>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

bet365 - darmowe 10zł

J 0

jurwittrans

Użytkownik
Bulwa po prostu za duzy obrot a jak chcesz to proponuje w przyszla srode napisac do supportu bardzo milo i dadza ja tak robie bynajmniej
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Witaj Przemysław
Wiele wydarzeń na żywo z finałów Wimbledonu i MOTO GP z Laguna Seca.. Abyś mógł bawić się jeszcze lepiej, chcielibyśmy zaproponować Ci darmowy bonus 50 PLN. Nie ma żadnych gwiazdek, ani wymagananych depozytów. Aby ubiegać się o swój bonus, po prostu wpisz Kod oferty zakończony na XXXX, który wysłaliśmy do Ciebie emailem, odwiedzając strefę Użytkownicy, wybierając Oferty zakładów sportowych, a następnie Wprowadź kod oferty.
Jeśli chcesz, abyśmy ponownie wysłali do Ciebie mail zawierający Kod oferty, kliknij na powyższe menu rozwijane i wybierz Oferty. Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić swoim bonusem 3 razy, przed dokonaniem wypłaty.
Adres e-mail, który jest zarejestrowany na Twoim koncie, to XXXXXXXXXXXX. Jeśli chcesz zaktualizować swój adres e-mail kliknij tutaj.
Jeżeli masz dalsze pytania dotyczące tej lub jakiejkolwiek innej sprawy, prosimy o kontakt. Nasz zespół jest dostępny w godzinach od 10:00 do 23:00 poprzez Czat na żywo, e-mail, Prosze dzwonic na darmowy numer +800 12 365 365 lub ewentualnie na numer +44 1782 684632 i z przyjemnością udzieli Ci wszelkiej pomocy.
Pozdrawiamy,

Zespół bet365
 
E 0

east-side

Użytkownik
Wysłałem im maila z pytaniem na jakiej podstawie udzielane są te bonusy. Oto ich odpowiedź:
Jak, już Pana poinformowaliśmy, nasza firma posiada osobny dział (Customer Retention Team), zajmujący się regularnym przeglądem kont. Jak tylko pojawi się dostępna oferta, zostanie Pan o tym poinformowany drogą mailową.

Bonusy bet365 przyznaje według własnego uznania.
 
K 0

kamyk0

Użytkownik
To powiedz ile wpłacasz i ile masz tygodniowego obrotu? Po jakiego ch mają dawac 50 zł ludziom ktorzy zrobili u nich z raz moze 2 razy depozyt po 100.
Zaufaj mi ze grajacych caly czas u nich wynagradzaja nawet glupim 50 zl.
 
E 0

east-side

Użytkownik
To powiedz ile wpłacasz i ile masz tygodniowego obrotu? Po jakiego ch mają dawac 50 zł ludziom ktorzy zrobili u nich z raz moze 2 razy depozyt po 100.
Zaufaj mi ze grajacych caly czas u nich wynagradzaja nawet glupim 50 zl.
Depozyty i wypłaty robiłem dziesiątki razy. Kupony kilkusetzłotowe są u mnie normą. Nie dostałem nigdy na maila bonusu.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Depozyty i wypłaty robiłem dziesiątki razy. Kupony kilkusetzłotowe są u mnie normą. Nie dostałem nigdy na maila bonusu.
Jesli Ci zależy to zrób podobnie jak poprzednicy,czyli napisz maila wyjaśniającego sprawę bonusu o danej kwocie ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
A mi raz napisali meila że jak wpłace minimum 20zl to dostane 50zl więc tak zrobiłem i dostałem .Wczoraj nic nie miałem a dzis wbijam na pocztę i przysłali mi wiadomość
A dosłownie raz do niech wpłacałem drogą MB 20zl chyba 3 miechy temu
Witaj Marek
Wiele wydarzeń na żywo z finałów Wimbledonu i MOTO GP z Laguna Seca.. Abyś mógł bawić się jeszcze lepiej, chcielibyśmy zaproponować Ci darmowy bonus 20 PLN. Nie ma żadnych gwiazdek, ani wymagananych depozytów. Aby ubiegać się o swój bonus, po prostu wpisz Kod oferty zakończony na XXXX, który wysłaliśmy do Ciebie emailem, odwiedzając strefę Użytkownicy, wybierając Oferty zakładów sportowych, a następnie Wprowadź kod oferty.
Jeśli chcesz, abyśmy ponownie wysłali do Ciebie mail zawierający Kod oferty, kliknij na powyższe menu rozwijane i wybierz Oferty. Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić swoim bonusem 3 razy, przed dokonaniem wypłaty.
Adres e-mail, który jest zarejestrowany na Twoim koncie, to XXXXXXXXXXXX. Jeśli chcesz zaktualizować swój adres e-mail kliknij tutaj.
Jeżeli masz dalsze pytania dotyczące tej lub jakiejkolwiek innej sprawy, prosimy o kontakt. Nasz zespół jest dostępny w godzinach od 10:00 do 23:00 poprzez Czat na żywo, e-mail, Prosze dzwonic na darmowy numer +800 12 365 365 lub ewentualnie na numer +44 1782 684632 i z przyjemnością udzieli Ci wszelkiej pomocy.
Pozdrawiamy,

Zespół bet365
edit. moim zdaniem to najlepszy buk jest juz dostałem z 4 prezenty tego typu za 1 wpłatę
 
L 0

labintatlo

Użytkownik
tak to jest ci z Customer Retention Team wylosowali sobie pare kont i caly czas do nich doberman dostal nie pierwszy raz roger juz tyle razy heh smiech na sali caly cz\as sie powtarzaja te same osoby
czlowiek tyle kas u nich przegraL I NIC;] wszystko na podstawie losowania i nie licyz sie kto jaki ma bilans konta
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
mi kilka razy dali tylko 10zł ;p za to raz pani z supportu była troszkę niegrzeczna to zadzwonili z przeprosinami i dali 50zł (1x obrót) :p
 
Do góry Bottom