeszcze jedno ;] Mogę na bet365 ostawić jeden kupon, że np. wygra Spurs, a drugi, że wygrają Clippersi ? Bo dzisiaj grają i nie wiem czy tak można ;]
oczywiscie, ze mozna, tylko na 100% jeden z nich Ci nie wejdzie ^^
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
a tak tylko zapytam, jaki jest sens typowania obu druzyn? ;) jak dasz na obie to i tak bedziesz na -, nie lepiej wybrac naszego faworyta i na niego postawic ? wtedy chociaz cos z tego moze wygrac, a jak nie mozesz sie zdecydowac to lepiej wcale nie stawiaj ????
 
Do góry Bottom