>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 - bonus 100% do 100PLN przez komórkę lub tablet

S 9

sebek2301

Użytkownik
mam pytanie, bo dzisiaj użyłem owy bonus. I tu pytanie. Wystarczy na komputerze wchodzić przez mobile.bet365.com ? Boje się że mi przez to odbiorą bonus.. Tyle że ja przez telefon wchodze w internet przez wifi, bo nie mam darmowego transferu, więc ip mam takie same?
Musisz przez telefon, obojetnie jaki internet bedzie w telefonie , zaklady wliczajace sie do obrotu bonusem musza byc postawione przez telefon
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
witam
chce pobrac z bonusa za korzystanie s serwisu mobile bet365 ale mam pare pytan. Moze ktos pomoze mi je odpowi3edziec.
W regulaminie jest punkt 3 w którym jest mowa o spełnieniu warunków bonusa np: ... Korzystając z komórki lub tabletu, należy zagrać 3 razy za kwotę początkowego zakładu i bonusu, zanim wypłata będzie możliwa.
Nurtuje mnie stwierdzenie kwota poczatkowego zakładu bo bonus to jest np te 100 zl max.
Druga sprawa dotyczy punktu 9 reulaminu brzmi on: Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
Co oznacza ta selekcja?
Czy w danym kuponie wszystkie zaklady musza miec minimalny kurs 1,5 czy wystarczy 1 a moze całe ako wystarczy ze ma kurs 1,5.
dzieki za pomoc
Jeżli chcesz otrzymac maksymalny bonus tj. 100zł robisz tak:
1. Pierwszy zaklad przez telefon -&gt; obojetnie jaki kurs ( moze byc 1,01) stawka 100zł.
2. Po postawieniu zakładu nr 1 , masz już bonus 100% . Czyli jezeli postawilem zaklad 100*1,01 = 101, to masz na koncie łącznie 201 zł . Musisz wykonac obrót 200zł*3 = 600zł --&gt; za 600zł musisz postawic zakłady po kursie minimalnym 1,50 przez telefon
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tylko ważne jest to, że 1,50 nie odnosi się do AKO tylko do pojedynczego spotkania. 1 ze spotkań - typów musi mieć 1,50 lub więcej a reszta do woli. Może to też być singiel.
 
Do góry Bottom