>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bet365 - Darmowy zakład na żywo na mecz: Chelsea v Man City

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Promocja dla nowych i starych klientów
40 PLN - Darmowy zakład na żywo na mecz: Chelsea v Man City
W poniedziałek, faworyt Premier League - Manchester City wybierze się do Londynu, aby zagrać z drużyną trenera Andre Villas-Boasa - Chelsea i oferujemy fantastyczny zakład za darmo, aby zwiększyć emocje w tym długo oczekiwanym spotkaniu.
Postaw zakład przedmeczowy na mecz: Chelsea v Man City, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).

Więcej szczegółów

Szybka rejestracja
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
siema, dostalem właśnie taką wiadomośc od bet365 i mam pytanie czy ktoś mi może wytłumaczyc zasady tego bonusa?
gdy przed meczem postawię za 40zł np. na City to w trakcie meczu na live mogę postawic np za 5 zł over 0,5 i gdy pierwszy zakład mi nie siądzie to zwrot 40zł. na tym to polega? czy muszę obydwa zakłady postawic za 40zł?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
na tym to polega? czy muszę obydwa zakłady postawic za 40zł?
&quot;Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (aż do 40 PLN*)&quot;
Czyli stawiasz coś za 40 pln przed meczem i za 40 na live i jeśli live Ci nie wejdzie, to masz zwrot 40 pln.
Zwracają Ci tylko ew. porażkę live, jeśli nie wejdzie przedmeczowy, a wejdzie live to żadnego zwrotu nie masz...
Nie musisz stawać za 40 pln, możesz np. za 10 pln przedmeczowy, ale wówczas w razie niepowodzenia live zwracają tylko 10 pln...
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
Jeżeli na kuponie na żywo zostanie umieszczona więcej niż jedna selekcja, to darmowy zakład będzie miał zastosowanie dla pierwszego zakładu na kuponie.
 
K 0

kamiltrol

Użytkownik
w skrócie:
-robię kupon i daje jakieś zdarzenie z tego meczu w nim za do 40zł;
- na live daje zdarzenie tego meczu za 40 zł;
jeśli nie wejdzie jeden z nich to zwracają 40 zł?? czy tak??
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
ja nie rozumiem ile musi być wątków, postów i wszystkiego z wytłumaczeniem żeby wszyscy zrozumieli.
Niemniej już piszę.
Stawiasz jeden zakład przedmeczowy (do 40 zł) i dają Ci zakład bez ryzyka na live na taką samą kwotę. Zwracają w razie przegranej oczywiście ten zawarty na żywo, a ten przedmeczowy wygrasz bądź przegrasz.
Pozdro :p
 
P 0

p3droso

Użytkownik
chyba tylko na przeciwstawne zakłady nie możesz postawić, więc taka opcja będzie dopuszczalna.
Właśnie rozmawiałem na czacie z konsultantem i z tego co się dowiedziałem zakład live może być przeciwstawny w stosunku do zakładu przedmeczowego
 
marcus-plumson 10

marcus-plumson

Użytkownik
Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe.
 
ryan 26

ryan

Użytkownik
Ja mam problem.
O ofercie dowiedziałem się z ich strony głównej po zalogowaniu.
Wpłaciłem stówkę, bo miałem 0.09zł u nich akurat i zagrałem LB w 1 połowie 3,5 under po kursie 1.2 za 40zł.
Później na live przy stanie 1:0 dla City obstawiłem remis też za 40zł bodajże po kursie 3.75.
Pierwszy zakład wszedł, natomiast drugi nie i wg regulaminu powinien być rozliczony jako zwrot, a ten nie nastąpił...
Kobitka, niejaka Alicja P. odpowiedziała na chacie, że &quot;ta oferta nie była skierowana do mojego konta&quot; i dlatego zwrot się nie należy. Wg niej aby móc wykorzystać ten bonus trzeba było uprzednio dostać info mailem.
Skoro tak, to jakim prawem wrzucają info o tym na główną stronę bez określenia, że dotyczy wybranych klientów?!
Przecież w taki sposób można nikomu nie zwrócić kasy twierdząc po fakcie, że nie była skierowana do danego gracza (mimo, iż widnieje po zalogowaniu na stronie) i powołać się np. na pkt regulaminu:
bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.
 
Do góry Bottom