>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 - problemy z wypłatą znacznej wygranej - Chore weryfikacje

typereks 866

typereks

Użytkownik
Witam forumowiczów,
Opiszę za zgodą osoby, której nie ma konta na tym forum oraz nie zna Je, Jej historie oraz proszę o porady związanej z tą sytuacją.

Wygrałem w bet365 z 6000-7000 zł z 50 zł. Zweryfikowałem konto za pomocą: aktu urodzenia, dowodu osobistego oraz listu z banku. List od bet365 jeszcze nie dostałem i obecnie też tego wymagają oraz paszportu lub prawa jazdy jeszcze wymagają. Depozyt był składany przez angielską kartę(wiem, że mogę wypłacić tylko na kartę, stracę te parę groszy). Bukmacher zablokował mi konto, nie mogą mi wypłacić ani nic bo musi być dodatkowa weryfikacja w postaci paszportu lub prawa jazdy i listu... Moim znajomym czy też bratu do weryfikacji starczyło list z banku, dowód i tyle, a mi robią jakieś problemy.. Jutro idę paszport zaczynać wyrabiać..

Co doradzacie zrobić w tej sytuacji? Bet365 mnie zbywa, że potrzebuje niby dodatkowej weryfikacji..

 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Nic z tym nie zrobisz,wymagają i tyle, zresztą od niedawna bet365 żąda dodatkowych dokumentów, nie jest już tak łatwo przejść weryfikację jak kiedyś (dowód+list).
Poczekaj na list i paszport i kasa dotrze ;)
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Nic z tym nie zrobisz,wymagają i tyle, zresztą od niedawna bet365 żąda dodatkowych dokumentów, nie jest już tak łatwo przejść weryfikację jak kiedyś (dowód+list).
Poczekaj na list i paszport i kasa dotrze ;)
Według mnie bet365 gra na zwłokę by u Nas weszła ustawa i ich zablokowali bo hajs polaków dostaną za free. Zapewne jak dojdzie paszport to zażądają prawka lub chorej weryfikacji pt. &quot;Zdjęcie z dowodem osobistym przy twarzy&quot; itp. ;) Myślę, że jednak za dużo wymagają do weryfikacji, dostali akt urodzenia, dowód tożsamości, list z banku..
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
Według mnie bet365 gra na zwłokę by u Nas weszła ustawa i ich zablokowali bo hajs polaków dostaną za free. Zapewne jak dojdzie paszport to zażądają prawka lub chorej weryfikacji pt. &quot;Zdjęcie z dowodem osobistym przy twarzy&quot; itp. ;) Myślę, że jednak za dużo wymagają do weryfikacji, dostali akt urodzenia, dowód tożsamości, list z banku..
Jak dojdzie paszport i kod weryfikacyjny zawarty w liście to zapewniam Cię, że kasa dotrze na konto. Być może sam kod weryfikacyjny załatwi sprawę. Jest to standardowa weryfikacja bet365, zapisana w regulaminie, na którą trzeba być przygotowanym przed wypłatą pieniędzy i nie ma co się tu doszukiwać jakiejś próby niewypłacenia pieniędzy przez firmę.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
U kolegi jak było trzeba selfi i kod ten stary co był to zajęło bagatela 1,5 miesiąca ale konto odblokowane zostało i kasa doszła.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Moze robia problemy bo konto pewnie zalozone na Polski adres, waluta ZŁ a wplata poszla z angielskiej karty gdzie sie placi funtami i adres angielski.
Wiec teraz trzeba czekac.
 
acab1923 9

acab1923

Użytkownik
Panowie wygrałem 12 000 zł. Jak wypłacić to aby było bezpiecznie ? Mogę wysłać kasę na konta bankowe rodziny, czy bet będzie miał z tym problem? Ogólnie kilkukrotnie wyplacalem kwoty rzędu 1000-1500 na własne konto, ale teraz szykuje mi się większy wydatek.
Proszę o wytłumaczenie jak działa MB i Skrill, bo jestem ciemny w tym temacie. Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Proszę o wytłumaczenie jak działa MB i Skrill, bo jestem ciemny w tym temacie. Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
Masz specjalny dział, który jest przeznaczony wszelkiego rodzaju tematom i tym portfelu internetowym, więc polecam tam wejść i po prostu zapoznać się z obecnymi tam tematami.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Według mnie bet365 gra na zwłokę by u Nas weszła ustawa i ich zablokowali bo hajs polaków dostaną za free. Zapewne jak dojdzie paszport to zażądają prawka lub chorej weryfikacji pt. &quot;Zdjęcie z dowodem osobistym przy twarzy&quot; itp. ;) Myślę, że jednak za dużo wymagają do weryfikacji, dostali akt urodzenia, dowód tożsamości, list z banku..
Według mnie to masz multikonto na kogos kto już wcześniej na siebie zakładał inne konto i dlatego masz problemy z wypłatą .... Am i wright ? ;) Albo to co pisał kolega wyżej wpłaciłeś kartą angielską a konto masz w PL. Jeszcze się nie spotkałem żeby bet365 nie wypłacił kiedykolwiek kasy jak zweryfikujesz konto , a kont miałem ze 2 tysiące , więc walcz o na pewno się uda
 
P 0

pavel92

Użytkownik
, pozatym &quot;znaczna kwota&quot; to pojęcie względne, wypłaty po 20k &lt; przechodziły wiec to napewno nie kwestia dużej wygranej tylko jak kolega wyzej pisze innych rzeczy zapewne
 
Do góry Bottom