>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

osvald 2,5K

osvald

U buka gram od 1998 roku a przez internet od 2004,
Ze tak w trące swoje trzy grosze... Ja płacę za UK 150 e, Irlandia 170e, to dużo/mało ?

Z jakich narodowości kont wy korzystacie? Ja nie potrafiłem sobie poradzić z blokada regionalna u Hiszpanów, Włochów itp No i do tego dochodzi jeszcze problem z płatnościami... Z chęcią wymienię się spostrzeżeniami;)
Włoski bet365 żądał, przynajmniej ode mnie, zainstalowania dodatkowej apki lokalizacyjnej(bez której postawienie zakładu nie jest mozliwe) przy czym to i tak pikuś bo bez statusu rezydenta, nic nie zrobisz na dłuższą metę, i to wszystkie 🇮🇹 buki, mimo że tylko parę żąda lokalizacji, to przy wypłacie, nawet z już wcześniej zweryfikowanego konta, chcą potwierdzenia adresu z ostatnich 3 miesięcy, (oczywiście włoski dowód też potrzebny)
 
G 0

gkt

Użytkownik
Włoski bet365 żądał, przynajmniej ode mnie, zainstalowania dodatkowej apki lokalizacyjnej(bez której postawienie zakładu nie jest mozliwe) przy czym to i tak pikuś bo bez statusu rezydenta, nic nie zrobisz na dłuższą metę, i to wszystkie 🇮🇹 buki, mimo że tylko parę żąda lokalizacji, to przy wypłacie, nawet z już wcześniej zweryfikowanego konta, chcą potwierdzenia adresu z ostatnich 3 miesięcy, (oczywiście włoski dowód też potrzebny)
Jeśli chodzi o lokalizacje to mam podobne doświadczenia, na ten moment nie do obejścia dla mnie... a o weryfikacji przy wypłacie nie miałem pojęcia, w takim wypadku słabo to wygląda i chyba traci sens bo nie masz pewności czy uda się w ogóle wypłacić.


A korzystał ktoś z Grecji? Hiszpani?
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Jeśli chodzi o lokalizacje to mam podobne doświadczenia, na ten moment nie do obejścia dla mnie... a o weryfikacji przy wypłacie nie miałem pojęcia, w takim wypadku słabo to wygląda i chyba traci sens bo nie masz pewności czy uda się w ogóle wypłacić.


A korzystał ktoś z Grecji? Hiszpani?
Dokładnie tak jest. Dlatego dla mnie te wszystkie gatki o kupowaniu setek kont są mocno naciągane. Moja przygoda z kupnymi bet365 się szybko skonczyła jak przy wypłacie buk chciał dodatkowej weryfikacjii w postaci wideorozmowy. Dlatego kupowanie kont na słupa to według mnie są bajki. Bo kupić się kupi ale czy potem kasę wypłacisz to już wątpię.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Witam, czy ktoś może ogarnia jakie metody płatności działają obecnie na betach UK? (Ja słyszałem że karta fizyczna Starlink działa i można nią robić depo/wypłaty)
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Chyba Starling. To bank, tyle że online, też będą sprawdzać swoją tożsamość. Chyba nie tak łatwo przejść tam weryfikacje, ale nie wiem, próbuj.
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Karta wise zdaje się jest traktowana jak revolut. Także wątpię. W brytyjskich firmach ciężko o wypłatę na coś innego niż za pomocą czegoś się wpłacało.
 
Ostatnia edycja:
S 3,1K

StaszekWawrinka

Użytkownik
miał ktoś jeszcze wideoweryfikacje przy wypłacie? Pierwsze słyszę, ale sie wycwanili XD

tylko co ma wideo weryfikacja do tego czy grasz z PL czy z UK ???
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
miał ktoś jeszcze wideoweryfikacje przy wypłacie? Pierwsze słyszę, ale sie wycwanili XD

tylko co ma wideo weryfikacja do tego czy grasz z PL czy z UK ???
Tak buki walczą ze słupokonciarzami😁. Dawno temu już miałem taką weryfie i oczywiście nie przeszedłem bo konto na słupa było. Skończyła się era zakładania kont na słupy. Muszą być na prawdziwe osoby.
 
Do góry Bottom