>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

bet365 - darmowe 10zł

kml 4

kml

Użytkownik
Witaj Kamil

W tym tygodniu wiele wydarzen na Zywo lacznie z Europejskimi Mistrzostwami U21 i US Open. Abys mógl bawic sie jeszcze lepiej, chcielibysmy zaproponowac Ci darmowy bonus 10 PLN. Nie ma zadnych gwiazdek, ani wymagananych depozytów. Aby ubiegac sie o swój bonus, po prostu wpisz Kod oferty *****L46QC, odwiedzajac strefe Uzytkownicy, wybierajac Oferty zakladów sportowych, a nastepnie Wprowadz kod oferty. Pamietaj, ze bedziesz musial obrócic swoim bonusem 3 razy, przed dokonaniem wyplaty.

Jezeli masz dalsze pytania dotyczace tej lub jakiejkolwiek innej sprawy, prosimy o kontakt. Nasz zespól jest dostepny w godzinach od 10:00 do 23:00 poprzez Czat na zywo, e-mail, Prosze dzwonic na darmowy numer +800 12 365 365 lub ewentualnie na numer +44 1782 684632 i z przyjemnoscia udzieli Ci wszelkiej pomocy.
Darmowe 10zł,wymagany obrót to 3x bonus czyli 30zł,po obrocie można wypłacić ???? Po otrzymaniu maila i wprowadzeniu kodu promocyjnego dostajemy bonus,promocja pewnie dla wybranych użytkowników.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
ja tylko tak zajrzałem na konto a tam 25 zł z groszami, ale nie mam pojęcia skąd, ale dzięki bo gdyby nie ten temat nie znalazłbym tego
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
ja tylko tak zajrzałem na konto a tam 25 zł z groszami, ale nie mam pojęcia skąd, ale dzięki bo gdyby nie ten temat nie znalazłbym tego
te 25 zł to musiałeś mieć bet365 nie dopisuje kasy
tylko wysyła kod na e-mail trzeba go wpisać w zakładce wprowadź kod oferty
i dopiero kasa na koncie
dla tych co regularnie u nich grają co środę wysyłają e-mail
ja np. dostaje po 50zł na początku było 25
 
W 3

wakabajaszi-genzo

Użytkownik
taki bonus dostej kazdy co srode kto gra u nich reguralnie i robi obrot ok 600-1000 pln na tydzien niewiem ile dokladnie bynajmniej ja od kilku miesiecy reguralnie dostaje co tydzien bonus 20pln zato ze u nich gram caly czas
 
K 0

kamyk0

Użytkownik
Ja dostawalem 50 zl , raz zrobilem 5k w miedzy czasie dali jeszcze 50 jak obracalem tamta kasa ale od tamtej pory cisza ..
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Ja dostałem takiego...

Witaj Janusz

Jestesmy dumni, iz mozemy zaoferowac swoim Klientom uslugi na najwyzszym poziomie i bedziemy wdzieczni za wszelkie informacje na temat naszych uslug.

W ten weekend odbedzie sie wiele wspanialych wydarzen sportowych, na które mozesz postawic Lacznie z ekscytujaymi kwalifikacjami do Mistrzostw EHF, British F1 Grand Prix oraz US Open i wciaz czeka na Ciebie rewelacyjny bonus od depozytu do wykorzystania w zakladach sportowych w bet365.

Dokonaj kwalifikujacego depozytu w kwocie 10 PLN lub wyzszej i bedziesz uprawniony do 100% bonusu doladowania, maksymalnie az do 100 PLN. Aby ubiegac sie o swój bonus, po prostu wpisz Kod oferty 1286******, odwiedzajac strefe Uzytkownicy, wybierajac Oferty zakladów sportowych, a nastepnie Wprowadz kod oferty. Aby postawic zaklady za swój bonus, zagraj za kwote swojego depozytu jeden raz w wybranych przez siebie zakladach sportowych. Pamietaj, ze bedziesz musial obrócic swoim depozytem i bonusem 6 razy, przed dokonaniem wyplaty.

Jezeli masz dalsze pytania dotyczace tej lub jakiejkolwiek innej sprawy, prosimy o kontakt. Nasz zespól jest dostepny w godzinach od 10:00 do 23:00 poprzez Czat na zywo, e-mail, Prosze dzwonic na darmowy numer +800 12 365 365 lub ewentualnie na numer +44 1782 684632 i z przyjemnoscia udzieli Ci wszelkiej pomocy.

Pozdrawiamy,
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
oj gadasz o jakimś obrocie a to nie prawda, oni dają tym co często wpłacają bo ja wpłacam i obroty nie robie jak ty wymieniłeś tylko mniejsze i kase dostawałem Pozdrawiam
 
bulwa 0

bulwa

Użytkownik
dziwna sprawa, ja miałem w 1 miesiącu na bet365 26tysiecy postawionych, 28 tysiecy zwrotu, wiec obrot byl bardzo duzy i nigdy zadnej darmowej kasy od nich nie dostalem
 
Do góry Bottom