>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 po 1 kwietnia.

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jak będzie wyglądała weryfikacja w Bet365 po 1 kwietnia?
Nie będzie żadnej weryfikacji, bo polskie konta zostają zamknięte i nie będzie możliwości otworzenia konta mieszkając w naszym kraju.
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Nie wiecie moze czy bet365 jest legalny w Niemczech i w Holandii??Czy mozna normalnie wchodzic na ich strone i otwierac konto??
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nie wiecie moze czy bet365 jest legalny w Niemczech i w Holandii??Czy mozna normalnie wchodzic na ich strone i otwierac konto??
Wejdz w rejestracje konta i sprawdz czy możesz wybrać dany kraj przy zakładaniu - nic prostszego
 
B 0

bruce-almighty

Użytkownik
Wszystko zależy od IP z którego sie logujesz.. Polskie muszą być banowane z urzędu.. bo kary do 0.5mln PLN.. i takie tam durnoty..
Żaden buk nie będzie ryzykować..

Wystarczy troche pokombinować ;)
 
K 2

kyniu6

Użytkownik
Nie wiecie moze czy bet365 jest legalny w Niemczech i w Holandii??Czy mozna normalnie wchodzic na ich strone i otwierac konto??
W Holandii nie jest kolego, ja grałem przez VPN. Zresztą tutaj mało który buk jest dostępny..
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Wszystko zależy od IP z którego sie logujesz.. Polskie muszą być banowane z urzędu.. bo kary do 0.5mln PLN.. i takie tam durnoty..
Żaden buk nie będzie ryzykować..
Wystarczy troche pokombinować ;)
Nie beda banowane tylko podczas proby logowania jest komunikat ,ze w miejscu w ktorym sie znajdujesz , uslugi bet365 sa niedostepne. I Holandia na 100% odpada bo bet365 tam blokowany jest
 
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Nie będzie żadnej weryfikacji, bo polskie konta zostają zamknięte i nie będzie możliwości otworzenia konta mieszkając w naszym kraju.
Szukałem informacji na ten temat ale nigdzie nie mogłem znaleźć. W przypadku gdy pracuję w Danii posiadam numer CPR ale nie posiadam meldunku, z automatu jestem wykluczony z grania czy po prostu rejestruję się na nowo podaję swój CPR number i czekam aż NemID z kodami przyjdzie do Polski. Zarówno w Danii jak i w Polsce płacę podatki ale moim stałym miejscem zamieszkania jest Polska. Mogę się mylić ale czy w tym przypadku posiadanie CPR number nie jest bardziej wiążące ? Podobnie ma się sprawa z graniem na PokerStars przy korzystaniu z Duńskiego dostawcy internetu. Czy lepiej dogadać się z ziomkiem żeby podać jego adres a mój CPR. Rozumiem że przebywając w Polsce nie będę mógł wgl wejść na stronę Bet365 ale może orientujesz się ty lub ktoś inny jak to wygląda. Mogę się mylić ale czy przy rejestracji podaję numeru PESEL to w tym przypadku CPR powinien mi umożliwić grę w Danii.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Szukałem informacji na ten temat ale nigdzie nie mogłem znaleźć. W przypadku gdy pracuję w Danii posiadam numer CPR ale nie posiadam meldunku, z automatu jestem wykluczony z grania czy po prostu rejestruję się na nowo podaję swój CPR number i czekam aż NemID z kodami przyjdzie do Polski. Zarówno w Danii jak i w Polsce płacę podatki ale moim stałym miejscem zamieszkania jest Polska. Mogę się mylić ale czy w tym przypadku posiadanie CPR number nie jest bardziej wiążące ? Podobnie ma się sprawa z graniem na PokerStars przy korzystaniu z Duńskiego dostawcy internetu. Czy lepiej dogadać się z ziomkiem żeby podać jego adres a mój CPR. Rozumiem że przebywając w Polsce nie będę mógł wgl wejść na stronę Bet365 ale może orientujesz się ty lub ktoś inny jak to wygląda. Mogę się mylić ale czy przy rejestracji podaję numeru PESEL to w tym przypadku CPR powinien mi umożliwić grę w Danii.
MAsz konto w banku w DAnii , to bierzesz wydruk z konta z adresem i dzwonisz do beta prosisz zeby Ci zmienili meldunek na Danie , wysylas fote dowodu i tego wyciagu i dalej masz u nich konto
 
L 3

lenovo007

Użytkownik
Mam pytanko, na koncie Irlandzkim widnieje bonus +200 Euro, ale z regulaminu wynika ze wplaty skrill , netek odpadają pytanie czy jesli zasile konto np. paysafecard i obroce bonus to bede musial zlecic wyplate na konto bankowe czy bede mogl na skrill?
 
Do góry Bottom