>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bet365 błędne rozliczanie zakładu

G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Witam
Mecz postawiony live Włochy - Chorwacja
30.00 - 39.59 ilość rzutów wolnych over 3,5
Ich zdaniem były trzy : 38.20, 35.24, oraz 31.45.
Nie uznali nie wiadomo czemu faulu z 39.42 !!! liczy się gwizdek sędziego nie wykonanie faulu więc powinien być wliczony i zakład rozliczony pozytywnie !!!
Po wielu mailach niestety odpisują w kółko to samo że są tylko trzy nie podając argumentów czemu nie uznali ostatniego faulu ...
Co zrobić z tym fantem ?
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
problem został zgłoszony na czacie po chwili odp i zakład rozliczony poprawnie także wbrew temu co się gada support jest bardzo pomocny
 
tezma 0

tezma

Użytkownik
czy ktoś moze sie orientuje jakie sa dokladne zasady na live w bet 365??
mianowicie, czy remis wazny jest tylko w doliczonym czasie czy razem z doliczeniem??
 
M 0

mnt

Użytkownik
Witam,
mam pytanie i problem zarazem, moze ktos pomoze. Otoz postawilem sobie dzisiaj zaklad kombinacyjny live na kilka meczy o godzinie 11.00. Wszystkie mecze ładnie biegły live po czym w 80 minucie jeden zniknął z live
Od 11.00 mój kupon jest jako nierozliczony (pozostałe typy z kuponu weszły) przy tym zagninionym meczu widnieje napis &quot;odbędzie się&quot;.
Przy stanie do 80 minuty miałem kupon wygrany i przypuszam że do konca utrzmałby sie wygrany (duży zapas bramek - stawiałem under 5.5, było 0:1 w 80 min).
Moje pytanie: kiedy kupon zostanie rozliczony - jak długo się czeka? Nie wiem co sie stalo, czy mecz został przerwany czy co? Pani w support twierdzi ze nie maja danych z tego meczu, ani wyniku, ani informacji o tym czy sie odbył (live leciało przypomne) i nie jest w stanie mnie ponformowac jak dlugo to potrwa....
Mnie interesuje nawet rozliczenie kuponu po kursie 1.0 za ten mecz, tylko nie wiem jak długo bede mial kase w tym kuponie zablokowana....
Dokladnie chodzi o mecz:
16.08.2012. 11.00
United Eagles Sunday v Border United Sunday
P.S. w necie tez nie moge znalezc wyniku takiego meczu, moze ktos znajdzie..
Czy buk mogl sie pomylic z meczem i puscic live innego spotkania? Zdarzaja sie takie przypadki?
Prosze o info
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Trochę dziwne co mówisz bo też grałem ten mecz tylko on zniknął z live zanim się zaczął.Grałem na ilość bramek do przerwy i też &quot;wisi&quot; na kuponie jako nierozliczony.
 
M 0

mnt

Użytkownik
faktycznie... postawilem, zniknal z live, potem wskoczylo tylko pytanie czy to ten mecz byl.... nie mialem czasu wiec zerkalem tylko co jakies 25 min na glowna.... a wg wynikow w tym czasie byl mecz:
16 sie 2012 11:30 Border United Gold v Robina City Gold
nazwa podobna ale nie ta....tamten zniknal, a ten wskoczyl, moze mnie to zmylilo...

pytanie - co sie dzieje z takim kuponem i jak dlugo tkwi &quot;odbedzie sie&quot; ?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Najprawdopodobniej wtedy, kiedy będą na 100% pewni końcowego rezultatu, który chyba trudno znaleźć skoro tak się to przesuwa w czasie. Kiedyś miałem podobną sytuację, z jakimś podrzędnym turniejem ITF. Mecz zniknął z live na początku drugiego seta i niestety trzeba było poczekać kilkanaście godzin na oficjalny wynik (koło 21-30 zdjęli, koło 10 następnego dnia rozliczone). Trzeba czekać, tak myślę że jest podobnie i w tym przypadku. Pozdro !
 
Do góry Bottom