>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet365 czy Bah?

S 0

stasiu19

Użytkownik
Witam, jestem nowy jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie online. Wcześniej chodziłem do stacjonarnych (STS, Milenium) ale z braku czasu mam zamiar przerzucić się na zakłady online. Forum przejrzałem &quot;od deski do deski&quot; w poszukiwaniu dobrego bukmachera. Jedni wolą Bet365 drudzy Bah, a jeszcze inni coś innego.
1. Tutaj moje pytanie, ponieważ słyszałem, że na Bah po wygranym zakładzie kwota idzie dość długo gdzie na Bet365 1-2min po. Różnią się czasem przechodzenia pieniędzy czy raczej nie??
2. Jak z tożsamością na tych bukach?? Czytałem wcześniej, że trzeba zrobić skan dowodu albo wystarczy rozmowa telefoniczna z podaniem danych?? Jak to wygląda na Bet365/Bah??
3. Który buk najlepszy jeśli chodzi o szerszą oferte piłki nożnej/koszykówki?? Z tego co wyczytałem to Bah ma ubogą oferte i małe kursy, więc wnioskuje, że Bet365 tutaj na +??

Serdecznie dziękuje za pomoc,
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jak tylko zobaczyłem nazwę tematu od razu się uśmiechnąłem, bo wiedziałem jaka będzie moja odpowiedź na to pytanie ;) a więc:
1. rzeczywiście w bah czasami tak jest, że zakład wygrany a kasa do konta niedopisana. ale to jest kwestia kilku minut i wszystko jest na swoim miejscu. w bet365 jesli zakład jest rozliczony to kasa od razu na koncie. tylko inną kwestią jest rozliczanie kuponów w tym buku: nie raz jest tak że w &#39;godzinach szczytu&#39; albo w nocy trzeba trochę poczekać aż rozliczą kupon. choć wystarczy ich pogonić na czacie i na pewno szybciej to zrobią.
2. w bet365 trzeba zweryfikować adres, czyli albo list do domu (nie polecam - trochę czasu trzeba czekać) albo skan dowodu. choć nie jestem pewny czy skan dowodu nie jest i tak konieczny. z resztą nie widzę problemu w zrobieniu fotki/skanu i wysłaniu tego do nich na maila.
3. zdecydowanie bet365 i nic nie trzeba dodawać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

stasiu19

Użytkownik
Ok, dzięki. Odnośnie czatu na Bet365 to wyczytałem, że są z nimi drobne problemy. Nie odpowiedzą na pytanie tylko odwołują się do pkt z regulaminu... Troche chyba uciążliwe.
Popatrzyłem sobie jeszcze bardziej szczegółowo na te dwa buki i jestem raczej przekonany do Bet365. Ale jeszcze mam pytanka:
1. Odnośnie potwierdzenia tożsamości to na Bet365 spokojnie wystarczy zdjęcie dowodu? Nie musi być koniecznie skan?? W domu nie posiadam skanera, łatwiej by było zdjęcie zrobić.
2. Wpłaty na buka lepiej dokonywać bezpośrednio z karty kredytowej/debetowej czy przez system płatności internetowych??
3. Jeśli lepiej i bezpieczniej przez system płatności internetowych to, który jest nie tyle najlepszy ale najsprawniejszy (wygodniejszy)? Przelewy24, moneybookers czy jeszcze coś innego??
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Cześć!
1) Może być zdjęcie, musi być tylko wszystko dobrze widoczne.
2) Moim zdaniem najlepiej przez moneybookers (skrilla)
3) Tak jak wyżej.

Dodam jeszcze od siebie. Mam konto na bet-at-home oraz na bet365 i z całą pewnością mogę Ci polecić bet365. Wymienie kilka pozytywów bet365:
- Multum zakładów live
- Jak wyżej z tym, że lepsze kursy zdecydowanie na bet365 oraz większa możliwość (alternatywne rzuty rożne, alternatywna suma goli etc. czego nie ma na bah&#39;u)
- Bardzo dużo zakładów, bardzo.
- Bonusy lojalnościowe oraz bonus od pierwszej wpłaty (jest jeszcze od 1szego zakładu mobilnego + akumulatory lig)
- Czat, który zawsze bardzo szybko i pewnie Ci doradzi i wytłumaczy (chociaż czasem zdarzają się konsultanci, którzy po prostu piszą regułkami z regulaminu)
- Jedyny minus to wpłaty przez paysafecard - wypłaty są zależne od kwoty &quot;zasilającej&quot;, 20 pln = 400 pln wypłaty, 50 pln = 200 pln wypłaty. Oczywiście zwyklym przelewem, idzie to 3 dni robocze (w moim przypadku zawsze tak było). Na bah&#39;u można wpłacić przez paysafecard i wypłacić ile chcesz na konto/moneybookers.

Ogólnie bet365 10/10. ????

Ale to moje zdanie. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

stasiu19

Użytkownik
Ok, wielkie dzięki. Przekonałeś mnie do Bet365 ;)
Jednak mam pytanko odnośnie przelewów: karta kredytowa --&gt; Moneybookers --&gt; Bet365 i na odwrót. Jak to dokładnie wygląda?? Jakieś opłaty są wliczane?
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
O ile dobrze pamiętam to brak opłat, raz tylko płaciłem kartą kredytową, nie przypominam sobie aby pobrało mi jakieś dodatkowe środki.
 
S 0

stasiu19

Użytkownik
Założyłem konto na Bet365 oraz na Moneybookers, ale nie moge przelać pieniędzy z konta internetowego, ponieważ narazie pisze, że tylko jeden bank jest dostępny. Rozumiem, że jeśli chce zrobić przelew internetowy to musze zrobić jedynie w godzinach pracy danego banku, tak??
 
S 0

stasiu19

Użytkownik
jeśli masz kartę to możesz bezpośrednio z karty wpłacić
Tak, ale wtedy jest naliczane 1,90% za zapłate z karty. Jeśli chce zrobić za darmo to musze zapłacić przelewem internetowym, z tego co wiem.
 
S 0

stasiu19

Użytkownik
Pytanie mam odnośnie strony przelewy24.pl. Widziałem, że na Bah można korzystać z tej stronki, zaś na Bet365 nie znalazłem takiej możliwości. Czyli przez przelewy24.pl nie można wpłacać na Bet365 tak? Tylko bezpośrednio z karty albo przez Moneybookers??
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Nie, nie można. Można jedynie via moneybookers. Wpłać na MB i potem przelej normalnie, polecam Ci to osobiście, kasa z bet365 na MB jest do 1h zawsze maks. ;) A potem z MB na konto internetowe idzie maks 2-3 dni (chociaż często u mnie jest tak, że jak zlecę przed 6 rano to mam jeszcze tego samego dnia w BZ WBK o 17:30 na koncie kasę).
 
K 43

krak

Użytkownik
List z kodem weryfikującym z bet365 przyszedł do mnie w mniej niż tydzień, więc dementuję długi czas oczekiwania w przypadku tej formy weryfikacji.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Co wy gadacie, jeżeli zakład jest wygrany w bah to za każdym razem kasa jest na koncie w kilka minut. Jeżeli chodzi o wypłaty to ja wypłacam z bah przelewem bankowym i po zleceniu wypłaty mam na koncie bankowym kasę w 3 dni (w poniedziałek wypłacam w środę na koncie). Natomiast jeżeli chodzi o ofertę zakładów to niestety ale bah nie dorównuje bet365 do pięt!
Reasumując mając konta u obu tych bukmacherów nie miałem jakiś nieprzyjemnych zdarzeń ani w bah ani w bet365. Natomiast porównując obu bukmacherów pod względem oferty to zdecydowanie trzeba wskazać na bet365. W bahu ofera bardzo uboga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja natomiast uważam że powinieneś się nie zastanawiać wybrać Bet365... Wystarczy poszperać po forum by przekonać się że BAH ma kursy jak STS czy Fortuna... W dodatku ich oferta jest uboga. Natomiast Bet365 szeroka i ciekawa oferta, dodatkowo szeroka oferta Live na której również można złapać perełki. Szersza oferta na Koszykówkę i Piłkę jest w Bet365. Natomiast w BAH często nie potwierdzają tożsamości natomiast w Bet365 można spokojnie przez telefon.
 
S 0

stasiu19

Użytkownik
Dziękuje wszystkim za rady. Swoje konto założyłem na Bet365 głównie ze względu na bogatą oferte piłki nożnej/koszykówki. Mając konto na Bat365, musze posiadać konto na MB, z jednej strony dobrze z drugiej nie. Największym problemem z jakim narazie się spotkałem to to, że z mojego banku jakim jest KB można przelewać pieniądze do godziny 18:00. Troche przeszkadza ale jakoś sobie poradzę. Duży plus, że pieniądze szybko idą (3-4 min z KB na Moneybookers, a z MB na Bet365 1-2 min). Ciężko jak narazie jest mi ogarnąć strone Bet365, ale raz dwa i będe wszystko znał ????
Mój kumpel założył konto na Bah i będe mógł porównywać na bieżąco czy dobrze wybrałem ;)
Jeszcze raz dziękuje,
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Dobra decyzja , będziesz zadowolony. Sam dopieor od kilku dni mam konto na BET365 i z niczym nie ma problemów , wypłaty błyskawiczne . Kontakt z supportem też na duży plus nic tylko grać ;)
 
Do góry Bottom