>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

bet365 a wpłaty z karty Mbank

S 0

saguaro69

Użytkownik
Witam,
Mam e-konto w Mbanku i próbuje dokonac przelewu na bet365. Próbowałem wielokrotnie, dzwoniłem do Mbank zeby mi odblokowali możliwość przelewów zagranicznych ale oni mówią, że niczego nie blokowali i mogę w każdej chwli wysłac pieniądze gdzie tylko chce. Komunikowałem się z bet365 -oni nie wiedzą jaka jest przyczyna.
Wczesniej dokonywałem wpłat przez Tobet i nie było z tym żadnych problemów.
Pomóżcie bo już mnie to wk.. ..a !!!
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Na stronie mBank&#39;u wpisujesz wszystkie niezbędne dane do przelewu i zlecasz transfer. Wyświetla się przy tym jakiś komunikat?
 
S 0

saguaro69

Użytkownik
Na stronie mBank&#39;u wpisujesz wszystkie niezbędne dane do przelewu i zlecasz transfer. Wyświetla się przy tym jakiś komunikat?
Próbuje dokokać depozytu na stronie bet365 wybierając:
&quot;Depozyt za pomocą karty&quot;
i dostaje komunikat.

Wystąpił problem z realizacją Twojej transakcji.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Może ustawiłeś limity (albo je przekroczyłeś) na swojej karcie, zaloguj się na konto bankowe i sprawdź.
szczegóły karty &gt; Transakcje bezgotówkowe &gt; Transakcje internetowe
Możesz dokonać depozytu za pomocą mTranser&#39;u, kasa w ciągu kilku minut znajdzie się na koncie bet365.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam e-konto , M bank , visa electron. A jak się ją nazywa to nie wiem .
Jeśli nie możesz płacić kartą gdy nie maśz środków na koncie, to jest to karta debetowa.
Spróbuj ją wybrać przy wpłacie...
Poza tym musisz odróżnić &quot;przelew&quot; od wpłacania kartą - to 2 różne rzeczy.

Do obsługi bet365 jak zawsze polecam Moneybookers - to buk nastawiony na posiadaczy tego portfela internetowego.
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Prawdopodobnie masz zwykla karte, ktora mozesz wybierac tylko pieniadze z bankomatu i placic bezgotowkowo w sklepach. Tą kartą m-banku nie mozna placic przez internet. Musisz zamowic specjalna e-karte, ktora kosztuje chyba okolo 30 zlotych i na nia naladowac srodki z konta i dopiero wtedy mozesz wplacic. No albo zamowic karte kredytowa, taka z limitem do 7000zl daja kazdemu. Ja nia wplacalem do bet365 wielokrotnie i wielokrotnie rowniez wyplacalem. Nigdy nie bylo problemu. Co wiecej, wplaty sa za darmo, a nie tak jak np. w unibecie i expecie klient dodatkowo musi pokryc 2,5% wartosci transakcji.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Prawdopodobnie masz zwykla karte, ktora mozesz wybierac tylko pieniadze z bankomatu i placic bezgotowkowo w sklepach. Tą kartą m-banku nie mozna placic przez internet.
Kompletna bzdura. Nie słuchaj tych głupot!
Wystarczy mieć &#39;zwykłą&#39; kartę Visa Debit potocznie nazywaną &quot;delfinkiem&quot;.
Ustawić wysokość i ilość transakcji internetowych i po sprawie.

mBank pod tym kątem jest liderem (możliwość indywidualnych/preferownych ustawień).

Musisz zamowic specjalna e-karte, ktora kosztuje chyba okolo 30 zlotych i na nia naladowac srodki z konta i dopiero wtedy mozesz wplacic.
To opcja dla bałwanów. Ta e-karta. Po co płacić 30zł?
Bezpłatny &#39;delfin&#39; załatwia sprawę, co napisałem szczegółowo powyżej.
 
Do góry Bottom